• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Nowe

    super lokalozacja budowlanej z mediami i asfaltem w ciszy

    Złotokłos

    • 499 000 zł cena
    • 2 480 m2 powierzchnia
    • 202 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    orodzona siatka z trzech stron i od ulicy ktora będąc asfaltowa jest gwarantem komfortu. media wszystkie pod ręką. otoczenie jak nigdzie. sasiedzi nie uciążliwi jak wymarzeni.wsz...

  • Działka Budowlana w Pogórskiej Woli 10 ar

    Tarnów

    • 110 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest 10 arowa działka położona w centrum Pogórskiej Woli (województwo małopolskie, powiat tarnowski, gmina Skrzyszów). Działka doskonale nadaje się pod budowę wy...

  • Działka budowlana -Janowice, powiat tarnowski, gm. Pleśna

    Janowice

    • 75 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ? Na sprzedaż działka budowlana 19 ar – Janowice, gm. Pleśna (powiat tarnowski, Małopolska) Marzysz o własnym domu w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześ...

  • Działka w Lipnicy Dolnej - malownicze miejsce

    Lipnica Dolna

    • 95 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szczegółowy opis: ✨ Na sprzedaż: dwie atrakcyjne działki w Lipnicy Dolnej, gm. Lipnica Murowana – malownicze miejsce z potencjałem inwestycyjnym ✅ Biuro Fenomen Nieruchomości p...

  • ROD "Słonecznik" Tarnów ul. Ostrogskich

    Tarnów

    • 33 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż wyjątkowo zadbana działka rekreacyjna o powierzchni 4 arów, zlokalizowana w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym „Słonecznik” przy ul. Ostrogskich w Tarnowie. ✅ Działka zac...

  • Działka w Lipnicy Dolnej - 99 arów

    Lipnica Dolna

    • 99 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szczegółowy opis: ?✨ Na sprzedaż: duża atrakcyjna działka w Lipnicy Dolnej, gm. Lipnica Murowana – malownicze miejsce z potencjałem inwestycyjnym Biuro Fenomen Nieruchomości pr...

  • Działki leśne w Lipnicy Dolnej - 6 hektarów

    Lipnica Dolna

    • 230 000 zł cena
    • 61 100 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Szczegółowy opis: ?✨Oferuję Państwu na sprzedaż urokliwy, zadbany las o powierzchni ponad 6 hektarów, położony w miejscowości Lipnica Dolna, na terenie gminy Lipnica Murowana w wo...

  • Lipnica Dolna - malownicze miejsce z potencjałem inwestycyjnym

    Lipnica Dolna

    • 95 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• ROD "Narcyz" Tarnów

    Tarnów

    • 39 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Szczegółowy opis: ?✨Oferujemy Państwu na sprzedaż uroczą działkę rekreacyjną o powierzchni 300 m2, położoną na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego „NARCYZ” w Tarnowie przy ul....

  • Działka budowlana w pełni uzbrojona

    Siedliska

    • 90 000 zł cena
    • 1 022 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka, w całości budowlana, o powierzchni 10,22 ar, położona w Siedliskach (województwo małopolskie, powiat tarnowski, gmina Tuchów). Nieruchomość obj...

  • Nowe

    Działka budowlana -Ryglice 30,42 ary

    Ryglice

    • 157 000 zł cena
    • 3 042 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnej działki pod inwestycje? A może planujesz budowę domu? Ważna jest dla Ciebie cisza i spokój? Jeśli tak, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Ryglice położone są ok.2...

  • Lipnica Dolna - 7 hektarów 33 ary

    Lipnica Dolna

    • 360 000 zł cena
    • 73 300 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Nowa niższa cena !!! Lipnica Dolna – 7 hektarów, 33 ary: dwie działki rolne w trakcie przekształcenia na budowlane, pozostałe w formie lasu. W skład oferty wchodzi: ✅ 1) Dzia...

  • 1 / 3

    Nowe

    3,5ha w Kacwinie

    Kacwin

    • 350 000 zł cena
    • 35 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania 3 działki rolne o łącznej powierzchni 3,5ha w Kacwinie, dojazd drogą polną. Wystawa południowa. Agent prowadzący Anna [tel] Zapraszamy do zapoznania się z ofertą...

  • 1 / 3

    Nowe

    Działka w Szaflarach

    Szaflary

    • 400 000 zł cena
    • 2 221 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w Szaflarach z widokiem na część Tatr, Gorce, szerokość ok. 20m, teren płaski, dla nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy dla budynku jednoro...

  • Nowe

    Działki rolne w Rzepiskach

    Rzepiska

    • 125 300 zł cena
    • 716 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działki rolne w Rzepiskach, bez dojazdu, położone poza planem zagospodarowania przestrzennego. Podana w ogłoszeniu cena dotyczy jednej działki o pow. 7,16ar ! dz...

  • Nowe

    Do sprzedania działka w Ludźmierzu pod dwa budynki mieszkalne-bli...

    Ludźmierz

    • 370 000 zł cena
    • 1 260 m2 powierzchnia
    • 294 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania 2 działki o łącznej powierzchni 12,6ar, szerokości około 22m, długości 57m,  położone w Ludźmierzu, dojazd asfaltowy i drogą służebną. Wg planu zagospodarowania pr...

  • Nowe

    3 działki w Brzegach

    Brzegi

    • 430 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 359 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania 3 działki budowlane sąsiadujące ze sobą o łącznej powierzchni około 12ar, szerokości ok. 20m. Posiadają dostęp do drogi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w sied...

  • 1 / 2

    Nowe

    Do sprzedania działki rolne w Dursztynie

    Dursztyn

    • 120 000 zł cena
    • 8 880 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działki rolne w Dursztynie o łącznej pow. 88,8ar położone poza planem zagospodarowania przestrzennego, szerokość ok. 18m, dojazd drogą polną. Cena do negocjacji....

  • Nowe

    Działka ROD w Tarnowskich Górach

    Tarnowskie Góry

    • 55 000 zł cena
    • 510 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam ogródek w Tarnowskich Górach ROD im. J. Wieczorka 510m. Murowana altana pokój z kuchnią ciepła woda, odpływ Wyposażenie: Piecyk 4-ro palnikowy, butla z gazem, lodówka, mik...

  • działka rolno/ budowlana 67,49 ar,  w tym 20 ar działki budowlane...

    Jastrzębie-Zdrój

    • 530 000 zł cena
    • 6 749 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości