lokal na sprzedaż
10 lut 2026

Lokal Gdynia ul. Redłowska

Gdynia ul. Redłowska
woj. Pomorskie pow. Gdynia gm. Gdynia
Dodane 3 miesiące temu, Wtorek, 10 luty 2026 21:30
1 552 320 zł 117 m2
1 552 320 zł 117 m2 13 268 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 117 m2
Cena za metr 13 268 zł/m2
ID oferty K37452937

Opis

Gdynia Redłowo | Lokal usługowo-biurowy 117,6 m | Witryna od ulicy | 2 poziomy | Idealny pod usługi i biuro

Na sprzedaż lokal usługowo-biurowy o powierzchni 117,6 m, zlokalizowany przy ul. Redłowskiej w jednej z najbardziej prestiżowych i cenionych dzielnic Gdyni.
Lokal zajmuje dwa poziomy i posiada wejście bezpośrednio z ulicy oraz dużą witrynę, zapewniając doskonałą widoczność i dostępność dla klientów.

To idealna propozycja dla firm szukających reprezentacyjnej przestrzeni w doskonałej lokalizacji - świetnie sprawdzi się jako gabinet medyczny, gabinet fizjoterapii, salon fryzjerski, kancelaria prawna, biuro, notariat czy usługi specjalistyczne.

Najważniejsze atuty nieruchomości:
117,6 m funkcjonalnej przestrzeni
Wejście z poziomu ulicy + duża witryna - idealne pod usługi
Dwa poziomy - możliwość podziału na niezależne strefy
Świetna ekspozycja i lokalizacja w cenionej dzielnicy Redłowo
Miejsca parkingowe ogólnodostępne przy budynku

Rozkład lokalu:
Poziom ulicy - ok. 55 m:
Korytarz wejściowy
Pokój / gabinet
Pomieszczenie socjalne
WC
Poziom półpiętra od strony podwórka - ok. 62 m:
Trzy pokoje / gabinety
Łazienka

Lokalizacja - Gdynia Redłowo:
Redłowo to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdyni - łączy prestiż, kameralny charakter i doskonały dostęp do infrastruktury.
Blisko Śródmieścia Gdyni
W sąsiedztwie usług, biur, komunikacji miejskiej, głównych arterii
Okolica o dużym potencjale biznesowym i usługowym
Reprezentacyjne otoczenie, idealne dla działalności wymagającej dobrej ekspozycji i wygodnego dojazdu