• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 425)
  • Lokal Warszawa Mokotów ul. J. Dąbrowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Dąbrowskiego

    • 6 090 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: okal biurowy o pow.77,10 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Puławskiej i Dąbrowskiego. poleca Agencja Nieruchomośc...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 240 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna do 7 osób w Centrum, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej i dwóch stacji metra, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 700 zł cena
    • 4 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu do wynajęcia na warszawskim Mokotowie, na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Domaniewskiej, poleca Agencja Nieruchomości...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Ochota ul. Williama Lindleya

    Warszawa » Ochota » ul. Lindleya

    • 700 zł cena
    • 4 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu w nowoczesnym biurowcu klasy A na warszawskiej Ochocie, w okolicach ulicy Lindleya, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • Lokal użytkowy Jędrzejów
    Lokal użytkowy Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 346 153 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 10 181 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal o powierzchni 34,65 m2, zlokalizowany na parterze nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Nieruchomość składa się z: - pomie...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 14 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6-8 osób na 13 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Prosta

    Warszawa » Wola » ul. Prosta

    • 5 250 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 3 osób na 24 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Prostej i Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruch...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 19 250 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 521 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 8-11 osób na 11 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 7 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 438 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3-4 osób na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Prosta

    Warszawa » Wola » ul. Prosta

    • 10 500 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 363 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia biuro serwisowane dla 6 osób na 24 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Prostej i Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • Młyn gospodarczy Sczurowa

    Szczurowa » ul. Krakowska

    • 190 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 056 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż młyn wraz z 7 arową działką w miejscowości Szczurowa, w powiecie brzeskim, gmina Szczurowa. Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość – młyn, który w obecnym stanie...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Radarowa

    Warszawa » Włochy » ul. Radarowa

    • 19 216 € cena
    • 1 224 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1224 m2 na 3 piętrze w kameralnym biurowcu na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Radarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Radarowa

    Warszawa » Włochy » ul. Radarowa

    • 10 880 € cena
    • 693 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 693 m2 na 2 piętrze w kameralnym biurowcu na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Radarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Radarowa

    Warszawa » Włochy » ul. Radarowa

    • 13 580 € cena
    • 865 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 865 m2 na 5 piętrze w kameralnym biurowcu na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Radarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Wólka,
    Lokal użytkowy Wólka,

    Wólka

    • 2 803 921 zł cena
    • 884 m2 powierzchnia
    • 3 172 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OKAZJA - możliwość przystąpienia do drugiej licytacji komorniczej od 19.05.2026 cena wywołania: 2 803 921,33 zł oszacowana wartość: 4 205 882,00 zł CENA BRUTTO (możliwość odliczen...

  • Lokal użytkowy Kraków Stare Miasto, Stare Miasto, Stefana Batorego
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kraków Stare Miasto, Stare Miasto, Stefana Batoreg...

    Kraków

    • 490 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 424 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Kraków - Stare Miasto | ul. Batorego | 52,3 m² | lokal usługowy | centrum Na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 52,3 m², zlokalizowany w ścisłym...

  • lokal handlowo-usługowy na Tarchominie
    1 / 3
    lokal handlowo-usługowy na Tarchominie

    Warszawa

    • 1 400 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 11 966 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 117,5 m², położony na parterze budynku mieszkalnego na Tarchominie, przy...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Obozowa

    Warszawa » Wola » ul. Obozowa

    • 10 005 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.145 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów. poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Obozowa

    Warszawa » Wola » ul. Obozowa

    • 17 940 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.260 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów. poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Obozowa

    Warszawa » Wola » ul. Obozowa

    • 9 039 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.131 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów. poleca Agencja Nieruchomoś...