działka na sprzedaż
16 maj 2023

Działka Grzybowo

woj. Pomorskie pow. kościerski gm. kościerski
Dodane 2 lata temu, Wtorek, 16 maj 2023 13:10
2 190 000 zł 1 500 m2
2 190 000 zł 1 500 m2 1 460 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 500 m2
Cena za metr 1 460 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K27430635

Opis

Działka budowlana objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Zapis : A26 UT - teren zabudowy: mieszkalna - pensjonatowa z usługami.

Pow. zabudowy - do 40%
Wysokość - do 11m ( 3 kondygnacje )

Działka płaska, czysta, - obok istnieją już działające pensjonaty.

Odległość do plaży - 250m
Dojście do morza - bezpośrednio wzdłuż działki i przez park nadmorski.

Dojazd drogą wyłożoną płytami betonowymi.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 23099
  • Data aktualizacji: 2023-05-16
  • ID ogłoszenia: K27430635
  • Źródło: P.P.H.U Michał
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Grzybowo, cena: od 1 861 500 do 2 518 500 zł, powierzchnia: od 1275 do 1725 m2
PM
P.P.H.U Michał Biuro nieruchomości · 8 ogłoszeń

P.P.H.U Michał Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika