• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Kępa

(1)
  • 3 działki o łącznej powierzchni 2.4 ha, Borzechów

    Kępa

    • 720 000 zł cena
    • 24 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    3 działki o łącznej powierzchni 24000 m2 (2,4 ha) w Kępie BorzechowskiejDziałka:21 x 15000 mpłaskakształt prostokątabezpośredni dostęp do drogi asfaltowejw sąsiedztwie budownictwo...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam las
    Sprzedam las

    Chełm

    • 150 000 zł cena
    • 22 400 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ok. 80 letni las położony na 4 bardzo blisko siebie usytuowanych działkach o łącznej powierzchni 2,24 ha. Drzewostan w większości olcha, reszta - sosna. Działka zna...

  • 1 / 4
    Działka Strupin Mały

    Strupin Mały

    • 155 000 zł cena
    • 6 680 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 6680 m² mieszcząca się w miejscowości Strupin Mały koło Chełma.~~Działka znajduje się w I linii zabudowy położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej i j...

  • 1 / 3
    Działka inwestycyjna

    Chełm » ul. Okszowska

    • 270 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przemysłowa - Chełm 25aPrezentujemy na sprzedaż działkę zlokalizowana w dzielnicy przemysłowo - składowej w Chełmie.Lokalizacja:Bardzo dobre położenie nieruchomości. Odległ...

  • Sprzedam atrakcyjne działki budowlane w Okszowie-gmina Chełm
    1 / 6
    Sprzedam atrakcyjne działki budowlane w Okszowie-gmina Chełm

    Okszów

    • 90 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjne działki budowlane, położone 3 km od Chełma w miejscowości Okszów o powierzchni od 8,5 do 11 arów (istnieje możliwość łączenia działek). Wszystkie media znajdują...

  • Działka w Zarzeczu gmina Zamość 0,22 ha
    1 / 16
    Działka w Zarzeczu gmina Zamość 0,22 ha

    Zarzecze

    • 190 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna działka rolna z możliwością zabudowy, o powierzchni 2200 m², położona w malowniczej lokalizacji Roztocza – idealna pod budowę domu lub inwestycję rekreacyjną. Dz...

  • sprzedam
    sprzedam

    Chełm

    • 160 000 zł cena
    • 1 075 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka budowlana 1075 m chełm Maryli Wolskiej 8

  • Działka 1100 m wraz z domem okolice Dorohuska super okolica
    1 / 6
    Działka 1100 m wraz z domem okolice Dorohuska super okolica

    Dobryłówka

    • 89 000 zł cena
    • 1 092 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ustawna działka budowlana w miejscowości Dobryłówka pięć kilometrów od Dorohuska bez kanalizacji, prąd woda szambo internet jest. Zarys w kształcie prostokąta przy drodze gminnej...

  • 1 / 4
    Działka 1,6 ha z domem, media, MPZP – Ruda.

    Ruda

    • 590 000 zł cena
    • 11 604 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 11 604 m², położoną w miejscowości Ruda. Działka ma kształt prostokątny i szerokość ok. 17 m. Jest częściowo ogrodzona oraz...

  • 1 / 2
    Idealne miejsce na dom,6241 m² blisko lasu i rzeki

    Ruda

    • 465 000 zł cena
    • 6 241 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży działkę rolno-budowlaną o powierzchni 6241 m² w malowniczej miejscowości Ruda, w otoczeniu lasu, w pobliżu rzeki Rządzy. Dojazd drogą utwardzoną, prąd w odle...

  • 1 / 2
    Działka o pow.6883 m² w zielonej okolicy.

    Ruda

    • 1 100 000 zł cena
    • 6 883 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 6883 m², przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub rekreacyjną, położoną w granicach Warszawskiego Obszaru Chronionego K...

  • 1 / 2
    Działka budowlana o pow. 1084 m2 na skraju lasu.

    Ruda

    • 350 000 zł cena
    • 1 084 m2 powierzchnia
    • 323 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1084 m², położona na skraju lasu – idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, spokój oraz bliskość natury. Nieruchomość znajduje si...

  • 1 / 2
    Twój dom w pobliżu rzeki i Jeziora Zegrzyńskiego.

    Ruda

    • 330 000 zł cena
    • 1 567 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1567 m² położoną w spokojnej okolicy Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, idealną pod zabudowę jednorodzinną lub usługową. Dzi...

  • Działka budowlana 14 arów w Leśniczówce
    1 / 5
    Działka budowlana 14 arów w Leśniczówce

    Leśniczówka

    • 60 000 zł cena
    • 1 408 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 170/4 o powierzchni 1408 m² zlokalizowana jest w obrębie Leśniczówka, gmina Ruda-Huta, powiat chełmski, województwo lubelskie. Jej wymiary i kształt są odpowiednie pod zabu...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Chełm

    • 1 355 000 zł cena
    • 1 382 m2 powierzchnia
    • 981 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Nieruchomość położona jest w Chełmie przy ul. Okszowskiej 41 na działce o powierzchni 0,1385 ha, w dzielnicy przemysłowej. Działka stanowi jedną całość gospodarczą jako usługowo-ha...