mieszkanie na sprzedaż
10 lut 2026

Mieszkanie Gdańsk ul. Borkowska

Gdańsk ul. Borkowska
woj. Pomorskie pow. Gdańsk gm. Gdańsk
Dodane 3 miesiące temu, Wtorek, 10 luty 2026 21:30
607 848 zł 38 m2
607 848 zł 38 m2 15 996 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 38 m2
Cena za metr 15 996 zł/m2
Pokoje 2
Piętro 1
ID oferty K37452922

Opis

Nowoczesne Osiedle zostało zaprojektowane na sielankowych terenach w sąsiedztwie wsi Borkowo w dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe. To zaciszne i urokliwe miejsce pośród zielonych łąk, przeznaczone dla osób poszukujących swojego miejsca do życia z dala od zgiełku miasta. Świetne skomunikowanie inwestycji z trójmiejską obwodnicą i traktem św. Wojciecha zapewnia także dotarcie do fontanny Neptuna w zaledwie kwadrans.

W ramach inwestycji powstanie łącznie 346 lokali mieszkalnych w sześciu 3-piętrowych budynkach, a także ponad 400 miejsc postojowych, z czego 160 w podziemnych halach garażowych. To doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi, par czy seniorów, bowiem oferta obejmuje od jedno- do nawet czteropokojowych lokali w kameralnych budynkach. Kompaktowe układy mieszkań Murapol Osiedla przekonają do lokaty kapitału osoby chcące ochronić oszczędności przed utratą wartości pieniądza w czasie.

Inteligentne urządzenia automatyki domowej, które można stosować w mieszkaniach dzięki systemowi HMS, umożliwiają zdalne, jak i manualne zarządzanie temperaturą, oświetleniem i zaworami wody.
Filtry antysmogowe zamontowane przy każdym oknie pozwolą cieszyć się świeżym powietrzem w mieszkaniu. Poza zanieczyszczeniami łatwe w czyszczeniu i obsłudze filtry chronią wnętrza także przed owadami czy alergenami.
W trosce o elegancki wygląd, przestrzeń klatek schodowych i części wspólnych została starannie urządzona z wykorzystaniem trwałych gresów o delikatnym i stonowanym wzornictwie, laminowanych paneli meblowych w naturalnym, złotym odcieniu oraz szlachetnego i wysokiej jakości tynku mozaikowego. Ponadto, w holu wejściowym znalazły się duże lustro i estetyczne skrzynki pocztowe, które nadają temu miejscu wyjątkowy charakter.