• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 426)
  • Lokal Warszawa Wola ul. Obozowa

    Warszawa » Wola » ul. Obozowa

    • 9 039 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.131 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów. poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Obozowa

    Warszawa » Wola » ul. Obozowa

    • 4 761 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.69 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów. poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Obozowa

    Warszawa » Wola » ul. Obozowa

    • 13 179 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.191 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów. poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Lokal Warszawa Ursus ul. Wojciechowskiego

    Warszawa » Ursus » ul. Wojciechowskiego

    • 1 020 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia biuro o pow. 13,60 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal Warszawa Mokotów, Sadyba ul. Zdrojowa

    Warszawa » Mokotów » ul. Zdrojowa

    • 15 000 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta do najmu dostępna przełom VI/VII 2026 roku!!! Dom po kapitalnym remoncie na Mokotowie/Sadybie, wysoki standard wykończenia. Monitoring, alarm, miejsce postojowe - wia...

  • Lokal Gdynia Cisowa ul. Morska

    Gdynia » Cisowa » ul. Morska

    • 665 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 8 013 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    SZUKASZ LOKALU DO PROWADZENIA SWOJEJ DZIAŁALNOŚCI W DOBREJ LOKALIZACJI? SPRAWDŹ! ZADZWOŃ! UMÓW SIĘ!LOKALIZACJA:Lokal położony w Gdyni-Cisowej w pobliżu skrzyżowania ulicy Morskiej...

  • Lokal Kościelec ul. Wolności

    Kościelec » pl. Wolności

    • 1 300 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości LOCATUS ma przyjemność zaprezentować nowoczesny, całoroczny lokal usługowy o powierzchni 21 m², położony bezpośrednio przy głównej drodze - gwarancja widocznośc...

  • Lokal użytkowy Ustroń
    1 / 13
    Lokal użytkowy Ustroń

    Ustroń

    • 449 000 zł cena
    • 224 m2 powierzchnia
    • 2 005 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Lokal użytkowy 224 m² | Ustroń | parter | 2 wejścia Na sprzedaż funkcjonalny lokal niemieszkalny o powierzchni 224,12 m², zlokalizowany w...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 10 440 € cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.572,66 m2 na 9 piętrze w budynku biurowym niedaleko Ronda Daszyńskiego, na warszawskiej Woli. poleca Property Office (tel. [tel], mail...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 39 060 zł cena
    • 558 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    na placówkę edukacyjną, -------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.558 m2 na warszawskim Śródmieściu, niedaleko Ronda ONZ, poleca Pr...

  • Lokal Smętowo Graniczne ul. Działkowa

    Smętowo Graniczne » ul. Działkowa

    • 600 000 zł cena
    • 13 036 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Duża działka 1,3 ha - cisza, przestrzeń i realny potencjał zabudowySzukasz miejsca, gdzie możesz zbudować dom z dala od zgiełku, albo zainwestować w grunt z przyszłością?Ta działka...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 3 250 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia funkcjonalna hala o powierzchni 130m2, położona w bardzo dobrej lokalizacji- blisko centrum. Idealna propozycja dla firm szukających wygodnej przestrzeni pod działalno...

  • Lokal Kraków Stare Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 23 000 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem przestronny lokal biurowo-handlowo-usługowy o powierzchni 217 m² położony na parterze w nowym budynku mieszkalnym w jednej z najbardziej klimatycznych i dyn...

  • Lokal Ryn ul. Zielona

    Ryn » ul. Zielona

    • 2 500 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy Ryn, ul. Zielona 2 Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal o powierzchni ok. 125 m , zlokalizowany w parku handlowym w Rynie , przy ul. Zielo...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 7 589 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.101,19 m2 na 2 piętrze w zabytkowej kamienicy biurowej niedaleko Dworca Centralnego i ulicy Żurawiej, poleca Property Office (tel. [t...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 4 493 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.59,92 m2 na 3 piętrze w zabytkowej kamienicy biurowej niedaleko Dworca Centralnego i ulicy Żurawiej, poleca Property Office (tel. [te...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 12 128 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.161,70m2 na 4 piętrze w zabytkowej kamienicy biurowej niedaleko Dworca Centralnego i ulicy Żurawiej, poleca Property Office (tel. [te...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 4 759 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.63,46 m2 na 2 piętrze w zabytkowej kamienicy biurowej niedaleko Dworca Centralnego i ulicy Żurawiej, poleca Property Office (tel. [te...

  • Włodawa. Kamienica w Centrum!!!

    Włodawa » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 975 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 900 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kamienica (cztery poziomy) o pow. 250 m2 położona w centrum Włodawy, w woj. Lubelskim.Kamienica:- pow. 250 m2Dostępne media:- prąd- woda (wodociąg miejski- gaz - kanalizacja:- CO m...

  • Lokal Kraków Prądnik Biały

    Kraków » Prądnik Biały

    • 6 880 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 172 m 2 wraz z podpiwniczeniem 104m 2 w cenie. Prezentowany lokal usytuowany jest na parterze jednego z bloków mieszkalnych przy ul...