• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Błonie-Wieś
  • Popielarnia
  • Podjenin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Krupia Wólka

(3)
  • 1 / 2
    Lokal Krupia Wólka ul. Główna

    Krupia Wólka » ul. Główna

    • 2 800 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 36 m², usytuowany na parterze w miejscowości Krupia Wólka. Lokal posiada dużą, przeszkloną witrynę, która zapewnia doskonałą widoczność or...

  • Działka budowlana Krupia Wólka gm. Prażmów, Polna
    1 / 5
    Działka budowlana Krupia Wólka gm. Prażmów, Polna

    Krupia Wólka

    • 1 290 000 zł cena
    • 11 735 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki nr 15/3 i 15/5 pod zabudowę jednorodzinną na pograniczu Krupiej Wólki z Ustanowem o łącznej powierzchni 1,1735m2. Teren jest objęty Miejscowym Planem Zagospodar...

  • DOM 4 POKOJE 120 M2 KRUPIA WÓLKA ZALESIE GÓRNE
    1 / 16
    DOM 4 POKOJE 120 M2 KRUPIA WÓLKA ZALESIE GÓRNE

    Krupia Wólka

    • 850 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 4 776 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Nowy dom(Nr1A) - Klonowy Ustanówek
    Nowy dom(Nr1A) - Klonowy Ustanówek

    Jeziórko » ul. Główna

    • 555 488 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 6 242 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynki są utrzymane w prostej, ale nowoczesnej estetyce. Ściany zostały wykonane z betonu komórkowego – są ciepłe i energooszczędne. W każdym domu, na całej jego powierzchni, znaj...

  • Nowe mieszkanie czteropokojowe (NrG1-2_82) - Chojnów Park etap II
    Nowe mieszkanie czteropokojowe (NrG1-2_82) - Chojnów Park etap II

    Krępa » ul. Długa

    • 524 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 6 391 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Zakupując inwestycje Chojnów Park możesz skorzystać z programu Bezpieczny kredyt 2% Inwestycja Chojnów Park II to kontynuacja wyjątkowego projektu, który cieszył się ogromnym zaint...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Zalesie Górne

    • 2 900 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kędzierówka

    • 1 690 000 zł cena
    • 229 m2 powierzchnia
    • 7 380 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Zalesie Górne

    • 2 000 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 7 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Zalesie Górne

    • 850 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 3 270 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Zalesiu Górnym do remontu
    Dom w Zalesiu Górnym do remontu

    Zalesie Górne

    • 1 099 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Zalesie Górne

    • 3 800 000 zł cena
    • 740 m2 powierzchnia
    • 5 136 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana 4740 m² Boża Wola

    Bronisławów

    • 680 000 zł cena
    • 4 740 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 4740 m² na terenie której obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego. Na działce doprowadzony prąd. Możliwość...

  • 1 / 3
    Kształtna działka, dobra cena, dojazd asfaltowy

    Bronisławów

    • 960 000 zł cena
    • 21 450 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 21.450m2 zlokazliowana w miejscowości Bronisławów gmina Baranów. Wymiary 65 x 330. Media - prad, woda, gaz w drodze. Dojazd asfaltowy. Na działce znajduje się pozostałość...

  • Sprzedam działki budowlane każda po 1500m2 we wsi Grochowa
    1 / 12
    Sprzedam działki budowlane każda po 1500m2 we wsi Grochowa

    Grochowa

    • 450 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane (cztery po 1500m2) w miejscowości Grochowa w Gminie Piaseczno. Działki mają kształt zbliżony do prostokąta i są to kolejno 8/7, 8/6, 8/5, 8/4. Każda dzia...

  • Sprzedam działki budowlane każda po 1500m2 we wsi Grochowa(Gmina...

    Grochowa

    • 450 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka rekreacyjna ROD
    1 / 13
    Działka rekreacyjna ROD

    Krępa

    • 199 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 398 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witamy. Mamy do sprzedania prawo do dzierżawy działki rekracyjnej ( działka ROÐ pow. 500m2. Krępa Rosa -zaZalesiem Górnym Na terenie działki ZNAJDUJĄ się 2 DOMKI(KUCHENNO- ŁAZ...

  • Apartament na imprezę w Zalesiu Górnym/ do 20 osób
    1 / 16
    Apartament na imprezę w Zalesiu Górnym/ do 20 osób

    Zalesie Górne

    • 100 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Jeśli nie odbieram proszę o sms! Apartent 4 osobowy Zaprszamy do rezerwacji przepięknego apartamentu mieszczącego się w urokliwej willi stojącej pośród lasów na terenie urokliwego...

  • Działka Jeziórko

    Jeziórko

    • 595 000 zł cena
    • 1 610 m2 powierzchnia
    • 370 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | DZIAŁKA BUDOWLANA W SPOKOJNEJ, DOBRZE ZAGOSPODAROWANEJ OKOLICY Na sprzedaż działka budowlana położona w cichej i zielonej okolicy, przeznaczona pod zabudowę mies...

  • Działka Koryta ul. Lipowa

    Koryta » ul. Lipowa

    • 220 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Drodzy Klienci,Są miejsca, które się kupuje.I są takie, które się wybiera sercem.Ta działka należy do tej drugiej kategorii.W samym sercu zielonej enklawy gminy Prażmów - Koryta, w...

  • Dom Piskórka gm. Prażmów
    1 / 12
    Dom Piskórka gm. Prażmów

    Piskórka

    • 1 170 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 8 603 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny 136,8 m | działka 1001 m | otulina Parku Chojnowskiego Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni 136,80 m, p...

  • Dom Piskórka gm. Prażmów
    1 / 9
    Dom Piskórka gm. Prażmów

    Piskórka

    • 1 170 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 8 603 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Czy marzysz o domu blisko Warszawy, ale z dala od miejskiego zgiełku? Chcesz budzić się wśród zieleni, w ciszy, z widokiem na las, a jednocześnie mieć szybki dojazd do stolicy? Ma...

  • Dom Piskórka rynek pierwotny ul.

    Piskórka

    • 1 070 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 811 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy marzysz o domu blisko Warszawy, ale z dala od miejskiego zgiełku? Chcesz budzić się wśród zieleni, w ciszy, z widokiem na las, a jednocześnie mieć szybki dojazd do stolicy?Mamy...

  • Działka budowlana Biały Ług gm. Prażmów
    1 / 6
    Działka budowlana Biały Ług gm. Prażmów

    Biały Ług

    • 620 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję Państwu działkę budowlano usługową (o oznaczeniu MNU w MPZP) w miejscowości Biały Ług. Działka jest bardzo ładnie położona, otoczona lasem z dwóch stron, z jednej strony...

  • Działka Zalesie Górne gm. Piaseczno
    1 / 6
    Działka Zalesie Górne gm. Piaseczno

    Zalesie Górne

    • 1 290 000 zł cena
    • 2 846 m2 powierzchnia
    • 454 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 2846 m2 zlokalizowana w Zalesiu Górnym, gm. Piaseczno. Działka w otoczeniu domów jednorodzinnych i lasu. Stacja kolejowa w odległości 300 m, najbliższy p...

  • sprzedam lub wynajmę nieruchomość
    1 / 2
    sprzedam lub wynajmę nieruchomość

    Zalesie Górne

    • 1 190 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 1 082 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana narożna z budynkiem mieszkalnym 100mkw w miejscowości Zalesie Górne przy ul. Granicznej Zalesie Górne (powiat piaseczyński) położone w Chojnowskim Parku Krajobr...

  • Działka Kędzierówka ul.

    Kędzierówka

    • 189 000 zł cena
    • 1 307 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1306 m², położona w Kędzierówce - w spokojnej, zielonej okolicy z kameralną zabudową jednorodzinną. To idealna propozycja dla...

  • Działka Koryta ul.

    Koryta

    • 176 000 zł cena
    • 1 104 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejsce, w którym naprawdę można złapać oddechWitam Państwa i zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Koryta, gmina Prażmów.To pr...

  • Działka Koryta ul. Północna

    Koryta » ul. Północna

    • 1 600 000 zł cena
    • 10 047 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Gotowy scenariusz inwestycyjny Są oferty, które trzeba „dopasować” do rynku.I są takie, które idealnie trafiają w jego aktualne potrzeby.Zapraszam do zapoznania się z propozycją za...

  • Działka Koryta ul.

    Koryta

    • 356 000 zł cena
    • 2 227 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przestrzeń, której dziś szuka rynekWitam Państwa i zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kompleksu działek położonych w miejscowości Koryta, gmina Prażmów.To propozycja dl...

  • Działka Koryta ul.

    Koryta

    • 310 000 zł cena
    • 1 908 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Spokój, który dziś jest luksusemZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowościKoryta - gmina Prażmów, w otoczeniu zieleni, lasów i nowej...

  • Działka zabudowana – Zalesie Górne- Kwiat Paproci
    1 / 16
    Działka zabudowana – Zalesie Górne- Kwiat Paproci

    Zalesie Górne

    • 650 000 zł cena
    • 984 m2 powierzchnia
    • 661 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 984 m², położona przy kameralnej ulicy Kwiat Paproci, w jednej z najbardziej cenionych części Zalesia Górnego. Okolica idealna do życia: cisza, s...

  • Działka Jeziórko ul. Lipowa

    Jeziórko » ul. Lipowa

    • 358 000 zł cena
    • 1 198 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Ustanówek - Jeziórko - Oferuje do sprzedaży działkę rekreacyjną UTL o pow. 1198 m2 w pięknej okolicy. Jest to otulina Chojnowskiego Parku Krajobrazowego kilka kroków od rzeczki Z...

  • Udział 1/8 w nieruchomości gruntowej (Krępa, gm. Lipowiec Ko
    1 / 5
    Udział 1/8 w nieruchomości gruntowej (Krępa, gm. Lipowiec Ko

    Krępa

    • 4 000 zł cena
    • 12 997 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt: PL1P/GUp-s/523/2025) ogłasza konkurs ofert na nabycie z wolnej ręki: - udziału w wysokośc...