• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Atrakcyjna działka 2618 m2 w Oblasach-Księżę.

    Oblasy

    • 160 000 zł cena
    • 2 618 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nowa cena. Działka o pow. 2618 m2 rolno-budowlana z możliwością zabudowy letniskowej, jednorodzinnej i pensjonatowej w atrakcyjnej lokalizacji m Oblasy-Księżę gm. Janowiec pow. puł...

  • Działka Rębiechowo ul. Graniczna

    Rębiechowo » ul. Graniczna

    • 350 000 zł cena
    • 913 m2 powierzchnia
    • 384 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIALKA POD BUDOWE DOMU JEDNORODZINNEGO LUB BLIŹNIAKA !Działka inwestycyjna! Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Rębiechowo (k. Pępowa) w odległości ok 10min od Gdańska Ma...

  • Działka Rębiechowo ul. Graniczna

    Rębiechowo » ul. Graniczna

    • 350 000 zł cena
    • 928 m2 powierzchnia
    • 378 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA POD BUDOWE DOMU JEDNORODZINNEGO LUB BLIŹNIAKA!Działka inwestycyjna! Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Rębiechowo (k. Pępowa) w odległości ok 10min od Gdańska Mat...

  • PILNE - SPRZEDAM WYJATKOWO DUZE ROD 530m2 Wroclaw
    1 / 5
    PILNE - SPRZEDAM WYJATKOWO DUZE ROD 530m2 Wroclaw

    Wrocław

    • 18 999 zł cena
    • 530 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    PILNE ! SPRZEDAM WYJATKOWE ROD - RZADKO SPOTYKANA BARDZO duza dzialka o powierzchni aż - 530m2.! Wroclaw ul. Klecinska przy WPT. RZADKO SPOTYKANA WIELKOŚĆ - 530m2 !!! ROD ma stu...

  • Działka Nieborów ul. Spacerowa

    Nieborów » ul. Spacerowa

    • 321 840 zł cena
    • 3 576 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, składająca sie z dwóch działek o łącznej powierzchni prawie 3600 metrów kwadratowych. Ta atrakcyjna nieruchomość znajduje się w obszarze objętym...

  • 1 / 3
    Działka Gniewino ul. Spokojna

    Gniewino » ul. Spokojna

    • 390 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 3000m2 w Gniewinie!Działka o numerze 165/3, o powierzchni 3000m2, położona jest w malowniczej wsi Gniewino. Gniewino, osadnictwo o bogatej historii, położone...

  • Działka Mielno

    Mielno

    • 183 430 zł cena
    • 1 411 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BRESDOM Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż cztery piękne nieruchomości gruntowe pod zabudowę jednorodzinną, położone w malowniczym Mielnie w gminie Grunwald w województwie w...

  • Działka Żarów

    Żarów

    • 111 400 zł cena
    • 1 114 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka 11 arów nieopodal Żarowa! Działka znajduje się przy głównej drodze. Działka nieogrodzona. Przy działce prąd oraz woda w drodze. Brak kanalizacji....

  • Działka Majdan

    Majdan

    • 2 050 000 zł cena
    • 3 260 m2 powierzchnia
    • 629 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż mamy bardzo ciekawą działkę tuż przy hotelu Mercure w Wiązownie w miejscowości Majdan. Działka podobnie jak hotel leży przy ulicy serwisowej przy autostradzie S17. Bard...

  • Działka 5266m2,Szczecin, Bukowo.

    Szczecin

    • 2 500 000 zł cena
    • 5 266 m2 powierzchnia
    • 475 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana m. Szczecin, dzielnica Bukowo, o powierzchni 5266 m2. Działka położona w otoczeniu gęstej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej...

  • 1 / 3
    Widokowa działka w Bieszczadach

    Bukowiec

    • 325 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 32 ar. w miejscowości Bukowiec.Tereny w bliskiej odległości rzeki Solinka, San i zalewu Solińskiego zapraszają wędkarzy, którzy z pewnością d...

  • Działka Bojano ul. Wrzosowa

    Bojano » ul. Wrzosowa

    • 10 030 000 zł cena
    • 20 060 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DUŻA DZIAŁKA POD KORZYSTNĄ INWESTYCJĘPrzedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 20.060 m2 idealnie nadająca się pod inwestycję. LOKALIZACJA:Nieruchomość gruntowa położona w m...

  • Na sprzedaż działka - Gniezno, obręb Mnichowo, ul. Bursztynowa

    Gniezno

    • 410 000 zł cena
    • 4 749 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka gruntu położona w Gnieźnie, obręb Mnichowo, ul. Bursztynowa o powierzchni 4749 m2. Nieruchomość w kształcie prostokąta. Grunt bardzo atrakcyjnie położony, spo...

  • Na sprzedaż działka budowlana - Stare Miasto

    Stare Miasto

    • 93 000 zł cena
    • 1 163 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Stare Miasto, Na sprzedaż działka gruntu położona w miejscowości Stare Miasto, o powierzchni 1163 m2. Nieruchomość w kształcie prostokąta. Dla działki ustalono warunki zabudow...

  • Na sprzedaż działka budowlana Stare Miasto - koło Konina

    Stare Miasto

    • 96 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Stare Miasto, Na sprzedaż działka gruntu położona w miejscowości Stare Miasto, o powierzchni 1200 m2. Nieruchomość w kształcie trójkąta. Dla działki ustalono warunki zabudowy d...

  • Szczepidło, ul. Ziołowa, gm Krzymów

    Szczepidło

    • 180 000 zł cena
    • 2 240 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka gruntu położona w miejscowości Szczepidło przy ul. Ziołowej , o powierzchni 2240 m2. Nieruchomość w kształcie prostokąta. Dla działki ustalono warunki zabudow...

  • Gniezno, obręb Mnichowo

    Konin

    • 450 000 zł cena
    • 4 749 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Kamień ul. Piaskowa

    Kamień » ul. Piaskowa

    • 894 000 zł cena
    • 4 976 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    LOKALIZACJA:Kamień to wieś położona na Pojezierzu Kaszubskim, w gminie Szemud i w powiecie wejherowskim. Leży nad jeziorem o tej samej nazwie i ze względu na swoje walory przyrodni...

  • Działka Kamień ul. Jastrzębia

    Kamień » ul. Jastrzębia

    • 238 000 zł cena
    • 1 207 m2 powierzchnia
    • 198 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Kamień ul. Jastrzębia

    Kamień » ul. Jastrzębia

    • 272 000 zł cena
    • 1 397 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana