• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Sprzedam

    Ryki

    • 330 000 zł cena
    • 1 872 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Rykach przy ul Piaskowej o powierzchni 1872 m kw.Nr działki 3725.Na działce znajduje się dom parterowy do remontu o powierzchni 60 m kw,2 budynki gospo...

  • Działka budowlana Sierpc, obręb Gorzewo

    Sierpc

    • 64 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mapa Google: 52.828336, 19.679604 Geoportal GOV: 142705_2.0013.186/1 Sprzedam działki budowlane na osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Gorzewo, tuż na obrzeżach Si...

  • Działka Wierzchowo

    Wierzchowo

    • 99 924 zł cena
    • 3 028 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    [i]DZIAŁKI REKREACYJNE NAD JEZIOREM WIERZCHOWO!!! [/i] [i]Atrakcyjne działki o powierzchni od 1001 m2 do 3028 m2 z dostępem do wspólnej linii brzegowej nad jeziorem Wierzchowo...

  • Działka budowlana o pow. 3099m2 Elganowo gmina Pasym
    1 / 7
    Działka budowlana o pow. 3099m2 Elganowo gmina Pasym

    Elganowo

    • 160 000 zł cena
    • 3 099 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 3099m2 położona w kompleksie działek na Mazurach. Media: w drodze prąd i woda gminna. Dojazd drogą asfaltową. Do Pasymia 5 km, do Szczy...

  • Działka Brzyście

    Brzyście

    • 45 000 zł cena
    • 2 404 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość gruntową obejmującą dwie działki o łącznej powierzchni szacowanej na ok. 24 ary położone podmiejskiej miejscowości Brzyście. P...

  • Działka budowlana Radziejowice Tartak Brzózki
    Działka budowlana Radziejowice Tartak Brzózki

    Radziejowice

    • 320 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w pobliżu kompleksu wypoczynkowego HAMERNIA Dojazd do Warszawy trasą katowicką, do Janek 20km. Kształtna, sucha działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowan...

  • Działka budowlana Kozerki gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 5
    Działka budowlana Kozerki gm. Grodzisk Mazowiecki

    Kozerki

    • 450 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kozerki - piękna, działka budowlana, w bardzo dobrej lokalizacji na obrzeżach Grodziska Mazowieckiego - na sprzedaż. Działka o powierzchni 1500m2 i wymiarach 27x55, doskonał...

  • 1 / 2
    Działka ROD przy Borowskiej

    Wrocław

    • 68 000 zł cena
    • 491 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Do odstąpienia działka ROD położona na ulicy Orawskiej. - Powierzchnia 491m2 - Monitoring - Ogrodzony teren zamykany na klucz - 2 studnie oraz zbiornik na deszczówkę - możli...

  • 1 / 4
    Działka Trzebielino

    Trzebielino

    • 1 050 000 zł cena
    • 8 287 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Przedstawiamy Państwu nieruchomość gruntową niezabudowaną o łącznej powierzchni 8287m2 położoną w miejscowości Trzebielino woj. pomorskie. Bezpośrednio przy drodze krajowej DK...

  • Duża działka w okolicy Szczawina
    1 / 4
    Duża działka w okolicy Szczawina

    Szczawin Kościelny

    • 325 000 zł cena
    • 47 200 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 4,72 ha (47 200 m²) położona w spokojnej, malowniczej okolicy, zaledwie 500 metrów od obszaru chronionego krajobrazu. Parametry dz...

  • Działka Wierzbna

    Wierzbna

    • 200 000 zł cena
    • 2 908 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż kilka pięknie położonych działek w Wierzbnej! Przedmiotem oferty jest działka położona na wzgórzu, piękne widoki - Wierzbna! Działka o łącznej powierzchni 29,0...

  • Działka budowlana Olszewnik Gmina Jeziorany
    1 / 6
    Działka budowlana Olszewnik Gmina Jeziorany

    Jeziorany

    • 60 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjnie położoną działkę w miejscowości Olszewnik 500m od granicy miasta Jeziorany 35 km od Olsztyna. Kierunek Lutry. Nowo zaprojektowane osiedle działek budowlanych....

  • Syndyk sprzeda działki w kujawsko-pomorskim

    Lipno

    • 256 500 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Ogłoszenie o sprzedaży Sylwester Zięciak – Syndyk masy upadłości Krzysztofa Romana Skowrońskiego – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zaprasza do składania o...

  • 1 / 3
    Działka Kraków Krowodrza, Przegorzały ul. Księcia Józefa

    Kraków » Krowodrza » ul. Józefa

    • 1 850 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 1 234 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    15arowa z pozwoleniem na budowę 2 lokalowego bliźniaka czyli 4 mieszkania po 70 m kw. Można się starać o inne pozwolenie gdyż obowiązuje plan przeznaczenie mieszkaniowo -usługowe...

  • Działka Kraków Podgórze, Bieżanów ul. Pod Pomnikiem

    Kraków » Podgórze » ul. Pod Pomnikiem

    • 2 490 000 zł cena
    • 1 920 m2 powierzchnia
    • 1 297 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PONAD 19arowa Z WZ NA 6 POŁÓWEK BLIŹNIAKÓW. parter, piętro, poddasze, oraz 2 zewnętrzne miejsce postojowe na każdą połówkę .Prąd, woda, gaz , kanalizacja w drodze obok działki....

  • Działka Skowarcz ul.

    Skowarcz

    • 4 655 000 zł cena
    • 24 632 m2 powierzchnia
    • 189 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej działki w Skowarczu (obok Pszczółek). Prawie 2,5 hektara terenu przylegającego do strefy zabudowy jednorodzinnej (działka nie j...

  • Działka Nieborów ul.

    Nieborów

    • 300 160 zł cena
    • 1 876 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlano-usługowej zlokalizowanej w sercu Nieborowa.Numer ewidencyjny działki: 311/2Powierzchnia: 1876 m2Działka...

  • Działka Nieborów ul.

    Nieborów

    • 287 200 zł cena
    • 1 795 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlano-usługowej zlokalizowanej w sercu Nieborowa.Numer ewidencyjny działki: 311/1Powierzchnia: 1795 m2Działka...

  • Działka nad jeziorem Mała Kalwa w Pasymiu z przyczepą
    1 / 11
    Działka nad jeziorem Mała Kalwa w Pasymiu z przyczepą

    Pasym

    • 299 000 zł cena
    • 911 m2 powierzchnia
    • 329 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka z przyczepą zlokalizowana nad jeziorem Mała Kalwa w Pasymiu, nr 2/3 . Oznaczenie działki 3UTL - teren zabudowy rekreacji indywidualnej. Zaciszna okolica tuż...

  • Sprzedam dwie Działki
    1 / 4
    Sprzedam dwie Działki

    Smyków

    • 401 800 zł cena
    • 11 480 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dwie działki Budowlane o łącznej powierzchni 11.480m² uzbrojone (Gaz,Woda,Prąnd) w Smykowie, Małopolskie. Działka powierzchnia 5.681m² za 198.835zł Działka powierzchnia 5...