• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Działka1099m2,Stawno,gm.Goleniów,pod lasem.

    Stawno

    • 118 000 zł cena
    • 1 099 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w m. Stawno, gm Goleniów, powiat goleniowski, woj. zachodniopomorskie, o powierzchni 1099 m2.Brak miejscowego planu zagospodarowa...

  • Działka 1100 m2,Stawno,pod lasem

    Stawno

    • 118 500 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w m. Stawno, gm Goleniów, powiat goleniowski, woj. zachodniopomorskie, o powierzchni 1100 m2.Brak miejscowego planu zagospodarowa...

  • Działka Moderówka

    Moderówka

    • 119 900 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Istnieje możliwość wydzielenia mniejszych działek budowlanych 13ar-14ar - kwestia uzgodnienia z Właścicielem! Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwie działki budowlane położo...

  • 1 / 2
    Działka Kazimierówka

    Kazimierówka

    • 274 800 zł cena
    • 6 870 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Działka pod działalność gospodarczą i nie tylko. Posiadamy w ofercie działkę w m. Wojszyce Kazimierówka o pow. 6870 m kw przy drodze powiatowej ze zjazdu z drogi nr 92. Logis...

  • Działka Kczewo Młynek ul.

    Kczewo

    • 199 680 zł cena
    • 1 024 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Młynek -  to malownicza kaszubska wieś położona w województwie pomorskim. Znajduje się w powiecie kartuskim, w gminie Przodkowo, w okolicach jeziora Kczewskiego. To ide...

  • 1 / 4
    Działka Dzierzgoń rynek pierwotny ul. Betoniarzy

    Dzierzgoń » ul. Betoniarzy

    • 5 500 000 zł cena
    • 47 541 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    CECHY INWESTYCJI- przyjazne środowisko biznesowe: dostęp do kadry pracowniczej, przyjazna administracja, programy zwolnień podatkowych- obecność klastra energetycznego na terenie g...

  • Działka leśna ujęta w MPZP pod zabudowę

    Rynia

    • 240 000 zł cena
    • 4 461 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż działka leśna w miejscowości Rynia o powierzchni 5042m2. Działka ujęta jest w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego (6MP) pod zabudowę letniskową. Rynia...

  • Działka leśna na rekreację w Grabinie w gminie Zadzim
    Działka leśna na rekreację w Grabinie w gminie Zadzim

    Grabina

    • 18 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka z nasadzeniem sosny przy drodze głównej na początku Grabiny w otoczeniu lasów i innych domków. Przy drodze wodociąg i słup energii elektrycznej. W części dalszej od drogi d...

  • Działka budowlana . 2768m2, , Miedzeszyn Wawer, ul Prasowa
    1 / 8
    Działka budowlana . 2768m2, , Miedzeszyn Wawer, ul Prasowa

    Warszawa

    • 1 699 000 zł cena
    • 2 768 m2 powierzchnia
    • 614 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 2768 m2 w warszawskiej dzielnicy Wawer Miedzeszyn. Działka położona jest przy cichej, mało uczęszczanej ulicy, w sąsiedztwie domów...

  • Działka Stare Modzele ul. Wesoła

    Stare Modzele » ul. Wesoła

    • 65 500 zł cena
    • 822 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ..::ZOSTAŁY OSTATNIE WOLNE DZIAŁKI::.. Szukasz działki w atrakcyjnej cenie pod swój wymarzony dom ? Zależy Ci na [i]dogodnym połączeniu z miastem[/i]? A może chce...

  • Sprzedam trzy działki w Białuniu blisko lasu.

    Białuń

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż trzy działki po 1000m2 w znakomitej i topowej lokalizacji blisko lasu. Nieruchomość znajduje się w kompleksie kilkunastu działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniow...

  • Działka Bądzów ul.

    Bądzów

    • 122 000 zł cena
    • 1 448 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    w ofercie idealna działka budowlana o pow. 1448m2 w m. Bądzów gm. Jerzmanowa, pow. Głogów wraz z udziałem w drodze. Działka w MPZP jako działka budowlana, na terenie zabudowy jedno...

  • Sprzedam trzy działki w Białuniu blisko lasu.

    Białuń

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka Klotyldzin

    Klotyldzin

    • 116 000 zł cena
    • 877 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA W KLOTYLDZINIE gmina Margonin Powierzchnia 877 m Nieruchomość położona niedaleko drogi asfaltowej, przy bezpośrednim wjeździe w głąb lasu....

  • 1 / 4
    Działka Domaszczyn

    Domaszczyn

    • 365 484 zł cena
    • 916 m2 powierzchnia
    • 399 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W spokojnej i bardzo przyjemnej lokalizacji W Domaszczynie 3 działek budowlanych o pow 916m2 wym 24x34,38m i dz pow 928m2 o wymiarach 24 x37,46m i 1078m2 - atrakcyjna oferta dla...

  • Działka Małkowo ul. Zielona

    Małkowo » ul. Zielona

    • 290 000 zł cena
    • 1 030 m2 powierzchnia
    • 282 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ LOKALIZACJA: Małkowo to niewielka urokliwa miejscowość, położona w gminie Żukowo, tuż przy trasie Gdynia - Kościerzyna. Stąd zarówno do Gdyni jak i...

  • Działka Czarny Róg ul.

    Róg

    • 187 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą działek z dostępem do jeziora Drwęckiego, niedaleko Ostródy, które spełniają wszystkie Państwa oczekiwania.Dodatkową atrakcją jest połącz...

  • Działka Góra Siewierska

    Góra Siewierska

    • 399 000 zł cena
    • 1 738 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | NOWA ATRAKCYJNA CENA Dziś mam dla Was propozycję zakupu działki budowlanej o powierzchni 1738 m2. Ta atrakcyjna nieruchomość znajduje się w Górze Siewierskiej, w gmini...

  • Działka Leżajsk

    Leżajsk

    • 149 000 zł cena
    • 1 391 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | działka pod lasem - Leżajsk DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ W LEŻAJSKU W CICHYM I USTRONNYM MIEJSCU A JEDNOCZEŚNIE W NIEWIELKIEJ ODLEGŁOŚCI OD CENTRUM. DZIAŁKA SKŁADA SIĘ Z...

  • Działka pod dom jednorodzinny w Nowosielcach
    1 / 6
    Działka pod dom jednorodzinny w Nowosielcach

    Nowosielce

    • 145 000 zł cena
    • 2 827 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana działka położona w miejscowości Nowosielce, gmina Zarszyn. Jest to działka o powierzchni 2827 m2, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wy...