• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Brynica

(2)
  • Lokal Brynica

    Brynica

    • 1 300 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 2 600 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WYPOSAŻONA RESTAURACJA BRYNICA k/Opola 0% - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA SPRZEDAJĄCY Prezentujemy Państwu Zespół Rekreacyjno-Restauracyjny ze...

  • Działka Brynica ul. Polna

    Brynica » ul. Polna

    • 1 550 000 zł cena
    • 27 000 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Dom nad rozlewiskiem Inwestycja dla koneserów... Wyłączność oferty! Zjawiskowe siedlisko usytuowane pod Opolem ok. 20km, w miejscowości Kup. Nieruchomość gruntowa o...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Działka budowlana Dobrzeń Wielki bez pośredników

    Dobrzeń Wielki

    • 99 880 zł cena
    • 880 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę przy ul. Krasickiego w Dobrzeniu Wielkim. Działka nr.:907/86 o pow. 880m2 w planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod budownictwo mieszkaniowe....

  • 1 / 3
    Duża działka budowlana w Chróścicach

    Chróścice

    • 560 000 zł cena
    • 8 150 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chróścice - Działka budowlana o powierzchni 81,5 ara, polożona w spokojnej części Chróścic w drugij lini zabudowy. Dojazd od ulicy nowowiejskiej.

  • Działka Masów

    Masów

    • 68 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    DZIAŁKA REKREACYJNA Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 26 arowej nieruchomości gruntowej usytuowanej w miejscowości Masów. Droga asfaltowa i szutrowa. Okolica zie...

  • Dom Kup

    Kup

    • 820 000 zł cena
    • 261 m2 powierzchnia
    • 3 142 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DLA RODZIN DWUPOKOLENIOWYCH, POD DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ, MOŻLIWOŚĆ PODNAJEMU Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana dwoma budynkami mieszkalnymi, położona na zagospodar...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Dobrzeń Wielki

    • 619 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 5 074 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Kredyty Król Małgorzata Król
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 11
    Dom bliźniak

    Dobrzeń Wielki

    • 918 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 7 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dobrzeń Wielki

    • 469 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kup

    • 167 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 498 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Kup ul. Polna

    Kup » ul. Polna

    • 1 550 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 20 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom nad rozlewiskiem Inwestycja dla koneserów... Wyłączność oferty! Zjawiskowe siedlisko usytuowane pod Opolem ok. 20km, w miejscowości Kup. Nieruchomość gruntowa...

  • Działka budowlana-sprzedaż 9,10 ar Dobrzeń Wielki

    Dobrzeń Wielki » ul. Strzelców Bytomskich

    • 127 400 zł cena
    • 910 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAŻ - działka budowlana 910 m2, - DOBRZEŃ WIELKI Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 9,10 ar, zlokalizowaną w miejscowości Dobrzeń Wielki, w kompleksie ki...

  • Sprzedaż działka budowlana 16,88 ar Dobrzeń Wielki

    Dobrzeń Wielki » ul. Strzelców Bytomskich

    • 236 320 zł cena
    • 1 688 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAŻ - działka budowlana 1688 m2, - DOBRZEŃ WIELKI Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 16,88 ar, zlokalizowaną w miejscowości Dobrzeń Wielki, w kompleksie...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dobrzeń Wielki

    • 469 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dobrzeń Wielki dom o pow. ok 200m2

    Dobrzeń Wielki

    • 899 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący i pięknym ogrodem w miejscowości Dobrzeń Wielki.Usytuowany na działce o powierzchni 0,0917 ha. Budynek mieszkalny 3 kondygnacyjny z użytkowym poddaszem, każda z tr...

  • Sprzedaż działka budowlana w Łubnianach, 10,4 ar.

    Łubniany » ul. Piękna

    • 185 000 zł cena
    • 1 045 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedaż - duża działka budowlana o pow. 1045 m2. Łubniany, ul.Piękna, ok 13 km. od Opola. Proponujemy Państwu kształtną prostokątną działkę budowlaną o pow. ok. 1045 m2. o wymia...

  • Dom na sprzedaż Łubniany, 208 m², 6 pokoi, biuro
    1 / 16
    Dom na sprzedaż Łubniany, 208 m², 6 pokoi, biuro

    Łubniany

    • 1 450 000 zł cena
    • 269 m2 powierzchnia
    • 5 391 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 208 m² oraz pow. całkowitej 269 m². Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni 720 m². Nieruchomość posiada o...

  • Sprzedaż działka budowlana w Łubnianach, 10,4 ar.

    Łubniany » ul. Piękna

    • 195 000 zł cena
    • 1 045 m2 powierzchnia
    • 187 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dom Kup gm. Dobrzeń Wielki
    Dom Kup gm. Dobrzeń Wielki

    Kup

    • 549 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 4 256 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupujący nie płaci prowizji! Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, realizowany na podstawie projektu Dom w kocankach. Budynek położony jest w miejscowości Kup...

  • 1 / 2
    Nieruchomość - Osowiec

    Osowiec

    • 22 330 zł cena
    • 456 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert prawa własności nieruchomości, składającej...

  • Dom w zabudowie bliźniaczej,Łubniany,Opolskie

    Łubniany » ul. Dworcowa

    • 920 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny, 4 pokojowy, dwupoziomowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120 m², położony w miejscowości Łubniany, woj opolskie, 14 km od centrum...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Dobrzeń Wielki

    • 918 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 344 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dobrzeń Wielki

    • 449 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Atracyjne mieszkanie 2 pok,53m2, Dobrzen Wielki.

    Dobrzeń Wielki » os. Osiedle Energetyk

    • 346 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 529 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedaż funkcjonalnego, przestronnego, dobrze doświetlonego, mieszkania dwupokojowego o powierzchni użytkowej 53,35 m2 w Dobrzeniu Wielkim, Oś. Energetyk, powiat opolski, położone...

  • Do sprzedania dom wolnostojący z dwoma garażami

    Chróścice

    • 1 250 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom wolnostojący, trzykondygnacyjny, wybudowany na działce o powierzchni 900 m2, znajdujący się w Chróścicach, gmina Popielów. Dom w standardzie do odświeżenia, dob...