• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Nowe

    Działka Wola Wągrodzka ul.

    Wola Wągrodzka

    • 235 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą działki rolno budowlanej w miejscowości Wola Wągrodzka.  Działka ma przeznaczenie siedliskowe, co oznacza że część można przeznaczy...

  • 1 / 3

    Nowe

    Działka Żarki-Letnisko

    Żarki-Letnisko

    • 316 000 zł cena
    • 1 750 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1750 m, położona w miejscowości Żarki-Letnisko, gmina Poraj, powiat myszkowski. Nieruchomość ma szerokość około 18 m i znajdu...

  • 1 / 4

    Nowe

    Działka Łazy

    Łazy

    • 110 000 zł cena
    • 870 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 870 m, położona w miejscowości Łazy, powiat zawierciański, w bliskiej odległości od centrum miasta. Działka ma regularny kszt...

  • Sprzedam działkę ROD „Kopernik” – Nowa Sól – 4 ary, studnia,
    1 / 16

    Nowe

    Sprzedam działkę ROD „Kopernik” – Nowa Sól – 4 ary, studnia,

    Nowa Sól

    • 20 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ROD „Kopernik” – Nowa Sól – 4 ary, studnia, murowana altana, dużo drzew owocowych Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni ok. 400 m² na terenie ROD „Koperni...

  • Działka rolno-budowlana Rzędziny gm. Dobra (Szczecińska)

    Nowe

    Działka rolno-budowlana Rzędziny gm. Dobra (Szczecińska)

    Rzędziny

    • 415 560 zł cena
    • 3 463 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż DZIAŁKA o powierzchni 3463 m w Rzędzinach, gmina Dobra, 10 minut samochodem od centrum Dobrej. Lokalizacja: Działka w otoczeniu zieleni, w sąsiedztwie niskiej zabudowy...

  • Działka budowlana Radawiec Mały gm. Konopnica, Radawiec Mały

    Nowe

    Działka budowlana Radawiec Mały gm. Konopnica, Radawiec Mały

    Radawiec Mały

    • 380 000 zł cena
    • 2 742 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w Radawcu Małym, o powierzchni 2742 m², o szerokości około 30 metrów i długości około 100 metrów.  Działka znajduje się w bliskim sąsiedztwie linii energetyczn...

  • Działka Siekierczyna gm. Limanowa

    Nowe

    Działka Siekierczyna gm. Limanowa

    Siekierczyna

    • 199 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną (warunki zabudowy w trakcie uzyskiwania), położoną w miejscowości Siekierczyna, w gminie Limanowa. Działka o powierzchni...

  • Działka budowlana Morawica Wola Morawicka

    Nowe

    Działka budowlana Morawica Wola Morawicka

    Morawica

    • 159 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości TWOJE M Oferuje Na sprzedaż 4 nieruchomości w atrakcyjnej rekreacyjnie okolicy rezerwatu Góry Leszczynowej w miejscowości...

  • Działka budowlana w Turce
    1 / 5

    Nowe

    Działka budowlana w Turce

    Turka

    • 360 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana – Turka - ok. os. Borek Pomiędzy Osiedlem Borek a Turką Odległość od granicy miasta Lublin ok. 2,5 km. Wjazd na S17 w odległości około 1,5 km. Wymiary dział...

  • DZIAŁKI BUDOWLANE CICHE | PODHALE
    1 / 16

    Nowe

    DZIAŁKI BUDOWLANE CICHE | PODHALE

    Ciche

    • 180 000 zł cena
    • 925 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKI BUDOWLANE W MIEJSCOWOŚCI CICHE | CZARNY DUNAJEC | PODHALE CENA: 180 000 zł brutto (w tym VAT 23 %) KUPUJĄCY JEST ZWOLNIONY Z ZAPŁATY PODATKU PCC 2% NRY DZIAŁE...

  • Działka budowlana Biesiadki gm. Gnojnik

    Nowe

    Działka budowlana Biesiadki gm. Gnojnik

    Biesiadki

    • 90 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowe działki w Biesiadkach cisza, zieleń i piękne panoramy! Szukasz miejsca pod wymarzony dom z dala od miejskiego zgiełku, ale z dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta może być...

  • Działka siedliskowa Stare Buczyce
    1 / 14

    Nowe

    Działka siedliskowa Stare Buczyce

    Stare Buczyce

    • 260 000 zł cena
    • 10 400 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka siedliskowa w Starych Buczycach. Oferuję na sprzedaż bezpośrednią atrakcyjnie położoną nieruchomość rolną z zabudową siedliskową w miejscowości Stare Buczyce 36...

  • Działka rekreacyjna Psarskie gm. Śrem,

    Nowe

    Działka rekreacyjna Psarskie gm. Śrem,

    Psarskie

    • 76 000 zł cena
    • 471 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka powierzchni 471 m² położona w miejscowości Psarskie, powiat śremski, przy ul. Fiołkowej. Nieruchomość znajduje się w wyjątkowo malowniczej lokaliza...

  • Pakiet działek w Frydmanie
    1 / 16

    Nowe

    Pakiet działek w Frydmanie

    Frydman

    • 138 540 zł cena
    • 9 236 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż pakiet działek w miejscowości Frydman, gmina Łapsze Niżne (woj. małopolskie). Przedmiotem sprzedaży jest pakiet działek o łącznej powierzchni 9 236 m², położonych w spo...

  • Działka
    1 / 9

    Nowe

    Działka

    Gorzewo

    • 740 760 zł cena
    • 6 173 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam. Posiadam na sprzedaż dużą działkę rolną o powierzchni 6173 m/2 w malowniczo położonej miejscowości Gorzewo w województwie mazowieckim. Działka jest uzbrojona w media. W poło...

  • Na sprzedaż działka budowlana w Gliwicach ul. Daszyńskiego

    Nowe

    Na sprzedaż działka budowlana w Gliwicach ul. Daszyńskiego

    Gliwice

    • 1 700 000 zł cena
    • 8 205 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Gliwicach, dzielnica Wójtowa Wieś ul. Daszyńskiego o powierzchni całkowitej 8 205 m2, a jej wymiary to 26 m szer i 310 m dł. Zgodnie z miejscowym pl...

  • Syndyk sprzeda - Zakład Poligraficzny w Różanie
    1 / 3

    Nowe

    Syndyk sprzeda - Zakład Poligraficzny w Różanie

    Różan

    • 1 053 100 zł cena
    • 10 348 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk masy upadłości Waldemara Franciszka Gnatowskiego, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Waldemar Gnatowski Zakład Poligraficzny z siedzibą w miejscowości Ławy, dzia...

  • Działki Budowlane 1400 / 1600 m2 Bolumin Władysł. Królewskie

    Nowe

    Działki Budowlane 1400 / 1600 m2 Bolumin Władysł. Królewskie

    Bolumin

    • 113 230 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    "DZIAŁKI BUDOWLANE 1400 M2/1600 M2 BOLUMIN WAŁDOWO KRÓLEWSKIE / BYDGOSZCZ" Ofertą sprzedaży są działki budowlane w miejscowości Bolumin. Możliwość wyboru działek o różnych powier...

  • Działka Bogoria-Kolonia gm. Bogoria
    1 / 8

    Nowe

    Działka Bogoria-Kolonia gm. Bogoria

    Kolonia Bogoria

    • 390 000 zł cena
    • 36 661 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa obejmująca kompleks działek o łącznej powierzchni 36661m2 zlokalizowana w miejscowości Kolonia Bogoria, gm. Bogoria, pow. staszowski. W skład n...

  • Działka budowlana Konin, Poznańska

    Nowe

    Działka budowlana Konin, Poznańska

    Konin

    • 549 000 zł cena
    • 2 194 m2 powierzchnia
    • 251 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2194m2 w centrum miasta Konina. Działka położona przy ulicy Poznańskiej, trasa Poznań - Warszawa( DK 92) oraz trasa Kalisz - Inowrocł...