• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka Bukowa

    Bukowa

    • 69 900 zł cena
    • 2 170 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę z potencjałem budowlano - inwestycyjnym położoną w miejscowości Bukowa, gmina Brzostek, powiat dębicki. Prezentowana nieruchomość...

  • Działka Pietrusza Wola

    Pietrusza Wola

    • 399 900 zł cena
    • 34 600 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Wyjątkowa i niepowtarzalna okazja inwestycyjna w naszej ofercie! Z przyjemnością prezentujemy Państwu dużą nieruchomość leśną położoną w malowniczej miejscowości Pietrusza...

  • Działka Wróblowa

    Wróblowa

    • 59 900 zł cena
    • 925 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYJĄTKOWA DZIAŁKA BUDOWLANA W MIEJSCOWOŚCI WRÓBLOWA IDEALNE MIEJSCE NA TWÓJ WYMARZONY DOM! Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy , a jednocześnie blisko pełnej...

  • 1 / 2
    Działka Nowy Żmigród

    Nowy Żmigród

    • 24 900 zł cena
    • 2 335 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę gruntową zlokalizowaną w miejscowości Nowy Żmigród, gmina Nowy Żmigród, powiat jasielski. Prezentowana nieruchomość stanowi działkę o k...

  • Działka Sieklówka

    Sieklówka

    • 42 900 zł cena
    • 56 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sad produkcyjny w Sieklówce, powiat jasielski 56 ar Wyjątkowa oferta sadu zlokalizowanego w urokliwej okolicy Sieklówki, w gminie Kołaczyce, woj. podkarpackim. Nieruchomość o...

  • Działka Harklowa

    Harklowa

    • 49 900 zł cena
    • 7 506 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Kompleks dwóch działek rolno-budowlanych Harklowa, gmina Skołyszyn Na sprzedaż wyjątkowy kompleks dwóch działek rolno-leśnych z częścią budowlaną, położonych w spokojnej i zie...

  • Działka Łazy Dębowieckie

    Łazy Dębowieckie

    • 69 900 zł cena
    • 1 762 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ ATRAKCYJNE DZIAŁKI BUDOWLANE W CENTRUM ŁAZÓW DĘBOWIECKICH IDEALNE POD DOM JEDNORODZINNY! Na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni około 17,60 ar ,...

  • 1 / 2
    Działka Gogołów

    Gogołów

    • 56 100 zł cena
    • 6 600 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż kompleks malowniczych działek rolno-leśnych położonych w urokliwej miejscowości Gogołów, gmina Frysztak, powiat strzyżowski. To doskonała propozycja dla osób poszu...

  • Działka Brzyska

    Brzyska

    • 89 900 zł cena
    • 3 444 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową, słoneczną działkę z ogromnym potencjałem, położoną w malowniczej miejscowości Brzyska, w powiecie jasielskim. To idealne miejsce dla osób p...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 149 000 zł cena
    • 2 282 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA W JAŚLE UL. RZEMIEŚLNICZA! Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną położoną w Jaśle przy ul. Rzemieślniczej. Nieruchomość o powierzchni 0,2282...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 2 700 000 zł cena
    • 10 163 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI INWESTYCYJNEJ Działki nr: 3236/6, 3241/14, 3240/9, 2417/29, 2417/40 Obręb 23 Warzyce, miasto Jasło 1. Przedmiot sprzedaży Przedmiot...

  • Działka Chyrowa

    Chyrowa

    • 839 900 zł cena
    • 79 938 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Biuro Nieruchomości Daniel Ulaszek ma przyjemność zaprezentować imponujący kompleks gruntów o powierzchni niemal 8 hektarów, położonych u podnóża Szczytu Chyrowa, w sercu jednego...

  • Działka Małastów

    Małastów

    • 209 900 zł cena
    • 5 951 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    WYJĄTKOWA DZIAŁKA INWESTYCYJNOREKREACYJNAPRZY STOKU NARCIARSKIM | BESKID NISKI | MAŁASTÓW Jeśli poszukujesz nieruchomości, która łączy niezwykłe walory krajobrazowe, doskonałą...

  • Działka Warzyce

    Warzyce

    • 59 900 zł cena
    • 8 434 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro Nieruchomości Daniel Ulaszek prezentuje Państwu przestronną działkę rolną, zlokalizowaną w miejscowości Warzyce, gmina Jasło, powiat jasielski. Nieruchomość stanowi par...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 1 190 000 zł cena
    • 8 554 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Szukasz dużego terenu inwestycyjnego z realnym potencjałem pod działalność przemysłową w Jaśle? Prezentujemy ofertę sprzedaży działki o powierzchni 8 554 m, położonej przy ul....