• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 426)
  • Sprzedam Budynek Na Warsztat Samochodowy, Magazyn, Usługi,
    1 / 10
    Sprzedam Budynek Na Warsztat Samochodowy, Magazyn, Usługi,

    Warszawa

    • 2 300 000 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 9 746 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek usługowy o pow 236 m² znajdujący się w pobliżu ul. Łodygowej w Ząbkach. Nieruchomość położona jest na ogrodzonej działce, której powierzchn...

  • Na sprzedaż – działająca restauracja | Mokotów/Śródmieście
    1 / 3
    Na sprzedaż – działająca restauracja | Mokotów/Śródmieście

    Warszawa

    • 300 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 667 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedaż działającej restauracji – Warszawa Górny Mokotów / pogranicze Śródmieścia | Lokal premium w biurowcu Na sprzedaż oferowany jest działający biznes gastronomiczny – restaur...

  • Lokal użytkowy Bartków gm. Zagnańsk
    1 / 8
    Lokal użytkowy Bartków gm. Zagnańsk

    Bartków

    • 1 107 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 791 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynki produkcyjno-magazynowo-biurowe (hale) o powierzchni 1400 m 2, usytuowane na działce o powierzchni 8530 m 2 w Gminie Zagnańsk. Obiekt znajduje się ok. 15 km od...

  • Lokal Kraków Prądnik Biały

    Kraków » Prądnik Biały

    • 2 486 000 zł cena
    • 423 m2 powierzchnia
    • 5 878 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA INWESTYCYJNA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA Na sprzedaż lokal o łącznej powierzchni 422,85m 2 zlokalizowany przy ul. Szafirowej w Krakowie. Lokal będący przedmiotem o...

  • 1 / 3
    Lokal Olsztyn ul. Biskupa Tomasza Wilczyńskiego

    Olsztyn » ul. Wilczyńskiego

    • 8 500 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    CHATA W KWADRACIE nieruchomości z przyjemnością prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu lokalu użytkowego handlowo-usługowego o powierzchni 110 m , zlokalizowanego w samym centrum...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 41 800 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 19 osób na parterze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 44 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 454 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 20 osób na parterze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja NieruchomościProperty Offic...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Jerozolimskie

    • 36 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 410 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 20 osób na 2 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jerozolimskich i Ronda de Gaulle`a. poleca Property Office (t...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 2 158 € cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 98,07 m2 na parterze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej. poleca Agencja Nierucho...

  • Lokal Olsztyn ul. Sielska

    Olsztyn » ul. Sielska

    • 4 900 zł cena
    • 369 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szanowni Państwo, Chata w Kwadracie oferuje do wynajęcia funkcjonalny magazyn o powierzchni ok. 369 m , zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Dajtki przy u...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 912 € cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 11 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 91,28 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów. poleca Agencja Nieruchom...

  • Lokal Warszawa Wawer, Anin ul. Kazimierza Szpotańskiego

    Warszawa » Wawer » ul. Szpotańskiego

    • 4 725 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 105 m2 na 4 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w okolicach ul. K. Szpotańskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Sprzedam lokal użytkowy we Wrocławiu.
    1 / 5
    Sprzedam lokal użytkowy we Wrocławiu.

    Wrocław

    • 275 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 167 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal o powierzchni 30 m2 (24 m2 w KW) położona na parterze zadbanej kamienicy, składa się z pomieszczenia głównego, zaplecza i toalety. Wejście do lokalu od strony podwórka, gdzi...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Stare Podgórze,, Kalwaryjska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Stare Podgórze,, Kalwar...

    Kraków

    • 841 005 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 821 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania lub wynajęcia powierzchnia handlowo - usługowa na parterze w nowej kamienicy Na Starym Podgórzu: LOKAL: - o powierzchni: 50,97m - parter - wysokie sufity (pół sklepi...

    1 / 8

    Kraków

    • 1 771 005 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 15 009 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż powierzchnia handlowo - usługowa na parterze w nowej kamienicy na Starym Podgórzu: LOKAL: - powierzchnia: 118,07 m2 - stan deweloperski - parter - możliwość wykończeni...

    1 / 6

    Kraków

    • 930 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania lub wynajęcia powierzchnia handlowo - usługowa na parterze w nowej kamienicy: LOKAL: - o powierzchni: 62 m2 - parter - wysokie sufity - możliwość wykończenia pod wł...

  • Nieruchomości i ruchomości na sprzedaż
    1 / 7
    Nieruchomości i ruchomości na sprzedaż

    Osiny

    • 7 340 498 zł cena
    • 13 093 m2 powierzchnia
    • 561 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Romana Grzelaka prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą GRZELAK ROMAN Zakład Konstrukcji Stalowych (NIP: 7541089742) z siedzibą w miejscowości Osiny (4...

  • Lokal użytkowy Kielce KSM, Aleja Solidarności
    1 / 9
    Lokal użytkowy Kielce KSM, Aleja Solidarności

    Kielce

    • 911 655 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 13 607 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal usługowy, o powierzchni 67,53 m2, dostępny na parterze nowego budynku, zlokalizowanego na osiedlu KSM w Kielcach. Lokal oferowany jest w standardzie deweloper...

  • Lokal użytkowy Dobrów gm. Tuczępy
    1 / 6
    Lokal użytkowy Dobrów gm. Tuczępy

    Dobrów

    • 5 800 000 zł cena
    • 1 817 m2 powierzchnia
    • 3 193 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dwukondygnacyjna hala produkcyjn a z zapleczem administracyjno-socjalnym o łącznej powierzchni użytkowej 1817,22 m² (powierzchnia całkowita 2050,66 m²), zlokalizowan...

  • Lokal użytkowy Kielce Szydłówek, Klonowa
    1 / 7
    Lokal użytkowy Kielce Szydłówek, Klonowa

    Kielce

    • 794 493 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 11 191 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal usługowy o pow. 71,77 m2, dostępny na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i...