• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Działka Wilków

    Wilków

    • 219 260 zł cena
    • 1 154 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedania dwie działki budowlane w miejscowości Wilków, nieopodal Świdnicy. Marzysz o budowie domu w cichym i spokojnym miejscu niedaleko Świdnicy? To ta oferta je...

  • Działka Guzice ul.

    Guzice

    • 4 999 999 zł cena
    • 53 240 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Strategiczny teren 53 ha bezpośrednio przy S3 - kopalnia, zarybione stawy i potencjał farmy PVNa sprzedaż unikatowy kompleks gruntów o powierzchni 53,24 ha, zlokalizowany w miejsco...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Chmielowice

    • 360 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę 1,3 hektara około 20 m szerokość.Nie wyrażam chęci współpracy z agencjami pośredniczącymi . Zainteresowanych proszę o kontakt SMS albo przez lento . Pozdrawiam

  • 1 / 3
    Działki rolne w miejscowości Wielkie Oczy

    Wielkie Oczy

    • 75 000 zł cena
    • 15 069 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Posiadam na sprzedaż 2 działki rolne ponad 1,5ha (1-na obok 2-giej) nr. ewid. 1032(RIVa-0,7337ha, RV-0,0133ha) i nr. ewid. 1036(ŁIV-0,7376ha, ŁVI-0,0223ha) w miejscowości Wielkie O...

  • Działka Nadolna ul.

    Nadolna

    • 74 999 zł cena
    • 10 800 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dawne siedlisko rolne z dostępem do drogi gminnej, działki nr 175 i 174, o łącznej powierzchni 10.800 m2. Zadrzewione grunty rolne z ostoją saren i grzybów oraz otwartym, rozległym...

  • 1 / 4
    Działka 2400m2,Burowo, gm Goleniów

    Burowo

    • 125 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Burowo, gm. Goleniów, pow. goleniowski, woj. zachodniopomorskie, o powierzchni 2.400m2.W ewidencji gruntów działk...

  • Działka, Zalesie, Wilkołaz, 11 ar, budowlana

    Zalesie

    • 110 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Zalesie, Wilkołaz, 11 ar, budowlana, Działka:- 1 linia zabudowy- 1100 m2- wymiary 23,5m szerokości x 47,5m głębokościMedia: wszystkie w działce- prąd na działce sąsiednie...

  • 1 / 2
    Działka Teresin Teresin-Gaj ul.

    Teresin

    • 4 560 250 zł cena
    • 31 450 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji, z dostępem do mediów, infrastruktury drogowej, o powierzchni dającej wiele możliwości zagospodarowania i w okolicy, któr...

  • Działka w gminie Frysztak
    1 / 4
    Działka w gminie Frysztak

    Frysztak

    • 80 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWA NIZSZA CENA! Biuro Nieruchomości MÓJ DOM przedstawia Państwu ofertę ładnej działki o powierzchni 19 arów zlokalizowanej w gminie Frysztak, powiat strzyżowski, województwo podk...

  • Działka Będzin Grodziec

    Będzin

    • 450 000 zł cena
    • 3 629 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna w użytkowaniu wieczystym położona w Grodźcu w okolicy kamienic i punktów usługowych. Działka wraz z dojazdem ma powierzchnię 3629m2, drogę stanowi ok 1382m2,...

  • 1 / 4
    Działka Bartkówka

    Dynów

    • 36 000 zł cena
    • 1 049 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Działkę rolno - rekreacyjną w Bartkówce sprzedamy Oferujemy do sprzedaży działkę rolno - rekreacyjną w Bartkówce k. Dynowa o powierzchni 10,49 ar. Położen...

  • Działka Gady

    Gady

    • 120 000 zł cena
    • 3 249 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż kompleks działek położonych w urokliwej miejscowości Gady. Oferowana działka numer 134/2 o powierzchni 3249 m2 stanowi grunty orny z możl...

  • 1 / 4
    Działka Brzozów Przysietnica

    Brzozów

    • 85 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Działka budowlana 12 ar w Przysietnicy Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 12 ar z WZ Działka płaska, równa z dostępem do drogi. Dla działki zostały wyda...

  • 1 / 4
    Działka Bartkówka

    Dynów

    • 50 000 zł cena
    • 2 692 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Działkę rolno - rekreacyjną w Bartkówce sprzedamy Oferujemy do sprzedaży działkę rolno - rekreacyjną w Bartkówce k. Dynowa o powierzchni 26,92 ar. Położen...

  • 1 / 4
    Działka Bartkówka

    Dynów

    • 40 000 zł cena
    • 2 248 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    | Działkę rolno - rekreacyjną w BARTKÓWCE sprzedamy Oferujemy do sprzedaży działkę rolno - rekreacyjną w Bartkówce k. Dynowa o powierzchni 22,48 ar. Położen...

  • Działka Kraków Nowa Huta, PRZYLASEK RUSIECKI ul. Branicka

    Kraków » Nowa Huta » ul. Branicka

    • 5 000 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    1ha działki płaskiej , szerokiej bez drzew o przeznaczeniu mieszkaniowo usługowym . Obowiązuje plan zagospodarowania : obiekty usługowe , domy wolnostojące lub bliźniacze zakaz z...

  • 1 / 4
    Działka Bartkówka

    Dynów

    • 25 000 zł cena
    • 1 171 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Działkę rolną w Bartkówce sprzedamy Oferujemy do sprzedaży działkę rolną w Bartkówce k. Dynowa o powierzchni 11,71 ar. Położenie działki zapewnia ró...

  • 1 / 2
    Sprzedaż działki inwestycyjnej

    Suwałki

    • 1 100 000 zł cena
    • 3 150 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy na sprzedaż dwie sąsiadujące działki o łącznej powierzchni 3150 m2 położone w miejscowości Suwałki przy rondzie na ul. Sejneńskiej i 100-lecia Niepodległości tj. nowo pow...

  • Sprzedam działkę pod inwestycję

    Kraśnik

    • 2 100 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam dzialķę pod inwestycję o powierzchni 6000m2 w miejscowości Kraśnik woj. lubelskie. Plan zagospodarowania M / M. Tel [tel]

  • Samorządki Kolonia – Działki Budowlane
    1 / 5
    Samorządki Kolonia – Działki Budowlane

    Samorządki-Kolonia

    • 68 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Samorządki Kolonia, gm. Górzno, Powiat Garwoliński. Działki Budowlane (jest MPZP - miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego pozwalający na zabudowę jednorodzinną) Woda, prą...