• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Dobrzeń Wielki

(3)
  • Działka budowlana-sprzedaż 9,10 ar Dobrzeń Wielki

    Dobrzeń Wielki » ul. Strzelców Bytomskich

    • 127 400 zł cena
    • 910 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAŻ - działka budowlana 910 m2, - DOBRZEŃ WIELKI Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 9,10 ar, zlokalizowaną w miejscowości Dobrzeń Wielki, w kompleksie ki...

  • Sprzedaż działka budowlana 16,88 ar Dobrzeń Wielki

    Dobrzeń Wielki » ul. Strzelców Bytomskich

    • 236 320 zł cena
    • 1 688 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAŻ - działka budowlana 1688 m2, - DOBRZEŃ WIELKI Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 16,88 ar, zlokalizowaną w miejscowości Dobrzeń Wielki, w kompleksie...

  • 1 / 4
    Działka budowlana Dobrzeń Wielki bez pośredników

    Dobrzeń Wielki

    • 99 880 zł cena
    • 880 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę przy ul. Krasickiego w Dobrzeniu Wielkim. Działka nr.:907/86 o pow. 880m2 w planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod budownictwo mieszkaniowe....

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Duża działka budowlana w Chróścicach

    Chróścice

    • 560 000 zł cena
    • 8 150 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chróścice - Działka budowlana o powierzchni 81,5 ara, polożona w spokojnej części Chróścic w drugij lini zabudowy. Dojazd od ulicy nowowiejskiej.

  • 1 / 3
    Działka Kępa

    Kępa

    • 1 290 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dla inwestora! Działka 1,5ha Tylko w naszym biurze! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki 1,5ha usytuowanej w miejscowości Kępa, graniczącej...

  • Działka Masów

    Masów

    • 68 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    DZIAŁKA REKREACYJNA Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 26 arowej nieruchomości gruntowej usytuowanej w miejscowości Masów. Droga asfaltowa i szutrowa. Okolica zie...

  • Działka Brynica ul. Polna

    Brynica » ul. Polna

    • 1 550 000 zł cena
    • 27 000 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Dom nad rozlewiskiem Inwestycja dla koneserów... Wyłączność oferty! Zjawiskowe siedlisko usytuowane pod Opolem ok. 20km, w miejscowości Kup. Nieruchomość gruntowa o...

  • Działka 32a w urokliwej okolicy Skarbiszowa
    1 / 2
    Działka 32a w urokliwej okolicy Skarbiszowa

    Skarbiszów

    • 219 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy działkę o powierzchni 32 a położoną w miejscowości Skarbiszów w gminie Dąbrowa. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, z dojazdem drogą asfaltową. Działka jest...

  • Działka inwestycyjna z dużym potencjałem.
    Działka inwestycyjna z dużym potencjałem.

    Skarbiszów

    • 199 999 zł cena