• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wyczechowo
  • Nowa Słupia
  • Sikorzyno
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Klawkowo

(1)
  • Działka gotowa pod budowę – 2 min od Chojnic!
    1 / 13
    Działka gotowa pod budowę – 2 min od Chojnic!

    Klawkowo

    • 205 400 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz działki pod budowę domu ze świetnym dojazdem do Chojnic – to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! ATUTY działka uzbrojona: woda, gaz, kanalizacja, prąd wydane warunki...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę budowlaną w Chojnicach przy ulicy Prochowej
    1 / 7
    Sprzedam działkę budowlaną w Chojnicach przy ulicy Prochowej

    Chojnice

    • 210 000 zł cena
    • 636 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną o pow.636 m2 w Chojnicach , w bardzo dobrej lokalizacji,w niedalekiej odległości od centrum przy ulicy Prochowej . Działka narożna w pełni uzb...

  • Działka budowlana Pawłowo

    Pawłowo

    • 415 000 zł cena
    • 7 299 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr 217/5 znajdująca się w miejscowości Pawłowo, gmina Chojnice, województwo pomorskie Powierzchnia działki 7299m2 Teren płaski, suchy w tylnej c...

  • Mieszkanie 3 pokojowe 61m2 w Chojnicach
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe 61m2 w Chojnicach

    Chojnice

    • 400 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Witam. Sprzedam komfortowe mieszkanie 3 pokojowe o pow.61m2 na III piętrze w IV piętrowym ogrodzonym bloku przy ul.Jana Pawła II. Mieszkanie własnościowe , zarządzane przez wspólno...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Chojnice » ul. Młyńska

    • 2 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szanowni Klienci, mając na uwadze Państwa cenny czas, komfort i bezpieczeństwo, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub elektroniczny w celu umówienia prezentacji lub spotk...

  • Działka Kłodawa ul. Słoneczna

    Kłodawa » ul. Słoneczna

    • 1 012 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA MIESZKANIOWA z możliwością USŁUG, MPZP - MN.7LOKALIZACJADziałka mieści się w miejscowości Kłodawa gmina TRĄBKI WIELKIE. Od działki do Pruszcza Gdańskiego jest około 5 km. L...

  • Mieszkanie na starówce
    1 / 15
    Mieszkanie na starówce

    Chojnice

    • 222 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 6 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie przy Starówce w Chojnicach.
    1 / 13
    Mieszkanie przy Starówce w Chojnicach.

    Chojnice

    • 289 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Duże mieszkanie na starówce chojnickiej
    1 / 20
    Duże mieszkanie na starówce chojnickiej

    Chojnice

    • 499 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 6 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Przytulne mieszkanie w samym centrum Chojnic
    1 / 15
    Przytulne mieszkanie w samym centrum Chojnic

    Chojnice

    • 1 300 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom z charakterem i opcja pod Twój biznes!
    1 / 20
    Dom z charakterem i opcja pod Twój biznes!

    Chojnice

    • 870 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 955 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom na dużej działce w Chojnicach!
    1 / 20
    Dom na dużej działce w Chojnicach!

    Chojnice

    • 849 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 860 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom z angielskim ogrodem w centrum miasta
    1 / 20
    Dom z angielskim ogrodem w centrum miasta

    Chojnice

    • 999 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chojnice

    • 335 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chojnice

    • 279 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 343 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chojnice

    • 353 600 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chojnice

    • 215 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom , z dużym sielskim ogrodem i domkiem dla gości
    1 / 20
    Dom , z dużym sielskim ogrodem i domkiem dla gości

    Chojnice

    • 1 499 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 6 119 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Działka inwestycyjna
    1 / 2
    Działka inwestycyjna

    Chojnice

    • 1 990 zł cena
    • 3 754 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • inwestycyjna

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom w atrakcyjnej lokalizacji-Chojnice !
    1 / 16
    Dom w atrakcyjnej lokalizacji-Chojnice !

    Chojnice

    • 799 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 3 805 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chojnickie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronny dom wolnostojący w Chojnicach, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu centrum miasta, zaledwie parę minut spacer...

  • Nowe, wykończone mieszkanie - wysoki standard!
    1 / 5
    Nowe, wykończone mieszkanie - wysoki standard!

    Chojnice

    • 369 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam nowe, gustownie wykończone mieszkanie w Chojnicach, w nowym bloku przy Gdańskiej 95. Układ pomieszczeń: Salon z aneksem kuchennym (24,15 m²) – z nową zabudową kuchenną,...

  • Na sprzedaż Siedlisko Kłodawa
    1 / 8
    Na sprzedaż Siedlisko Kłodawa

    Kłodawa

    • 1 097 019 zł cena
    • 11 081 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    "Siedlisko Kłodawa" – wyjątkowa inwestycja w otoczeniu natury Sprawdź wizualizacje i szczegóły inwestycji na stronie: siedlisko-wave-showcase.lovable.app Wave Nieruchomości preze...

  • Działka Kłodawa ul. Szkolna

    Kłodawa » ul. Szkolna

    • 2 600 000 zł cena
    • 17 095 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Tylko u Nas Działka usługowo-mieszkaniowa 1,7 ha - Kłodawa, gmina Trąbki WielkieAtrakcyjna, nasłoneczniona działka z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego!Na sprzeda...

  • 1 / 4
    Działka rolna | Sprzedaż | 3 ha | Pawłówko

    Pawłówko

    • 450 000 zł cena
    • 29 983 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż działkę o numerze 117 położoną w miejscowości Pawłówko, gm. Regimin o powierzchni 2,9983 ha. PRZEZNACZENIE:Brak MPZP. Działka ma przeznaczenie rolnicze. LOK...

  • Działka Kłodawa ul. Szkolna

    Kłodawa » ul. Szkolna

    • 2 600 000 zł cena
    • 17 095 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Funkcjonalny dom szeregowy z ogrodem i garażem
    1 / 16
    Funkcjonalny dom szeregowy z ogrodem i garażem

    Chojnice

    • 590 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Przedstawiana nieruchomość jest idealna dla osób, które chcą: kupić dom w atrakcyjnej cenie i stworzyć wnętrze według własnej wizji urządzić przestrzeń dopasowaną do potrzeb całe...

  • Dom w mieście z ogrodem | cisza i komfort
    1 / 13
    Dom w mieście z ogrodem | cisza i komfort

    Chojnice

    • 590 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 6 705 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na Osiedlu Słonecznym w Chojnicach czeka na Ciebie przestrzeń, w której może rozpocząć się Twój nowy rozdział. To nieruchomość, jakiej dziś szuka się długo – dom w mieście z ogródk...

  • Działka Kłodawa ul. Szkolna

    Kłodawa » ul. Szkolna

    • 264 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Tylko u NasNa sprzedaż działka o pow. 1200 m - Kłodawa, gmina Trąbki WielkieAtrakcyjna, nasłoneczniona działka z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego! Lokalizacja:D...

  • Duży dom w Chojnicach, duża działka i garaż!
    Duży dom w Chojnicach, duża działka i garaż!

    Chojnice

    • 549 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 575 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny przy ul. Angowickiej 70 w Chojnicach Przedstawiam ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 120 m², położonego na przestronnej d...

  • Dom Kłodawa ul. 3 Maja

    Kłodawa » ul. Maja

    • 629 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 7 068 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPERHOUSE Dom bezczynszowy z roku 2020 roku w zabudowie bliźniaczej. Metraż to 68,76 metrów kwadratowych plus możliwość zaaranżowania poddasza ( okoł...

  • Dom Kłodawa ul. Sosnowa

    Kłodawa » ul. Sosnowa

    • 795 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 8 458 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Świetnie utrzymany dom z trzema sypialniami. Wysoki standard. Atuty nieruchomości:- cicha i spokojna okolica- Garaż dwustanowiskowy- 3 pełnoprawne sypialnie- ogrzewanie podłogowe-...