• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 426)
  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 120 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: salka spotkań dla 4 osób w Centrum Warszawy, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej i dwóch stacji metra, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. E. Plater

    Warszawa » Śródmieście » ul. Plater

    • 15 895 € cena
    • 935 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 935 m2 na 3 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. E. Plater poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. rondo Organizacji Narodów Zjednocz...

    Warszawa » Śródmieście » rondo Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

    • 11 797 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow.120,38 m2 do wynajęcia,na 8 piętrze w nowoczesnym biurowcu w centrum Warszawy w okolicach Ronda ONZ, poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 300 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: profesjonalna sala konferencyjna dla 8-10 osób w Centrum,w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej i dwóch stacji metra, poleca Agencja Nier...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 1 999 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: sala eventowa do 100 osób w Centrum, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej i dwóch stacji metra, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Lokal Warszawa Żoliborz ul. Krasińskiego

    Warszawa » Żoliborz » ul. Krasińskiego

    • 12 178 € cena
    • 676 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 676,60 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Żoliborzu, w okolicach ul. Krasińskiego, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Stalowa

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Stalowa

    • 4 888 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.61,10 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Stalowej na warszawskiej Pradze Północ, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal Warszawa Żoliborz ul. Krasińskiego

    Warszawa » Żoliborz » ul. Krasińskiego

    • 15 856 € cena
    • 880 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 880,90 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Żoliborzu, w okolicach ul. Krasińskiego, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Stalowa

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Stalowa

    • 14 589 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.182,37 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Stalowej na warszawskiej Pradze Północ, poleca Agencja Nieruchomoś...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Stalowa

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Stalowa

    • 15 519 zł cena
    • 193 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal gastronomiczny o pow.193,99 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Stalowej na warszawskiej Pradze Północ, poleca Agencja NieruchomościP...

  • Garaż w Ozimku

    Ozimek

    • 100 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży garaż o powierzchni 16,80 m² w nowo wybudowanym kompleksie garażowym.Garaże położone są przy ul. Jesionowej w Ozimku obok nowego Osiedla Jesionowe Zacisze.So...

  • Lokal Warszawa Rembertów, Kawęczyn ul. Żołnierska

    Warszawa » Rembertów » ul. Żołnierska

    • 9 500 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowa w Rembertowie/Kawęczyn Wygoda w rejonie ul. Marsa, Chełmżyńskiej, Żołnierskiej. Budynek biurowo-usługowo-produkcyjny z dużym parkingiem dla klien...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 10 950 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal biurowo - usługowy na parterze w zrewitalizowanej kamienicy, centrum Warszawy. Super miejsce na działalność biurową (siedzibę firmy, kancelarię prawną, notarial...

  • Lokal użytkowy Szczecin Niebuszewo, Niemcewicza
    1 / 15
    Lokal użytkowy Szczecin Niebuszewo, Niemcewicza

    Szczecin

    • 450 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 036 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kupujący nie płaci prowizji! Możliwość zakupu przez osoby spoza Unii Europejskiej! Na sprzedaż mieszkanie o ogromnym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane przy ul. Niemcewicza...

  • NOW BUDYNEK HANDLOWY - ŻORY PIASKOWA 22
    1 / 2
    NOW BUDYNEK HANDLOWY - ŻORY PIASKOWA 22

    Żory

    • 1 650 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 7 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    INWESTYCJA Z GWARANTOWANYM DOCHODEM - NOWOCZESNY BUDYNEK USŁUGOWY W ŻORACH! Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny budynek wolnostojący w trakcie realizacji – oddanie do użytko...

  • Budynek 400 m2 pod usługi medyczne itp.
    1 / 4
    Budynek 400 m2 pod usługi medyczne itp.

    Gliwice

    • 1 200 000 zł cena
    • 659 m2 powierzchnia
    • 1 821 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży nieruchomość inwestycyjna położona w Gliwicach w okolicy ul. Tarnogórska/Opolska. Działka o powierzchni 784 m2 z budynkiem 3-kondygnacje+ poddasze, podpiwniczonym o po...

  • Lokal użytkowy na sprzedaż | Centrum Częstochowy | ul. Waszy
    1 / 6
    Lokal użytkowy na sprzedaż | Centrum Częstochowy | ul. Waszy

    Częstochowa

    • 89 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 3 424 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Olimpic oferuje na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni ok. 26 m², zlokalizowany w ścisłym centrum Częstochowy przy ul. Waszyngtona, w pobliżu Urzędu Miasta or...

  • Lokal użytkowy Gdynia Śródmieście,
    1 / 13
    Lokal użytkowy Gdynia Śródmieście,

    Gdynia

    • 1 700 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 21 519 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowy + mieszkanie | Parter | Gdynia Śródmieście | 700 m do morza Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna 2w1 o powierzchni 81,58 m², położona na parterze kamienicy w centr...

  • Lokal użytkowy Gryfino, Czechosłowacka
    1 / 15
    Lokal użytkowy Gryfino, Czechosłowacka

    Gryfino

    • 1 499 000 zł cena
    • 397 m2 powierzchnia
    • 3 776 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą obiektu usługowo-magazynowy położonego w Gryfinie przy ul. ul. Czechosłowackiej z dogodnym dojazdem i szybkim połączeniem z centrum miasta. Ok...

  • * Bezpłatny Parking * Niezależne wejście *
    1 / 6
    * Bezpłatny Parking * Niezależne wejście *

    Białystok

    • 179 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 7 160 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania atrakcyjny lokal użytkowy w poszukiwanej lokalizacji. Szukasz lokalu z dużym, bezpłatnym parkingiem przed budynkiem, Chcesz prowadzić zakład usługowy, biuro, rozpocz...