• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • 1 / 3
    Działki z warunkami zabudowy Przewrotne

    Przewrotne

    • 3 010 000 zł cena
    • 43 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki w PrzewrotnymOferta na wyłączność w naszym biurzeDobra lokalizacja z widokiem, w sąsiedztwie lasów i domów...

  • Piękna regularna działka nad stawem 1001m Niedoradz
    1 / 12
    Piękna regularna działka nad stawem 1001m Niedoradz

    Niedoradz

    • 160 160 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna regularna działka położona nad stawem w sercu Niedoradza. Oferuje ciszę oraz spokój. W okolicy piękne lasy oraz obszar Natura 2000 nad Odrą. Istniejące nasadzenia na granicy...

  • Działka Młynka ul. Młynka

    Młynka

    • 1 127 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prawie pół hektarowa działka usługowo budowlana, Młynka , okolica Kochanowa( MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA ZIEMI) Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego M1U (tereny za...

  • Działka Olsztyn rynek pierwotny ul.

    Olsztyn

    • 180 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z przyjemnością przedstawiamy Państwu naszą ofertę sprzedaży działek zlokalizowanych na Warmii i Mazurach. Nasze działki położone są w malowniczych okolicach i zapewniają dostęp do...

  • Działka Zawady

    Zawady

    • 85 000 zł cena
    • 3 186 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę w miejscowości Zawady. Miejscowość Zawady jest położona ok. 2 km od Jeziora Platyny. Oferowana działka o numerze 35/3 ma powie...

  • Działka Kraków Krowodrza, Tonie ul. Na Zielonki

    Kraków » Krowodrza » ul. Na Zielonki

    • 12 000 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SZEŚĆDZIESIĘCIOAROWA przeznaczona zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo jednorodzinne i wielorodzinne niskiej intensywności . I linia zabudowy, droga...

  • Działka budowlana blisko Legionowa. Stanisławów Drugi
    1 / 4
    Działka budowlana blisko Legionowa. Stanisławów Drugi

    Stanisławów Drugi

    • 990 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Stanisławów Drugi blisko Legionowa. Działka znajduje się jest na obszarze sołectwa Stanisławów Drugi, w gminie Nieporęt. Łatwy dojazd do Legionowa u...

  • Działka budowlana Baranów Kopiska
    1 / 4
    Działka budowlana Baranów Kopiska

    Baranów

    • 239 000 zł cena
    • 1 566 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka o powierzchni 1566 m2 w Kopiskach w gminie Baranów. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta. Skrzynka energetyczna bezpośrednio przy działce. Woda w pobl...

  • Działka budowlana Baranów Kopiska
    1 / 4
    Działka budowlana Baranów Kopiska

    Baranów

    • 246 000 zł cena
    • 1 613 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1613 m2 w miejscowości Kopiska koło Jaktorowa w gminie Baranów. Działka jest płaska i równa o nieregularnym kształcie. Skrzynka energetyczna be...

  • Działka Mała Piaśnica ul.

    Mała Piaśnica

    • 403 000 zł cena
    • 2 028 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA W OTULINIE LASU! OAZA SPOKOJU!LOKALIZACJA:Działka znajduje się na pograniczu dwóch wsi Domatówka oraz Małej Piaśnicy. Nieruchomość oddalona jest o 10km od Wejherowa, 20km o...

  • Działka Wiązowna

    Wiązowna

    • 489 000 zł cena
    • 1 917 m2 powierzchnia
    • 256 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wiązowna Kościelna upragniony obręb naszych Kupujących, to właśnie tu mamy na sprzedaż bardzo piękną działką przy bocznej, prywatnej uliczce odchodzącej od ulicy Kąckiej. Prywatna...

  • Działka Marchwacz-Kolonia

    Marchwacz-Kolonia

    • 79 000 zł cena
    • 1 492 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Marchwacz o pow. 1492 m2. Można kupić jako dwie działki lub calość. Pierwsza działka o powierzchni 742 m2 o wymiarach 39,3...

  • 1 / 3
    Działka Jaworze ul. Myśliwska

    Jaworze » ul. Myśliwska

    • 1 100 000 zł cena
    • 4 962 m2 powierzchnia
    • 222 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferuję na sprzedaż działkę rolną z możliwością przekształcenia. Działka znajduje się w Jaworzu Nałęże. Dojazd do działki prowadzi drogą asfaltową. Wokół góry, lasy i tereny rekrea...

  • Działka Łebcz ul. Dr. Augusta Oetkera

    Łebcz » ul. Oetkera

    • 2 950 000 zł cena
    • 29 500 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Łebcz ul. A.Oetkera (odległość ok. 6 km do Władysławowa, ok. 7 km do Jastrzębiej Góry, ok. 8,5 km do Pucka) Atrakcyjna niezabudowana 2-frontowa działka inwestycyjna o pow. 29 500 m...

  • Działka Darzlubie ul. Pucka

    Darzlubie » ul. Pucka

    • 260 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    nowa niższa cenaNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2800 m2 w miejscowości Darzlubie przy ul. Puckiej w odległości ok. 6 km od Pucka i Zatoki Puckiej, ok. 14 km od Władysła...

  • Działka Łebcz ul. Rumiankowa

    Łebcz » ul. Rumiankowa

    • 1 000 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Łebcz ul. Rumiankowa / Polna (odległość ok. 6 km do Władysławowa, ok. 7 km do Jastrzębiej Góry, ok. 8,5 km do Pucka) Atrakcyjna niezabudowana 2-frontowa działka inwestycyjna o pow....

  • Działka Leśniewo ul. Lipowa

    Leśniewo » ul. Lipowa

    • 289 000 zł cena
    • 1 446 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Leśniewo ul. Lipowa - odległość ok. 200 m od ul. Puckiej, ok. 10 km od Pucka, ok. 13 km od Wejherowa, ok. 20 km od Władysławowa działka blisko lasu o pow. 1446 m2 w kształcie zbliż...

  • działki rolno-budowlane
    1 / 2
    działki rolno-budowlane

    Ludgierzowice

    • 274 000 zł cena
    • 8 553 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam dwie działki rolno-budowalne nr 28/1 i 26/2 o pow. łącznej 0,8553ha we wsi Ludgierzowice gm.Zawonia leżące przy szosie Trzebnica-Oleśnica. Obok działki las, stawy, tereny...

  • Działka Gdańsk Matarnia ul.

    Gdańsk » Matarnia

    • 5 839 000 zł cena
    • 9 782 m2 powierzchnia
    • 597 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    INDUSTRIAL GROUND AIRPORT IS BEHIND THE FENCEDZIAŁKA INWESTYCYJNA PRZY LOTNISKU LOKALIZACJA:Unikalna okazja do nabycia fenomenalnego gruntu inwestycyjnego. Działka sąsiadująca z gd...

  • DZIAŁKA INWESTYCYJNA !! DRAWNO

    Drawno

    • 1 300 000 zł cena
    • 13 451 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Ogłoszenie Sprzedaży Działki Inwestycyjnej w Drawnie, Województwo Zachodniopomorskie, cena 1 300 000 złZapraszamy do zakupu atrakcyjnej działki inwestycyjnej położonej w malownicze...