• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Turka

(18)
  • Turka działka
    Turka działka

    Turka

    • 500 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 527 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana MPZP zabudowa jednorodzinna Uzbrojona Za osiedlem Borek REZERWACJA do 30.

  • Mieszkanie Turka gm. Wólka,
    Mieszkanie Turka gm. Wólka,

    Turka

    • 632 200 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 035 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż ! Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i garażem - Turka (okolice Lublina) Na sprzedaż nowoczesne, zadbane mieszkanie o powierzchni 63,22 m², położone n...

  • Bliźniak + działka usługowa. Mieszkaj i zarabiaj!
    1 / 15
    Bliźniak + działka usługowa. Mieszkaj i zarabiaj!

    Turka

    • 939 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz nieruchomości, która łączy komfortowy dom z miejscem na Twój biznes? Ta oferta to połączenie nowoczesnej architektury Willa Amelia (R2A) o powierzchni 140 m2 z działką o p...

  • Lokal użytkowy 124m2 w Turce na osiedlu Borek.
    1 / 4
    Lokal użytkowy 124m2 w Turce na osiedlu Borek.

    Turka

    • 1 190 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 9 597 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 124 m2 położony przy ul. Konwaliowej 7 w miejscowości Turka (os. Borek) – w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części ag...

  • Mieszkanie Turka gm. Wólka
    1 / 5
    Mieszkanie Turka gm. Wólka

    Turka

    • 425 274 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 126 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zielona Turka - Nowoczesne Mieszkanie z Dużym Ogrodem | Parter Szukasz mieszkania z własnym ogrodem w spokojnej okolicy, ale blisko miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Brak PCC! Pr...

  • Mieszkanie Turka gm. Wólka
    1 / 5
    Mieszkanie Turka gm. Wólka

    Turka

    • 386 295 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zielona Turka - Nowoczesne Mieszkanie z Dużym Balkonem | I piętro Szukasz mieszkania z dużym balkonem, ale blisko miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! OPIS NIERUCHOMOŚCI Ofertę spr...

  • Mieszkanie Turka gm. Wólka
    1 / 5
    Mieszkanie Turka gm. Wólka

    Turka

    • 362 746 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zielona Turka - Nowoczesne Mieszkanie z Balkonem | II piętro Szukasz mieszkania z własnym ogrodem w spokojnej okolicy, ale blisko miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! OPIS NIERUCHO...

  • Działka budowlana w centrum Turki, 0,044ha

    Turka

    • 439 900 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, znajdująca się w centrum Turki o powierzchni 0,044haWedług MPZT oznaczenie MN - Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej do II kondygnacjiMOŻE BUDOWAC SIĘ KAŻ...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana w centrum Turki, 0,036ha

    Turka

    • 359 900 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, znajdująca się w centrum Turki o powierzchni 0,036haWedług MPZT oznaczenie MN - Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej do II kondygnacjiMOŻE BUDOWAC SIĘ KAŻ...

  • Przytulne mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem
    1 / 12
    Przytulne mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem

    Turka

    • 429 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowo komfortowe i przytulne mieszkanie własnościowe o powierzchni 45,9 m², usytuowane na 2. piętrze kameralnego, 3-piętrowego bloku przy ul. Bukowej 14 w Turce, w...

  • Sprzedam lokal użytkowy
    Sprzedam lokal użytkowy

    Turka

    • 160 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lokal użytkowy adaptacja dwóch garaży. Os. Borek w Turce k. Lublina.

  • Działka budowlana Turka 18a (tylko 8km do Lublina)

    Turka

    • 350 000 zł cena
    • 1 812 m2 powierzchnia
    • 194 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana ok 18 arów na obrzeżach miasta wojewódzkiego Lublin Media w pobliżu Gaz, Kanalizacja , Energia ElektrycznaSzkoła podstawowa 5 km Tylko 8 km do Lublina UWAGA : P...

  • Dom 119 m2 z garażem i działką, Turka, Lublin

    Turka

    • 839 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 7 051 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    5 pokojowy dom z garażem i własną ogrodzoną działką.Turka(Lublin) - dom z garażem 119m2 oraz własną działką 505m2. Wykonanie z materiałów najlepszej jakości - Kaisai, Wiśniowski. P...

  • Zabytkowy Zespół Dworsko-Parkowy (XIXw. 1880 r)

    Turka

    • 10 500 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zabytkowy Zespół Dworsko-Parkowy (XIXw. budowany do ok. 1880 r).Malowniczy zabytkowy zespół dworsko-parkowy w Turce/k. Lublina wybudowany został...

  • Zabytkowy Zespół Dworsko-Parkowy (XIXw. 1880 r)

    Turka

    • 10 500 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Działka zagrodowa w Turce.

    Turka

    • 320 000 zł cena
    • 1 502 m2 powierzchnia
    • 214 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Turka gm. WólkaPolecam do zakupu działkę o oznaczeniu RM ( tereny zabudowy zagrodowej) o pow. 1502 m2.. Zlokalizowana w ładnej, spokojnej okolicy przy lokalnej drodze asfaltowej.Ot...

  • Dom Turka rynek pierwotny ul.

    Turka

    • 595 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom w stanie surowym o powierzchni 140m2 w miejscowości Turka 5km od granic Lublina.Powierzchnia działki wynosi 900m2.Dom jest w stanie surowym zamkniętym. Po...

  • Mieszkanie Turka ul. Jaśminowa

    Turka » ul. Jaśminowa

    • 240 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,2m2 znajdujące się przy ul. Jaśminowej w Turce.W skład mieszkania wchodzi:- Jasny salon- kuchnia- Łazienka z WC- Przedpokój- balkonD...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • sprzedaż

    Janostrów

    • 150 000 zł cena
    • 13 900 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka nr 406/2 położona przy drodze asfaltowej w Mogielnicy gmina Siedliszcze pow. chełmski

  • Dom Natalin ul.

    Natalin

    • 220 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący w malowniczej i bardzo cichej okolicy, na działce o powierzchnie 3,2 ha. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Natalin gm. Michów.Dom jest...

  • Działka rolna Dorohusk tanio

    Dorohusk

    • 30 000 zł cena
    • 11 500 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna idealna na KRUS. Sprzedam tanio Cena 30000 zł za całość. Działka również dla nie rolnika pomogę w formalnościach Działka posiada dojazd uregulowany. Geoportal:...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Pobołowice

    • 295 000 zł cena
    • 370 m2 powierzchnia
    • 798 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Białopole

    • 545 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 407 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AD REM NIERUCHOMOŚCI CEZARY PAPLIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Las mieszany
    Las mieszany

    Mateuszowo

    • 270 000 zł cena
    • 50 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Las mieszany, 60-letni, gmina Dubienka, tel.[tel] w godzinach 19-20

  • Sprzedam działkę Natalin, gmina Jastków
    Sprzedam działkę Natalin, gmina Jastków

    Natalin

    • 239 000 zł cena
    • 1 373 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o nr 167/2 oraz 170/2 położoną w Natalinie, gmina Jastków przy ul. Sniegówka. Działka ma powierzchnię 1373 m2, położona jest w cichej, spokojnej okolicy....

  • Działka zabudowana przy granicy Polsko-Ukraińskiej
    1 / 3
    Działka zabudowana przy granicy Polsko-Ukraińskiej

    Berdyszcze

    • 1 100 000 zł cena
    • 9 804 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Lokalizacja: Dorohusk (powiat chełmski), z aledwie 100 m od szlabanu granicznego – główne przejście graniczne na trasie Kijów – Polska. Powierzchnia działki: 9804 m² Opis Działk...

  • Budynek handlowo-usługowy z magazynami, Okopy Kolonia, gm. D
    1 / 10
    Budynek handlowo-usługowy z magazynami, Okopy Kolonia, gm. D

    Okopy

    • 399 000 zł cena
    • 371 m2 powierzchnia
    • 1 076 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ogłoszenie grzecznościowe: Budynek handlowo-usługowy z magazynami, Okopy Kolonia, gm. Dorohusk Na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni 371 m², położona na działce o powierz...

  • Zadbany dom o powierzchni użytkowej 180 metrów kwadratowych
    1 / 8
    Zadbany dom o powierzchni użytkowej 180 metrów kwadratowych

    Białopole

    • 795 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 417 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam zadbany dom o powierzchni użytkowej 180 metrów kwadratowych. Zlokalizowany w centrum Bialopola. Dom znajduję się na przestronnej ,piekni zagospodarowanej działce o powierz...

  • Działka 1100 m wraz z domem okolice Dorohuska super okolica
    1 / 6
    Działka 1100 m wraz z domem okolice Dorohuska super okolica

    Dobryłówka

    • 89 000 zł cena
    • 1 092 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ustawna działka budowlana w miejscowości Dobryłówka pięć kilometrów od Dorohuska bez kanalizacji, prąd woda szambo internet jest. Zarys w kształcie prostokąta przy drodze gminnej...

  • Sprzedam dom na polskiej ws
    1 / 14
    Sprzedam dom na polskiej ws

    Dubienka

    • 180 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dla milosnikow przyrody i ciszy do zamieszkania i wypoczynki,w bezposrednim sasiedztwie rzeki Bug Dom na drugiej linii budynkow, co gwarantuje Panstwa prywatnos

  • 3 działki o łącznej powierzchni 2.4 ha, Borzechów

    Kępa

    • 720 000 zł cena
    • 24 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    3 działki o łącznej powierzchni 24000 m2 (2,4 ha) w Kępie BorzechowskiejDziałka:21 x 15000 mpłaskakształt prostokątabezpośredni dostęp do drogi asfaltowejw sąsiedztwie budownictwo...

  • Działka budowlana 14 arów w Leśniczówce
    1 / 5
    Działka budowlana 14 arów w Leśniczówce

    Leśniczówka

    • 60 000 zł cena
    • 1 408 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 170/4 o powierzchni 1408 m² zlokalizowana jest w obrębie Leśniczówka, gmina Ruda-Huta, powiat chełmski, województwo lubelskie. Jej wymiary i kształt są odpowiednie pod zabu...