• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Działka Bojano ul. Czynu Tysiąclecia

    Bojano » ul. Czynu Tysiąclecia

    • 1 044 450 zł cena
    • 3 165 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    LOKALIZACJA:Bojano. Miejscowość, która w ostatniej dekadzie zmieniła się nie do poznania. Powstały tysiące nowych domów jak i miejsc pracy. Bezpośrednio granicząca z Gdynią, a wjaz...

  • Działka Rakszawa

    Rakszawa

    • 445 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Działka rolna o powierzchni 0,42ha Działka rolna położona w Rakszawie o powierzchni 42 ary- Sprzedam. Działka bez warunków zabudowy. Działka jest nieuzbrojon...

  • Działka Będkowice ul. Wolności

    Będkowice » pl. Wolności

    • 273 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i] Mamy zaszczyt zaprezentować działkę budowlaną znajdującą się w miejscowości Będkowice gmina Sobotka, powiat Wrocławski przy ulicy Wolności. [/i] Działka ma powierzchnię 16 a...

  • Działka Sułów

    Sułów

    • 210 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania piękna zaciszna działka w Sułowie 7 km od Wieliczki na stoku południowym. Szerokość około 28 m. Dostepne media woda, prąd, gaz. Okolica bardzo cicha dla osób pragnący...

  • Działka Czernichów ul. Czernichów

    Czernichów

    • 377 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRAWIE 27 AROWA w pierwszej linii zabudowy . objęta miejscowym planem zagospodarowania . Cała budowlano usługowa Dobre parametry planu 50% zabudowy i 9m wysokie budynki . Wszystk...

  • Działki w centrum Krosna, przy ul. Krakowskiej
    Działki w centrum Krosna, przy ul. Krakowskiej

    Krosno

    • 247 200 zł cena
    • 1 545 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działki budowlane przy ul. Krakowskiej w Krośnie, lokalizacja pomiędzy ul. Konopnickiej, a Hutniczą, 3-cia linia zabudowy od ulicy Krakowskiej, uzbrojenie: woda, prąd, gaz. K...

  • Działka Balice ul. Pod Lasem

    Balice » ul. Pod Lasem

    • 500 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 715 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    7 AROWA z pozwoleniem na budowę nowoczesnego domu. Powierzchnia około 220m2 , wiele przeszkleń , elegancka bryła Można się starać o inne pozwolenie gdyż obowiązuje plan zagospo...

  • Działka Dąbrowa Szlachecka ul. Czernichów

    Dąbrowa Szlachecka

    • 1 677 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 323 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PONAD PÓŁ HEKTARA w pobliżu Czernichowa w miejscowości Dąbrowa Szlachecka . Działka płaska, w pobliżu las .Droga dojazdowa gminna asfaltowa. Nieruchomość objęta miejscowym p...

  • Działki budowlane Jodłówka-Walki OKAZJA

    Jodłówka-Wałki

    • 145 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    3 działki budowlane na sprzedaż w urokliwej miejscowości Jodłówka-Wałki! Mamy przyjemność zaprezentować Wam wyjątkową ofertę działek budowlanych, które znajdują się w malownic...

  • 1 / 3
    Działka w Błędowej Tyczyńskiej

    Błędowa Tyczyńska

    • 205 075 zł cena
    • 3 155 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki w Błędowej TyczyńskiejOpis nieruchomości:- powierzchnia działki 31,55ar- szybki dojazd do Rzeszowa- aktualn...

  • 1 / 3
    Działka 12,75 ar piękna okolica Nowy Borek

    Nowy Borek

    • 176 537 zł cena
    • 1 275 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje atrakcyjną działkę na sprzedaż zlokalizowaną 15 km od Rzeszowa w miejscowości Nowy Borek. Działka posiada wydane warunki zabudowy....

  • 1 / 3
    Grunt pod zabudowę mieszkaniową

    Głogów Małopolski

    • 2 288 000 zł cena
    • 10 375 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki w Głogowie MałopolskimOpis nieruchomości:- droga dojazdowa 6 m- powierzchnia całkowita wynosi 103,75 ar- ks...

  • 1 / 3
    Działka pod zabudowę jednorodzinną Matysówka

    Rzeszów

    • 977 760 zł cena
    • 2 716 m2 powierzchnia
    • 360 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinnąOpis nieruchomości:- udział w drodze dojazdowej- powierzchnia całkowita wynosi 27...

  • 1 / 3
    Działka Kraków Kraków-Krowodrza, Bronowice Wielkie ul. Józefa Che...

    Kraków » Krowodrza » ul. Chełmońskiego

    • 1 300 000 zł cena
    • 1 196 m2 powierzchnia
    • 1 087 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bronowice okolice ul. Ojcowskiej i Józefa Chełmońskiego . Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 11,96 zabudowana starym domem lub podziału na dwie działki i sprzedaży d...

  • Działka Kochanów ul. Kochanów

    Kochanów

    • 455 000 zł cena
    • 1 320 m2 powierzchnia
    • 345 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WIDOKOWA ,NASŁONECZNINA, SZEROKA , PONAD 13AROWA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ DOMU są wszystkie media. Na parterze ma być : wiatrołap , spiżarka , kuchnia otwarta na jadalnie i salon...

  • Działka Jelonki

    Jelonki

    • 249 000 zł cena
    • 5 660 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA Z WŁASNYM LASEM W JELONKACH * 5660 mkw * Kształt prostokątny * Teren częściowo zalesiony * Możliwość utworzenia natural...

  • Działka Giżycko rynek pierwotny ul.

    Giżycko

    • 180 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu działki budowlane, rekreacyjne, siedliskowe w otulinie lasów z dostępem do jeziora. Powierzchnia działek zaczyna się od 1000 m2, natomiast cena zaczyna się od...

  • 1 / 3
    Dwie działki rolne 2,61ha

    Bystrzyca Kłodzka

    • 139 000 zł cena
    • 26 100 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dwie działki rolne w miejscowości Stary Waliszów,blisko miasta Bystrzyca Kłodzka .Działka nr1 o powierzchni 1,53ha,Działka nr2 o powierzchni 1,08ha.Łączna powierzchnia dzi...

  • 1 / 3
    Działka inwestycyjna Tarnowiec ul. Księżycowa

    Tarnowiec

    • 669 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 223 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Tarnowiec, ul. Księżycowa30 arów669 000 złIdealna pod inwestycję dla dewelopera!Pierwotnie przeznaczona pod wybudowanie osiedla 4 domów wolnostojących o powierzchni około 120 m2. N...

  • 1 / 4
    Działka Tokary

    Tokary

    • 600 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Grunt o powierzchni 5000 m2 w drugiej linii zabudowy dojazd drogą wewnętrzną. Działka na chwilę obecną jest rolna ale posiada potencjał, w najbliższym czasie ma być przekształcona...