• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Nieruchomość - Józefów

    Józefów

    • 1 400 000 zł cena
    • 1 828 m2 powierzchnia
    • 766 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Burmistrz Miasta Józefowa O g ł a s z a Czwarty Przetarg Ustny N i e o g r a n i c z o n y na sprzedaż prawa własności nieruchomości położonej w Józefowie k/Otwocka Adres (u...

  • Nieruchomość - Józefów ul. Wiązowska

    Józefów

    • 1 150 000 zł cena
    • 1 502 m2 powierzchnia
    • 766 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Nieruchomość - Jozefów ul. Sowińskiego

    Józefów

    • 1 900 000 zł cena
    • 1 793 m2 powierzchnia
    • 1 060 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Burmistrz Miasta Józefowa Ogłasza Trzeci Przetarg Ustny Nieograniczony na sprzedaż prawa własności niezabudowanej nieruchomości położonej w Józefowie k. Otwocka Przedmiotem...

  • Nieruchomość - Józefów ul. Wilcza

    Józefów

    • 2 200 000 zł cena
    • 2 404 m2 powierzchnia
    • 916 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Burmistrz Miasta Józefowa O g ł a s z a Trzeci Przetarg Ustny Nieograniczony na sprzedaż prawa własności niezabudowanej nieruchomości położonej w Józefowie k. Otwocka Przedmiote...

  • Działka Kamień ul. Psale

    Kamień » ul. Psale

    • 210 000 zł cena
    • 1 003 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Działki znajdują się w miejscowości Kamień w gminie Szemud w części nazywanej Psale (dawniej osada Psale). W otoczeniu działek znajdziemy pola uprawne, domy oraz lasy,...

  • Działka Stanica

    Stanica

    • 469 000 zł cena
    • 2 710 m2 powierzchnia
    • 174 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i] Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 2710 metrów kwadratowych. Na działce znajdują się budynki nadające się do wyburzenia. [/i] Działka znajduje się w miejscowoś...

  • Na sprzedaż niewielka działka w Sieciechowicach

    Sieciechowice

    • 85 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działka siedliskowa z zabudowaniami, położona w miejscowości Sieciechowice gmina Wierzchosławice. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni ora...

  • Duża działka budowlana 9051 m² – Turawa, Marszałki

    Turawa » ul. Modrzewiowa

    • 1 350 000 zł cena
    • 9 051 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 9 051 m² (90,51 ar), zlokalizowana w prestiżowej, malowniczej i spokojnej dzielnicy Turawa – Marszałki, pomiędzy ulicami Modr...

  • Działka Stare Miasto

    Stare Miasto

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod zabudowę jednorodzinną w atrakcyjnej lokalizacji - Stare Miasto Na sprzedaż działka o powierzchni od 8 do 12 arów w atrakcyjnej i spokojnej, a jednocześni...

  • Działka Mostki ul.

    Mostki

    • 1 430 000 zł cena
    • 14 300 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny - Mostki | Suchedniów | Zalew | LasNa sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w malowniczej miejscowości Mostki, tuż obok Zalew w...

  • Działka Mieroszyno ul. Złota

    Mieroszyno » ul. Złota

    • 235 000 zł cena
    • 864 m2 powierzchnia
    • 272 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w spokojnej i kameralnej miejscowości Mieroszyno, niespełna 3500 m od plaży w Jastrzębiej Górze.Działka z wydanymi warunkami zabudowy i zagospodarowan...

  • Działka Grabiny-Zameczek ul. Rycerska

    Grabiny-Zameczek » ul. Rycerska

    • 1 199 000 zł cena
    • 7 979 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki pod zabudowę jednorodzinną w malowniczej miejscowości Grabiny Zameczek! Łączna powierzchnia to prawie 8 tys. m2! Działki objęte Miejsco...

  • Działka budowlana 38ar Biała k. Tarnowa

    Biała

    • 299 000 zł cena
    • 3 823 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 3823 m² w miejscowości Biała.Kluczowe informacje:Lokalizacja: Zaledwie kilka minut od granicy Tarnowa.Wymiary: Działka o regularnych wymiarach ok....

  • Działka Domatowo ul.

    Domatowo

    • 165 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Domatowo ul. Morska (odległość ok. 12 km do Pucka, ok. 13 km do Wejherowa, ok. 20 km do Władysławowa, ok. 18 km do Karwi do morza )Działka w Domatowie to idealny wybór dla osób, kt...

  • Działka Pniewo

    Pniewo

    • 79 000 zł cena
    • 12 210 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż pastwisko składające się z dwóch sąsiadujących ze sobą działek nr 868 i 869 o łącznej powierzchni 1,22 ha. Działki położone są ok. 2,5 km od miejscowości Pniewo...

  • Działka Pniewo

    Pniewo

    • 98 000 zł cena
    • 16 200 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż grunt rolny wraz z częścią leśną , stanowiący część większego gospodarstwa położonego w miejscowości Pniewo, gmina Łomża. Oferta obejmuje część działki nr 19...

  • Działka Pniewo

    Pniewo

    • 80 000 zł cena
    • 22 260 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż działka leśna nr 301 o powierzchni 2,2260 ha , położona w miejscowości Puchały , gmina Łomża , w spokojnym otoczeniu [i]pól [/i]i [i]łąk[/i], niedaleko [i]Pniew...

  • Działka Śniadowo ul. Szosowa

    Śniadowo » ul. Szosowa

    • 159 000 zł cena
    • 1 602 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka nr 143 o powierzchni 1602 m , położona w miejscowości Śniadowo , bezpośrednio przy nowej asfaltowej drodze wojewódzkiej nr 677 pomiędzy Łomżą, a Ostro...

  • Sprzedam rozpoczęte budowy ul. Piłsudskiego, Końskie
    Sprzedam rozpoczęte budowy ul. Piłsudskiego, Końskie

    Modliszewice

    • 870 000 zł cena
    • 2 357 m2 powierzchnia