• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 424)
  • Na sprzedaż Lokal Handlowo-Usługowy 249m2
    1 / 6
    Na sprzedaż Lokal Handlowo-Usługowy 249m2

    Choszczno

    • 745 000 zł cena
    • 249 m2 powierzchnia
    • 2 992 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest przestronny lokal użytkowy o powierzchni 249 m², położony na parterze zadbanej kamienicy z 1950 roku, zlokalizowanej w widocznym i dobrze skomunikowanym pun...

  • Lokal Wokulski, Biuro, Usługi, Słupsk, 21.1m2
    1 / 11
    Lokal Wokulski, Biuro, Usługi, Słupsk, 21.1m2

    Słupsk

    • 85 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 4 048 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal, Biuro, Usługi, Słupsk, Wokulski 21.1m2 - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk - bardzo dobra cena - właściciel rozważy każdą propozycję - powierzchnia 21,1m2 - doskonała lo...

  • Lokal Warszawa Wola, Czyste ul. Kolejowa

    Warszawa » Wola » ul. Kolejowa

    • 1 150 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 28 750 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż gotowy lokal usługowy o powierzchni 38,97 m2 usytuowany na parterze z dużymi witrynami na Osiedlu 19 Dzielnica.W skład lokalu wchodzi:- 3 oddzielne gabinety (w każdym j...

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 14 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia komfortowy lokal o powierzchni ok. 170m 2 w prestiżowej lokalizacji na Zabłociu. Prezentowana powierzchnia stanowi doskonałą przestrzeń do zagospodarowania pod...

  • 1 / 3
    Lokal Pruszcz Gdański ul. Przemysłowa

    Pruszcz Gdański » ul. Przemysłowa

    • 17 500 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala do wynajęcia - Pruszcz Gdański - 700 m²Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną halę o powierzchni 700 m², zlokalizowaną w dogodnej części Pruszcza Gdańskiego, z dobrym dojazdem do...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 2 950 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia 130 m2 powierzchni magazynowej na parterze. Lokal nie ogrzewany. Na ogrodzonej i strzeżonej fizycznie i technicznie działce przez 24 h, dojazd całodobowy 20T....

  • Tychowo - parterowy budynek usługowy
    1 / 14
    Tychowo - parterowy budynek usługowy

    Tychowo

    • 198 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 1 800 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    0 % PROWIZJI - KOSZTY BIURA PONOSI SPRZEDAJĄCY ! Na sprzedaż działka zabudowana budynkiem usługowo-handlowym w gminie Sławno, miejscowość Tychowo – idealna propozycja dla inwesto...

  • Nieruchomość - Tułowice
    1 / 3
    Nieruchomość - Tułowice

    Tułowice

    • 4 986 000 zł cena
    • 1 682 m2 powierzchnia
    • 2 965 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż z wolnej ręki przedsiębiorstwa CREATIVE FACTORY Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Tułowicach. W skład przedsiębiorstwa wchodzą w szczególn...

  • INWESTYCJA Z GWARANTOWANĄ WIDOCZNOŚCIĄ
    1 / 4
    INWESTYCJA Z GWARANTOWANĄ WIDOCZNOŚCIĄ

    Poznań

    • 14 700 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 9 800 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż wyjątkowy obiekt komercyjny o powierzchni całkowitej 1 500 m², położony bezpośrednio przy trasie kraj...

  • Lokal 151 m² z witrynami – Bałuty, blisko centrum
    1 / 12
    Lokal 151 m² z witrynami – Bałuty, blisko centrum

    Łódź

    • 910 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 6 027 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny i przestronny lokal handlowo-biurowy o powierzchni 151,28 m², usytuowany w popularnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Bałuty. To idealne...

  • Lokal Hermanowice

    Hermanowice

    • 560 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 1 648 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynki usługowe - stolarnia i warsztat na dużej działce Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży obiektu inwestycyjnego, usytuowanego na 19 arowej działce w miejscowości Herman...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płd ul. Rondo Dmowskiego...

    Warszawa » Śródmieście » rondo Dmowskiego

    • 11 250 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu pow. komercyjna (biurowo-usługowa) w centrum Warszawy. Doskonała lokalizacja, świetny dostęp do środków komunikacji miejskiej (autobusy, tramwaje, metro), bardzo blis...

  • Lokal Sopot ul. Aleja Niepodległości

    Sopot » al. Aleja Niepodległości

    • 1 235 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Jasne biuro w Sopocie | 19,30 m² lub 19,10 m² | Darmowy parking | Blisko SKMOferujemy do wynajęcia jasną i funkcjonalną powierzchnię biurową o powierzchni 19,30 m² lub 19,10 m² , z...

  • Lokal Gdynia Śródmieście ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

    Gdynia » Śródmieście » al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

    • 4 500 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    SZUKASZ LOKALU DO PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI? TA OFERTA JEST DLA CIEBIE!LOKALIZACJA:Lokal położony w Śródmieściu Gdyni przy skrzyżowaniu ulicy Świętojańsk...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola, Czyste ul. Prądzyńskiego Ignacego

    Warszawa » Wola » ul. Prądzyńskiego

    • 1 809 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowo-magazynowa na Woli. Dostępna na 1 piętrze z klatki schodowej, dwie windy towarowe (nośność każda 1600 kG), teren zamknięty z ochroną i monitoring...

  • Siedziba firmy z halą | nowy obiekt 2026

    Leszno » ul. Poznańska

    • 6 150 000 zł cena
    • 853 m2 powierzchnia
    • 7 210 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nowoczesny obiekt usługowo-biurowy z halą magazynową – gotowy do użytkowaniaNa sprzedaż nowoczesna nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem usługowo-biurowym z częścią magazynową...

  • 1 / 4
    Lokal Gdynia Orłowo ul. Zwycięstwa

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 4 888 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL BIUROWY 57m2 jeden OPEN SPACE na "NOWY ORŁOWIE" dostępny od ZARAZ LOKALIZACJABiuro znajduje się w dzielnicy Gdynia Orłowo na osiedlu "Nowe Orłowo", przy głównej ulicy Alei Zw...

  • Lokal usługowy na parterze w centrum miasta Wałcz
    1 / 16
    Lokal usługowy na parterze w centrum miasta Wałcz

    Wałcz

    • 310 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 3 164 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 98,18 m², położony na parterze budynku w ścisłym centrum Wałcza. Doskonała, dobrze widoczna lokalizacja przy jednej z miejskich...

  • Lokal użytkowy Świdnica
    1 / 5
    Lokal użytkowy Świdnica

    Świdnica

    • 90 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 1 800 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w Żarowie, dostępny od zaraz. Lokal znajduje się na parterze, z bezpośrednim wejściem od ulicy, co zapewnia dobrą widoczność i do...

  • Lokal użytkowy Świdnica, Licznikowa
    1 / 3
    Lokal użytkowy Świdnica, Licznikowa

    Świdnica

    • 299 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 3 987 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: lokal użytkowy 75 m w odnowionym biurowcu Na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 75 m położony na 2. piętrze nowoczesnego, odnowionego biurowca z windami....