• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • 1 / 4
    Działka na Mazurach - 300 metrów do plaży gminnej

    Mołdzie

    • 171 500 zł cena
    • 1 715 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na Mazurach - 300 metrów do plaży gminnej Co: działka 1715m2 z wydanymi Warunkami Zabudowy Gdzie: Mołdzie nad jeziorem Lepaki, 7 km od Ełku, Mazury Media: wodociąg i k...

  • Działka budowlana Krosno gm. Gorzkowice pow. piotrkowski woj. Łód...

    Krosno

    • 47 000 zł cena
    • 1 526 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Krosno nr 78************1526m2 wymiary 50 x 30m, Warunki Zabudowy, media przy działce, dojazd droga asfaltowa, okolica otwarte przestrzenie, lasy, tereny na wycie...

  • 1 / 4
    działka budowlana Zamoście gm. Strzelce Wlk. pow. Pajęczański

    Zamoście

    • 57 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Zamoście Kolonia gm. Strzelce Wielkie pow. pajęczański woj. łódzkie Działka nr 222/4 -1700m2 wymiary 35 x 45m Warunki Zabudowy na dom całoroczny. okolica otwarte...

  • działka rolna kupujący nie musi być rolnikiem

    Żytno

    • 40 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna województwo łódzkie przeznaczenie: KRUS, uprawy rolne, zalesienie, fotowoltaika, elektrownia wiatrowa, inwestycyjna. IV V VI klasa ziemi. powierzchnia dokładnie 0,99h...

  • działka budowlana Parcice gmina Czastary powiat Wieruszowski woje...

    Parcice

    • 57 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Parcice gm. Czastary działka nr 1152/3 - 1800m2 wymiary 55 x 33m. Warunki Zabudowy na dom całoroczny, media przy działce Działka posiada mapę do celów projektowyc...

  • działka budowlana grodzisko gm. żytno pow. radomszczański

    Żytno

    • 57 000 zł cena
    • 1 927 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Grodzisko gmina Żytno powiat radomszczański woj. łódzkie działka nr 298/3 powierzchnia 1927m2 wymiary 53 x 36m, media przy działce, okolica działki letniskowe otw...

  • działka budowlana bugaj gmina Żytno powiat radomszczański woj. łó...

    Żytno

    • 44 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Bugaj gm. Żytno pow. radomszczański. Działka nr 529/6 powierzchnia 1400m2 wymiary 44 x 33m, media przy działce. Działka położona w centrum dużego lasu, idealne mi...

  • Działka budowlana Żabia Wola Ojrzanów
    Działka budowlana Żabia Wola Ojrzanów

    Żabia Wola

    • 330 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ojrzanów piękna działka budowlana w doskonałej lokalizacji - na sprzedaż. Działka o powierzchni 1500 m2 i wymiarach: 24x56,6x67,7 położona w Ojrzanowie przy drodze asfaltowe...

  • Działka Gdańsk Orunia, Dolna ul. Przybrzeżna

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Przybrzeżna

    • 989 000 zł cena
    • 8 811 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Świetna inwestycja w Gdańsku!*TYLKO U NAS* DZIAŁKA NIE JEST OBJĘTA MPZP LOKALIZACJA:Działka położona jest w dzielnicy Gdańsk Orunia jedyne 5 min autem do Centrum Gdańska. Lokalizac...

  • Działka Gdańsk Orunia, Dolna ul. Przybrzeżna

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Przybrzeżna

    • 448 000 zł cena
    • 4 405 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Działka Gdańsk Orunia, Dolna ul. Przybrzeżna

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Przybrzeżna

    • 548 000 zł cena
    • 4 405 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Działka Ludkowo

    Ludkowo

    • 96 660 zł cena
    • 1 074 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Szukasz działki z szybkim i łatwym dostępem do miejscowości z rozwiniętą infrastrukturą a jednocześnie cenisz ciszę i spokój. Ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. M...

  • Działka Ludkowo

    Ludkowo

    • 161 850 zł cena
    • 2 158 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Braciejowa - działka na sprzedaż numer B – 222.2 G
    1 / 8
    Braciejowa - działka na sprzedaż numer B – 222.2 G

    Braciejowa

    • 149 580 zł cena
    • 2 493 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 24,93 ar położoną w miejscowości Braciejowa w drodze na Kałużówkę. Dokładna jej powierzchnia zostanie określona po podziale g...

  • 1 / 2
    Działka budowlana z domem do remontu na sprzedaż

    Kraśnik

    • 320 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlano rolna Działka budowlana z domem. Dom o powierzchni 80m2 do remontu ,działka jest uzbrojona w gas ,prąd ,woda ,telefon ,światłowód .Okolica cicha i spoko...

  • Sprzedam dzialke obok Polanicy-Zdroju-SUDETY

    Polanica-Zdrój

    • 120 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SPRZEDAM DZIALKI./jedna 1000m2-budowlana/80 tys zl/-druga 3000m2-kl.4/B-rolna- kazda dzialka ma dostep do drogi/asfalt i utwardzona/ zasilanie energetyczne. na trasie szlakow gorsk...

  • Działka Kleszczewo ul. Brzozowa

    Kleszczewo » ul. Brzozowa

    • 147 000 zł cena
    • 949 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam Kleszczewo jako lokatę kapitału. Dzięki temu, że powstały tu pierwsze osiedla bliźniaków miejscowość zyskała na popularności na rynku. Bardzo fajnie zyskuje na wartości odk...

  • Działka Wierzawice
    Działka Wierzawice

    Wierzawice

    • 36 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 11 ar, położona w miejscowości WIERZAWICE, gmina Leżajsk, powiat Leżajsk. Działka usytuowana jest obok domów jednorodzinnych. W mi...

  • Działka Wierzawice
    Działka Wierzawice

    Wierzawice

    • 37 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 9 ar, położona w miejscowości WIERZAWICE, gmina Leżajsk, powiat Leżajsk. Działka usytuowana jest obok domów jednorodzinnych. W mie...

  • Sprzedam lub wynajmę działkę inwestycyjna droga krajowa 45
    1 / 8
    Sprzedam lub wynajmę działkę inwestycyjna droga krajowa 45

    Polska Cerekiew

    • 360 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam lub wynajmę działkę inwestycyjna o powierzchni 3200m2, z wyjazdem na drogę krajową 45 (trasa Opole-Rybnik). Działka na działalność gospodarczą, np.: na warsztat Hurtownia...