• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Działka zalesiona w Szczawnicy
    Działka zalesiona w Szczawnicy

    Szczawnica

    • 95 000 zł cena
    • 2 647 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam zalesioną działkę w Szczawnicy przylegającą do drogi

  • 1 / 4
    Prehoryłe - działka 3 000 m2

    Prehoryłe

    • 52 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do sprzedania działkę 3 000 m2. Na działce znajdują się stare zabudowania i rośnie dużo drzew. Działka w malowniczej okolicy. Zapraszam do kontaktu. Tel. [tel]

  • Działka Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 3 400 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 567 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową. Teren jest płaski widokowy, ogrodzony z bramą wjazdową, zabudowany budynkiem. Działka znajduje się w dzielnic...

  • Działka leśna z domkiem + media - dobra lokata
    1 / 6
    Działka leśna z domkiem + media - dobra lokata

    Boguszynek

    • 199 999 zł cena
    • 15 400 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oferuję do sprzedaży działkę leśna o powierzchni 1,54 ha, wraz z domkiem letniskowym o powierzchni podstawy 20m². Działka idealna na lokatę kapitału w tych ciężkich i niepewnych cz...

  • Działka Mierzyn ul. Ozdobna 1177m2.

    Mierzyn » ul. Ozdobna

    • 260 000 zł cena
    • 1 177 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w Mierzynie, gm. Dobra, powiat policki, ul. Ozdobna, o powierzchni 1177 m2.Rodzaj użytku: RIV a.Dla niniejszej dziaki brak miejsco...

  • Działka Humniska

    Humniska

    • 65 000 zł cena
    • 1 624 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą malowniczo położonej działki w miejscowości Humniska, zaledwie kilka minut od Brzozowa. Działka położona w III linii zabudowy, dzięki czemu...

  • 1 / 4
    działka budowlana, teren gruntów rolnych i lasów w Suchej Beskid...

    Sucha Beskidzka

    • 437 598 zł cena
    • 9 513 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka o numerze ew. 9188 w Suchej Beskidzkiej, w otulinie Parku Krajobrazowego Beskidu Małego, położona na wzgórzu z piękną panoramą na okoliczne góry,które zachw...

  • Działka Rzeszów

    Rzeszów

    • 636 000 zł cena
    • 2 778 m2 powierzchnia
    • 229 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlano- rolna 27,78 ar sprzedam Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano - rolną w Rzeszowie w dzielnicy Zalesie o powierzchni 27,78 ar o wymiarach 58/ 56 m....

  • Działka Rzeszów

    Rzeszów

    • 560 000 zł cena
    • 2 437 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlano- rolna 24,37 ar sprzedam Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano - rolną w Rzeszowie w dzielnicy Zalesie o powierzchni 24,37 ar o wymiarach 44/ 56 m...

  • Działka Kraków Krowodrza, Tonie ul. Jurajska

    Kraków » Krowodrza » ul. Jurajska

    • 12 000 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 858 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRAWIE 1,4 HEKTARA Z PRAWOMOCNYM pozwoleniem na budowę 6000m2 PUM,48 mieszkań w 24 budynkach w zabudowie wolnostojącej. Dojazd do nieruchomości realizowany jest drogą gminną Nie...

  • Duża działka inwestycyjna blisko Wisły w Kłudziu.

    Kłudzie

    • 280 000 zł cena
    • 29 600 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Duża działka rolna 2,96 ha z możliwością podziału pod inwestycje blisko Wisły w Kłudziu gm. Solec n/Wisłą pow. lipski..Działka -powierzchnia 2,96 ha-kształt prostokątnyWymiary:-sze...

  • Działka Prędocin

    Prędocin

    • 160 000 zł cena
    • 2 793 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy działkę budowlaną o powierzchni 2793m2 znajdującą się w miejscowości Prędocin w Gminie Skarbimierz w powiecie Brzeskim. Działka ma kształt prostokąta, teren równ...

  • Wspaniała oferta dużej działki bud., ogrodzona

    Machowa

    • 379 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teraz masz doskonałą okazję, by spełnić marzenie o posiadaniu własnego domu! Czy kiedykolwiek marzyłeś o solidnym domu, usytuowanym w spokojnej okolicy, przy lesie i zbudowanym we...

  • 90 KM OD WARSZAWY 8 KM OD MAKOWA MAZ.
    1 / 13
    90 KM OD WARSZAWY 8 KM OD MAKOWA MAZ.

    Węgrzynówek

    • 40 500 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    WĘGRZYNÓWEK - Sprzedam działkę nr 31/1 o pow. 3000 m2 /28m X 120 m/ VI klasy .Działka znajduje się 80 km od Warszawy i 8 km od Makowa Mazowieckiego .Dobre miejsce na rekreacje i...

  • Działka rolna 4317 m2, gmina Czosnów

    Jesionka

    • 169 000 zł cena
    • 4 317 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna w gminie Czosnów, gmina Jesionka Powierzchnia 0,413 HA Wymiary: 80 x 50 Działka w bliskiej odległości od Puszczy Kampinoskiej . Dla okolicy zo...

  • Działka rolno budowlana w Grominie , gmina PUŁTUSK

    Gromin

    • 349 000 zł cena
    • 11 660 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,1660 m2 w miejscowości Gromin, gmina PUŁTUSK, woj. mazowieckie. Tylko 58 km od Warszawy! Jeśli szukasz miejsca aby uciec od...

  • Działka Wojkowice Kościelne

    Wojkowice Kościelne

    • 323 120 zł cena
    • 2 308 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Firma Leach and Lang przedstawia do sprzedaży dużą działkę budowlaną w miejscowości Podwarpie. Informacje o działce: - działka w drugiej linii zabudowy - media w drodze - c...

  • Działka ul.Wałowa
    1 / 2
    Działka ul.Wałowa

    Tarnobrzeg

    • 115 000 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 8 847 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    1. Sprzedam działki rolną w Tarnobrzegu osiedle Stare Miasto /WAŁOWA Powierzchnia 13m2 numer ;189/3 . . DZIAŁKA UZBROJONA . Wyświetlenia: 1

  • Działka Łapy ul. Średnia

    Łapy » ul. Średnia

    • 450 000 zł cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 1 511 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    **Pod Kamienicę** Starówka **Ścisłe centrum miasta****Apartamenty mieszkalne** Lokale pod usługi i handel ** Opis nieruchomości:Działki budowlane położone  przy ul. Średniej  w Łap...

  • 1 / 4
    PODOLE - Działka budowlana o powierzchni 13,4 arów.

    Podole

    • 69 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PODOLE w gminie Bełżyce - Działka budowlana o powierzchni 13,4 arów.Działka o powierzchni 13,4 ara.Kształt trójkąta o boku około 60 metrów.Dostęp do drogi z dwóch boków działki.Pla...