• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 425)
  • Lokal Gorzów wielkopolski śródmieście, ul. Władysława Łokietka
    1 / 5
    Lokal Gorzów wielkopolski śródmieście, ul. Władysława Łokietka

    Gorzów Wielkopolski

    • 239 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 7 967 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania atrakcyjny lokal użytkowy o pow. 30 mkw położony na parterze w kamienicy w centrum miasta. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń, niewielkiego zaplecza i toalety. Id...

  • Pawilon handlowy na Górczynie
    1 / 6
    Pawilon handlowy na Górczynie

    Gorzów Wielkopolski

    • 55 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 2 200 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż pawilon handlowo-usługowy o pow. 25 mkw położony na Górczynie przy ul. Popławskiego w ciągu handlowym. Pawilon składa się z pomieszczenia głównego aktualnie zaaranżowan...

  • Lokal użytkowy w Centrum Rynek Biała
    1 / 7
    Lokal użytkowy w Centrum Rynek Biała

    Biała

    • 159 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 3 786 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Witam, mam do sprzedania urokliwy lokal użytkowy usytuowany w Centrum miasta Rynek, Biała 48-210 woj Opolskie, w powiecie Prudnickim. Lokal w świetnej lokalizacji o powierzchni uży...

  • Lokal handlowy, sklep ścisłe centrum, ul. Leszno /Giermków
    1 / 16
    Lokal handlowy, sklep ścisłe centrum, ul. Leszno /Giermków

    Elbląg

    • 1 090 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 6 056 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIEPOWTARZALNA OKAZJA, OBIEKT HANDLOWY W ŚCISŁYM CENTRUM MIASTA Oferujemy Państwu na sprzedaż budynek handlowo-usługowy o pow. około 180 m2 położony przy ul. Leszno (bezpośrednio...

  • Domek całoroczny z kontenera
    1 / 10
    Domek całoroczny z kontenera

    Puławy

    • 59 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 2 186 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Domek z kontenera morskiego Domek budowałem dla siebie ale plany się zmieniły Specyfikacja 1. Metraż domku to 27 m2 (salon z aneksem , sypialnia , łazienka ,korytarz ) 2.Dome...

  • Lokal Handlowo-Usługowy 650 m2+Dom+Dwie działki obok siebie
    Lokal Handlowo-Usługowy 650 m2+Dom+Dwie działki obok siebie

    Pisz

    • 1 599 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 2 460 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lokal Usługowo-Handlowo-Biurowo o powierzchni użytkowej około 650 m2 wraz z działką około 700 m2 plus obok lokalu dom jednorodzinny wraz z działką budowlaną około 700 m2....

  • Pawilon handlowy
    1 / 11
    Pawilon handlowy

    Cerkwica

    • 15 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 834 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam domek drewniany, Pawilon o wymiarach zewnętrznych 6x3 m. Dwa okna drewniane otwierane, plus szerokie drzwi, w środku zamontowane trzy punkty oświetleniowe plus dwa gniazdk...

  • Lokal na parterze w Ciechocinku ( dwa wejścia)
    1 / 6
    Lokal na parterze w Ciechocinku ( dwa wejścia)

    Ciechocinek

    • 430 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 300 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lokal na parterze, składa się z dwóch łazienek, 4 pokoi, dwa oddzielne wejścia z dwóch stron, kuchni. Ogrzewanie gazowe na oddzielny piec dwufunkcyjny, woda, prąd. Budyn...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 100 zł cena
    • 7 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: salka spotkań dla 4 osób w Centrum Warszawy, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej i dwóch stacji metra, poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 14 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 609 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 6-8 osób na 12 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Prosta

    Warszawa » Wola » ul. Prosta

    • 5 250 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 329 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia biuro serwisowane dla 3 osób na 24 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Prostej i Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nierucho...

  • Atrakcyjny lokal w Poznaniu na Dębcu
    1 / 15
    Atrakcyjny lokal w Poznaniu na Dębcu

    Poznań

    • 269 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 4 015 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam atrakcyjny lokal w spokojnej części Poznania. Mam do zaoferowania atrakcyjny, kameralny lokal o powierzchni 66,6 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w Poznaniu przy ul.Sz...

  • Lokal użytkowy Loretańska centrum 50 mkw
    1 / 9
    Lokal użytkowy Loretańska centrum 50 mkw

    Częstochowa

    • 459 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 180 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 50,80 m², położony na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Loretańskiej w Częstochowie, w sąsiedztwie stadionu Skry. Lokal zn...

  • Lokal usługowy (56,9 m²) z garażem| elastyczny układ
    1 / 15
    Lokal usługowy (56,9 m²) z garażem| elastyczny układ

    Kostrzyn nad Odrą

    • 630 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 11 053 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zgodnie z aktem notarialnym 56,9 m² (na planie: 51,6 m²) Adres: ul. Wędkarska 16-22, Kostrzyn nad Odrą Lokalizacja: parter w 3-piętrowym budynku mieszkalnym. Stan: Do remontu / wł...

  • Nieruchomość komercyjna na sprzedaż lub do zamiany
    1 / 8
    Nieruchomość komercyjna na sprzedaż lub do zamiany

    Poznań

    • 180 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy o powierzchni 20 m2 w samym centrum Poznania (Stare Miasto) mieści się w zabytkowej kamienicy po generalnym remoncie oraz remoncie elewacji. W lokalu znajduje się cz...

  • Lokal użytkowy Równia gm. Ustrzyki Dolne,
    1 / 15
    Lokal użytkowy Równia gm. Ustrzyki Dolne,

    Równia

    • 4 500 000 zł cena
    • 94 000 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    W ofercie biura OKAZJA Nieruchomości prezentujemy Państwu unikalny pensjonat położony w malowniczych Bieszczadach, w sąsiedztwie Ustrzyk Dolnych. Nieruchomość usytuowana jest na dz...

  • Lokal Użytkowy Wynajmę
    1 / 2
    Lokal Użytkowy Wynajmę

    Sianów

    • 3 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wynajmę Lokal w miejscowości Sianów k/Koszalina, położony jest przy jednej z głównych ulic miasta przy ul. Mickiewicza Przeznaczenie na dowolną działalność, handlową, usługową. Pow...

  • Nieruchomość Przemysłowa - Fabryka Manekinów
    1 / 16
    Nieruchomość Przemysłowa - Fabryka Manekinów

    Radziszów

    • 2 200 000 zł cena
    • 761 m2 powierzchnia
    • 2 891 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ PRZEMYSŁOWA – FUNKCJONUJĄCA FABRYKA MANEKINÓW Na sprzedaż w pełni działający zakład produkcyjny specjalizujący się w produkcji manekinów wystawowych oraz elementów ar...

  • Oferta INWESTYCYJNA! - Lokal usługowy z NAJEMCĄ - Praga Pd
    Oferta INWESTYCYJNA! - Lokal usługowy z NAJEMCĄ - Praga Pd

    Warszawa

    • 950 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 9 314 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy NA SPRZEDAŻ lokal użytkowy z najemcą - doskonała OFERTA INWESTYCYJNA! Powierzchnia lokalu to 102 m2 z czego ok. 15 m2 stanowi powierzchnia antresoli. Wysokość pomieszcz...

  • Lokal Gastronomiczny Rumia ul. Pomorska
    1 / 16
    Lokal Gastronomiczny Rumia ul. Pomorska

    Rumia

    • 199 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 4 975 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu położonego w Rumii przy ulicy Pomorskiej. Lokal znajduje się na gruncie dzierżawionym od Spółdzielni mieszkaniowej ,,Janowo'&#039...