• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 426)
  • Kiosk handlowo-usługowy z działkami – Dzierżoniów

    Dzierżoniów » ul. Świdnicka

    • 260 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 342 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż kiosk handlowo-usługowy wraz z przyległymi działkami, zlokalizowany w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części Dzierżoniowa. Nieruchomość idealnie nadaje się pod dzia...

  • Sprzedaż lokalu biurowego,47m2,Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 259 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 530 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny lokal biurowy w Dzierżoniowie o powierzchni 47 m², położony na 1. piętrze w budynku biurowym, w którym swoją działalność prowadzą m.in.: notariusz, biuro...

  • Lokal Kraków Prądnik Biały

    Kraków » Prądnik Biały

    • 863 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 5 911 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA INWESTYCYJNA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA Na sprzedaż lokal o łącznej powierzchni 146,15m 2 zlokalizowany przy ul. Szafirowej w Krakowie. Powierzchnia lokalu: - 6...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Pasaż Ursynowski

    Warszawa » Ursynów » inne Pasaż Ursynowski

    • 4 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Duży lokal 94m2,/biuro/gabinet/usługi/

    Dzierżoniów » ul. Andersa

    • 260 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 2 766 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Masz pomysł na biznes, ale brakuje Ci miejsca?Szukasz przestrzeni na własny gabinet lekarski, kosmetyczny, masażu albo nowoczesne biuro?Mamy dla Ciebie lokal z ogromnym potencjałem...

  • Lokal Warszawa Białołęka

    Warszawa » Białołęka

    • 19 380 zł cena
    • 570 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Magazyn o pow.570m2. Przeznaczenie budynku: magazyn usługi handel hala produkcja drobna. Dostępność 24/7. Lokal na terenie dozorowanym, objętym monitoringiem....

  • Lokal Elbląg ul. Dojazdowa

    Elbląg » ul. Dojazdowa

    • 760 000 zł cena
    • 325 m2 powierzchnia
    • 2 339 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    HALA MAGAZYNOWO - PRODUKCYJNA o pow. 325m2 na działce 7906m2 koło TRASY S7 w ElbląguLOKALIZACJADziałka położona jest we wsi Nowe Pole koło Elbląga przy trasie S7 w kierunku Gdańsk...

  • Lokal Warszawa Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 3 990 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia 80.55 m2, magazynowa/warsztatowa. Lokal na parterze, duża brama dwuskrzydłowa o wymiarze w świetle 119 cm x 194 cm. Powierzchnia bez słupów. Lokal nadający...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 7 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 11 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5-6 osób na 10 piętrze nowoczesnego biurowca w pobliżu stacji metra Rondo ONZ, na warszawskim Śródmieściu. poleca Agencja Nieruchomo...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 7 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Pensjonat / kwatery pracownicze / sala bankietowa!
    1 / 16
    Pensjonat / kwatery pracownicze / sala bankietowa!

    Chylice

    • 3 000 000 zł cena
    • 660 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ POD WARSZAWĄ IDEALNA NA BIZNES - pensjonat, hostel, pokoje, kwatery pracownicze, imprezy okolicznościowe, warsztaty (duża sala). AKTUALNIE DZIAŁAJĄCY BIZNES - KWATERY...

  • Kapitał zakotwiczony w Orłowie!

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 851 506 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 17 378 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie.Lokal o powierzchni 49,22 m² znajduje się na piętrze 1 z 2 i składa si...

  • Twój lokal w sercu Orłowa!

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 2 943 540 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 20 730 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie.Lokal o powierzchni 142,2 m² znajduje się na piętrze 1 z 2 i skł...

  • Orłowo – tu zaczyna się Twój zysk!

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 3 274 180 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 26 194 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie.Lokal o powierzchni 125,93 m² znajduje się na piętrze 0 z 2 i składa s...

  • Przestrzeń między klifem, a sukcesem!

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 695 220 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 18 790 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie.Lokal o powierzchni 37,99 m² znajduje się na piętrze 2 z 2 i składa si...

  • Nadmorska inwestycja w rytmie fal!

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 653 428 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 17 661 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie.Lokal o powierzchni 37,99 m² znajduje się na piętrze 1 z 2 i składa si...

  • Kapitał, który pracuje nad Bałtykiem!

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 478 332 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 17 716 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie.Lokal o powierzchni 27,81 m² znajduje się na piętrze 1 z 2 i składa si...

  • Zainwestuj tam, gdzie inni wypoczywają!

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 905 650 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 18 483 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie.Lokal o powierzchni 49,22 m² znajduje się na piętrze 2 z 2 i składa si...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 2 176 € cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 128 m2 na 10 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Prope...