• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Niemodlin

(2)
  • Gotowe mieszkanie z ogrodem | 37,96 m² | Osiedle C
    1 / 9
    Gotowe mieszkanie z ogrodem | 37,96 m² | Osiedle C

    Niemodlin

    • 355 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku zlokalizowanym na Osiedlu Chopina w Niemodlinie. Lokal został wykończony w neutralnej, nowoczesnej stylistyce, co pozwala nowemu właśc...

  • Mieszkanie na sprzedaż M107
    1 / 11
    Mieszkanie na sprzedaż M107

    Niemodlin

    • 439 810 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w cichej okolicy Niemodlinie na nowo powstającym osiedlu bloków przy ul. Chopina. Ekologiczne i wygodn...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Wynajmę mieszkanie 84m2 w Lewinie Brzeskim

    Lewin Brzeski

    • 1 500 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie w Lewinie Brzeskim przy ul. Rynek. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie jest częściowo umeblowane. W mieszkaniu są trzy p...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Lewin Brzeski

    • 417 960 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Prószków

    • 120 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Kredyty Król Małgorzata Król
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Prószków rynek pierwotny ul. Wiosenna

    Prószków » ul. Wiosenna

    • 479 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 045 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament z ogródkiem. Szanowny kliencie, Nieruchomość o powierzchni ok. 68,54m2 , usytuowana na parterze jednokondygnacyjnego budynku z wydzieloną częścią ogródka do dyspozycji....

  • Mieszkanie 34,75 m² z garażem w cenie – parter
    1 / 11
    Mieszkanie 34,75 m² z garażem w cenie – parter

    Jankowice Wielkie

    • 147 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 4 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie 34,75 m² z dużym garażem w cenie – parter | Duży potencjał Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,75 m², położone na parterze w budynku zarządzanym przez wspólnotę mies...

  • Mieszkanie na sprzedaż w okazyjnej cenie
    1 / 9
    Mieszkanie na sprzedaż w okazyjnej cenie

    Lewin Brzeski

    • 245 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 5 976 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,55 m², zlokalizowane w Lewinie Brzeskim przy ul. Moniuszki. Nieruchomość mieści się w zadbanej, niskiej...

  • Mieszkanie Lewin Brzeski

    Lewin Brzeski

    • 429 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,20 m, położone na parterze w Lewinie Brzeskim przy ul. Powstańców Śląskich. Układ mieszkania: - 3 niezależne poko...