• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 426)
  • Lokal Warszawa Praga,-Północ ul. Wojciecha Gersona

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Gersona

    • 7 100 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    109 m² | Kamienica | Praga-Północ (Śliwice), ul. GersonaDo wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 109 m², idealne również pod działalność gospodarczą, położone na 2. piętrz...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Marii Cetysówny

    Warszawa » Mokotów » ul. Marii

    • 6 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowy na wynajem - Mokotów (rejon Wiślany Mokotów) | parter | duża witryna | 81 m²Lokal usługowy 81 m² na Wiślanym Mokotowie - jedna z nielicznych dostępnych powierzchni w...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Włochy ul. Łopuszańska

    Warszawa » Włochy » ul. Łopuszańska

    • 261 € cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 18,70 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiej poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 4 500 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2-3 osób, na 2 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruc...

  • Doskonała okazja dla koniarzy i nie tylko!
    Doskonała okazja dla koniarzy i nie tylko!

    Zielona Góra

    • 2 700 000 zł cena
    • 244 m2 powierzchnia
    • 11 066 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Cena promocyjna w dniach 23.03.2026 - 30.04.2026 * Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2 990 000 zł. Nieruchomo...

  • Na sprzedaż zajazd, obiekt hotelowo-gastronomiczny
    Na sprzedaż zajazd, obiekt hotelowo-gastronomiczny

    Dębowa Łęka

    • 2 700 000 zł cena
    • 880 m2 powierzchnia
    • 3 069 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość - zajazd-restaurację w Dębowej Łęce, w gm. Wschowa, w województwie lu...

  • Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w Koninie
    Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w Koninie

    Konin

    • 295 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 861 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Marzysz o własnym miejscu do rozwoju biznesu w Koninie? Prezentuję na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 43,26 m², zlokalizowany przy ulicy Kolskiej w Konin...

  • Ząbkowice - D.G. -Lokal biurowy 77 m2
    1 / 7
    Ząbkowice - D.G. -Lokal biurowy 77 m2

    Dąbrowa Górnicza

    • 2 156 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obecnie do wynajęcia lokal o pow. 77 m2 Dąbrowa Górnicza, ul. Rapackiego 22 CENA NAJMU : 28 zł/m2 + VAT

  • Działający lokal handlowo - usługowy, pow. 79,5 m²
    1 / 11
    Działający lokal handlowo - usługowy, pow. 79,5 m²

    Wichów

    • 165 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 2 089 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż oferujemy Państwu lokal usługowy o powierzchni 79,5 m², znajdujący się na parterze dwukondygnacyjnego budynku usł...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 2 305 € cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.159 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu przy ul. Domaniewskiej, na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lux dom wolnostojący z wynajętym lokalem usługowym
    1 / 16
    Lux dom wolnostojący z wynajętym lokalem usługowym

    Zamienie

    • 3 500 000 zł cena
    • 470 m2 powierzchnia
    • 7 447 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom wybudowany w 2005 r o łącznej powierzchni użytkowej 470 m2, z wynajętym lokalem użytkowym ze świetnym połączeniem z Warszawą (nowo otwarty węzeł Zamienie). Lokal o p...

  • Budynek handlowo usługowy Olsztynek z potencjałem
    1 / 16
    Budynek handlowo usługowy Olsztynek z potencjałem

    Olsztynek

    • 600 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 3 390 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Możesz już dziś zacząć swój biznes na pograniczu Warmii i Mazur! Budynek usługowo - handlowy, z olbrzymim potencjałem. Powierzchnia całkowita budynku 177,93 m2. Obecnie ta nieruc...

  • Sprzedam Budynek Komercyjny Wynajęty CENTRUM MIASTA
    Sprzedam Budynek Komercyjny Wynajęty CENTRUM MIASTA

    Bełchatów

    • 2 600 000 zł cena
    • 630 m2 powierzchnia
    • 4 127 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest zabudowana działka gruntu (szeregowa) budynkiem handlowo-usługowym, który zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta przy głównej ulicy handlowej. Obiek...

  • Lokal użytkowy Kartuzy, Węglowa
    1 / 13
    Lokal użytkowy Kartuzy, Węglowa

    Kartuzy

    • 19 000 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 5 278 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż obiekt inwestycyjny - Kartuzy, 3600 m² działki Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w Kartuzach - w strategicznej lokaliz...

  • Dochodowy lokal użytkowy 587 m² – budynek
    1 / 16
    Dochodowy lokal użytkowy 587 m² – budynek

    Olsztynek

    • 1 999 990 zł cena
    • 586 m2 powierzchnia
    • 3 413 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Możesz już dziś zacząć swój biznes na pograniczu Warmii i Mazur! Wiesz, że w samym Olsztynku i w najbliższych okolicach nie ma hotelu? Możesz mieć pierwszy i jedyny! Prywatna przyc...

  • Odstąpię Dochodowy Salon Stylizacji Paznokci
    1 / 8
    Odstąpię Dochodowy Salon Stylizacji Paznokci

    Warszawa

    • 149 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 863 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Odstąpię dochodowy salon stylizacji paznokci – Mokotów Na sprzedaż w pełni funkcjonujący, dochodowy salon stylizacji paznokci z 17-letnią historią działalności oraz szeroką bazą s...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 3 002 € cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 158 m2 na warszawskim Mokotowie, na 6 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Rakowieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 7 293 € cena
    • 503 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 503 m2 na 6 piętrze w nowoczesnym biurowcu przy ul. Wołoskiej na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 9 526 € cena
    • 657 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 657 m2 na 5 piętrze w nowoczesnym biurowcu przy ul. Wołoskiej na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Białobrzeska

    Warszawa » Ochota » ul. Białobrzeska

    • 2 106 € cena
    • 117 m2 powierzchnia