• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Wola Uhruska

(1)
  • Działka Wola, ul. Kasztanowa

    Wola Uhruska » ul. Kasztanowa

    • 215 000 zł cena
    • 3 415 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    GN.6840.4.2025.XXIXSTAROSTA PSZCZYŃSKI 43-200 PSZCZYNA ul. 3 Maja 10Ogłoszenie o trzecim przetargu ustnym nieograniczonymna sprzedaż nieruchomościZgodnie z art. 38 ust. 2 u...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Macoszyn Duży ul.

    Macoszyn Duży

    • 1 299 000 zł cena
    • 336 700 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Oferuje na sprzedaż działkę leśna o powierzchni 33,67 hektara na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w miejscowości Macoszyn Duży, gmina Wola Uhruska na skraju Sobiborskiego Parku...

  • działka na Bugiem
    1 / 3
    działka na Bugiem

    Zbereże

    • 85 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rekreacyjna-letniskowa/budowlana o powierzchni 4300m2, położona w pięknej okolicy , niedaleko Bugu , Zbereże , gmina Wola Uhruska.

  • Działka w Zarzeczu gmina Zamość 0,22 ha
    1 / 16
    Działka w Zarzeczu gmina Zamość 0,22 ha

    Zarzecze

    • 190 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna działka rolna z możliwością zabudowy, o powierzchni 2200 m², położona w malowniczej lokalizacji Roztocza – idealna pod budowę domu lub inwestycję rekreacyjną. Dz...

  • Działka zabudowana przy granicy Polsko-Ukraińskiej
    1 / 3
    Działka zabudowana przy granicy Polsko-Ukraińskiej

    Berdyszcze

    • 1 100 000 zł cena
    • 9 804 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Lokalizacja: Dorohusk (powiat chełmski), z aledwie 100 m od szlabanu granicznego – główne przejście graniczne na trasie Kijów – Polska. Powierzchnia działki: 9804 m² Opis Działk...

  • Działka 1100 m wraz z domem okolice Dorohuska super okolica
    1 / 6
    Działka 1100 m wraz z domem okolice Dorohuska super okolica

    Dobryłówka

    • 89 000 zł cena
    • 1 092 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ustawna działka budowlana w miejscowości Dobryłówka pięć kilometrów od Dorohuska bez kanalizacji, prąd woda szambo internet jest. Zarys w kształcie prostokąta przy drodze gminnej...

  • 3 działki o łącznej powierzchni 2.4 ha, Borzechów

    Kępa

    • 720 000 zł cena
    • 24 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    3 działki o łącznej powierzchni 24000 m2 (2,4 ha) w Kępie BorzechowskiejDziałka:21 x 15000 mpłaskakształt prostokątabezpośredni dostęp do drogi asfaltowejw sąsiedztwie budownictwo...

  • 1 / 2
    Idealne miejsce na dom,6241 m² blisko lasu i rzeki

    Ruda

    • 465 000 zł cena
    • 6 241 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży działkę rolno-budowlaną o powierzchni 6241 m² w malowniczej miejscowości Ruda, w otoczeniu lasu, w pobliżu rzeki Rządzy. Dojazd drogą utwardzoną, prąd w odle...

  • 1 / 2
    Działka o pow.6883 m² w zielonej okolicy.

    Ruda

    • 1 100 000 zł cena
    • 6 883 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 6883 m², przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub rekreacyjną, położoną w granicach Warszawskiego Obszaru Chronionego K...

  • 1 / 2
    Działka budowlana o pow. 1084 m2 na skraju lasu.

    Ruda

    • 350 000 zł cena
    • 1 084 m2 powierzchnia
    • 323 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1084 m², położona na skraju lasu – idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, spokój oraz bliskość natury. Nieruchomość znajduje si...

  • 1 / 2
    Twój dom w pobliżu rzeki i Jeziora Zegrzyńskiego.

    Ruda

    • 330 000 zł cena
    • 1 567 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1567 m² położoną w spokojnej okolicy Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, idealną pod zabudowę jednorodzinną lub usługową. Dzi...

  • Działka budowlana 14 arów w Leśniczówce
    1 / 5
    Działka budowlana 14 arów w Leśniczówce

    Leśniczówka

    • 60 000 zł cena
    • 1 408 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 170/4 o powierzchni 1408 m² zlokalizowana jest w obrębie Leśniczówka, gmina Ruda-Huta, powiat chełmski, województwo lubelskie. Jej wymiary i kształt są odpowiednie pod zabu...