• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Duża działka nad jeziorem Krasne pod inwestycję
    1 / 16
    Duża działka nad jeziorem Krasne pod inwestycję

    Krasne

    • 350 000 zł cena
    • 14 600 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Bardzo duża działka 1,46 ha z przeznaczeniem podstawowym tereny zabudowy rekreacji indywidualnej nad jeziorem Krasne, Krasne- Krzczeń raz Kanałem Wieprz- Krzna. Bardzo ciekawa ofer...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA DOMANIEWICE GMINA WOLBROM
    DZIAŁKA BUDOWLANA DOMANIEWICE GMINA WOLBROM

    Domaniewice

    • 768 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zieleń, przestrzeń, piękne widoki i cisza, to atuty nieruchomości, którą Ci proponuję. Zapraszam na prezentację działki budowlanej, o powierzchni 6000 m2 , położonej w miejscowośc...

  • Działka budowlana Żarów, Bliskie okolice Żarowa
    Działka budowlana Żarów, Bliskie okolice Żarowa

    Żarów

    • 130 500 zł cena
    • 1 305 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w bliskich okolicach Żarowa! Działka o powierzchni ok. 13 arów o nieregularnym kształcie. Dostępne media: prąd (przy działce) oraz woda (w drodze). Brak kanalizacji. M...

  • Działka budowlana Szczepanów gm. Marcinowice, Szczepanów
    Działka budowlana Szczepanów gm. Marcinowice, Szczepanów

    Szczepanów

    • 163 000 zł cena
    • 1 262 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w Szczepanowie! Media: woda i kanalizacja przy głównej drodze (ok. 100 metrów), na działce jest prąd (skrzynka energetyczna) Działki położone z dala od...

  • Działka budowlana, media Kłaj - Łysokanie
    1 / 7
    Działka budowlana, media Kłaj - Łysokanie

    Łysokanie

    • 332 500 zł cena
    • 1 075 m2 powierzchnia
    • 310 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka 10,75 ar - budowlana w MPZP jako MN, położona w bardzo dobrej lokalizacji - Łysokanie gm. Kłaj. Wszystkie media na działce lub w drodze gminnej asfaltowej przy...

  • Działka budowlana Lubochnia gm. Gniezno Lubochnia, Os. Kujawki
    Działka budowlana Lubochnia gm. Gniezno Lubochnia, Os. Kujawki

    Lubochnia

    • 813 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej, położonej w miejscowości Lubochnia Os. Kujawki, w gminie Gniezno, o powierzchni 4300 m2. Jest...

  • Działka budowlana Grodziszcze gm. Świdnica
    Działka budowlana Grodziszcze gm. Świdnica

    Grodziszcze

    • 349 900 zł cena
    • 3 975 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż ok. 40 arowa działka znajdująca się w Grodziszczu! Działka jest zabudowana domem do rozbiórki. Dojazd z drogi asfaltowej. Działka posiada dostęp do prądu, kanalizacj...

  • Działka inwestycyjna Małopole gm. Dąbrówka,
    Działka inwestycyjna Małopole gm. Dąbrówka,

    Małopole

    • 145 000 zł cena
    • 1 166 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 066 m², położona w miejscowości Małopole, gmina Dąbrówka, na terenie nowopowstającego osiedla domów jednorodzinnych. Posiadamy także i...

  • Działka budowlana Katowice Kostuchna, Sołtysia
    1 / 15
    Działka budowlana Katowice Kostuchna, Sołtysia

    Katowice

    • 1 399 000 zł cena
    • 1 723 m2 powierzchnia
    • 812 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeżeli szukasz nieruchomości charakteryzująca się przed wszystkim: - duża intymna działka o powierzchni 1723m2 - co dziś już jest bardzo rzadko spotykane w tej okolicy - domu...

  • Działka budowlana Bojanice, Bojanice
    Działka budowlana Bojanice, Bojanice

    Bojanice

    • 151 900 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w Bojanicach! Działka prostokątna, teren płaski. Media: prąd przy działce, woda w drodze. Dojazd do działki drogą gminną. Działka położona w cichym...

  • Krępiec. Atrakcyjna działka budowlana!!!
    1 / 3
    Krępiec. Atrakcyjna działka budowlana!!!

    Krępiec

    • 4 000 000 zł cena
    • 11 800 m2 powierzchnia
    • 339 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Krępiec gm. Mełgiew - do sprzedania duża działka dla inwestora o pow. 1,18 ha . Wg. MPZP działka o przeznaczenie budowlanym o oznaczeniu MN. Na działce można wybudować około dziesi...

  • Działka budowlana Wierzbna gm. Żarów, Wierzbna
    Działka budowlana Wierzbna gm. Żarów, Wierzbna

    Wierzbna

    • 179 900 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu działkę atrakcyjnie położoną w Wierzbnej, dojazd do Świdnicy zajmuje raptem 5 minut! Ostatnia działka - 1000m2. We wsi nie ma gazu. Dojazd do działek drogą szu...

  • Działka budowlana
    1 / 7
    Działka budowlana

    Radzewice

    • 235 000 zł cena
    • 1 188 m2 powierzchnia
    • 198 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka budowlana ul. Konwaliowa w Radzewicach. W sąsiedztwie nowo wybudowane domy o nowoczesnej architekturze. Działk położona z dala od zgiełku, na terenach wyjątkowo urok...

  • Land+foundation+permits+plans
    1 / 8
    Land+foundation+permits+plans

    Więckowice

    • 2 000 000 zł cena
    • 3 172 m2 powierzchnia
    • 631 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    I zatwierdzono projekt budowlany magazyn o powierzchni 612 m kw. Cała działka ma 3172 metry kwadratowe i znajduje się w parku przemysłowym. Projekt został zatwierdzony wraz z kompl...

  • Sprzedam gospodarstwo rolne OKAZJA.
    1 / 6
    Sprzedam gospodarstwo rolne OKAZJA.

    Jaworzno

    • 1 299 000 zł cena
    • 34 670 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam gospodarstwo rolne o łącznej powierzchni 34670 mkw składające sie z: 1. 1731mkw - dzialka budowlana z domen murowanym oraz zabudowaniami gospodarczymi , 2. 1455 mkw...

  • 1 / 4
    Działka z linia brzegową jeziora .

    Tucze

    • 960 740 zł cena
    • 87 340 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Atrakcyjna działka o pow. 87340 m2 położona w miejscowości Tucze, gm Dobra nad jeziorem Woświn. Działka z linią brzegową jeziora Woświn, które jest jednym z największych jezior w P...

  • 1 / 3
    Atrakcyjna dzialka budowlana w ok . jeziora Ińsko

    Linówko

    • 392 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjnie położona działka budowlana w miejscowości Linówko o pow. 4900 m2. Działka jest położona w okolicy malowniczego jeziora Ińsko i jest objęta Miejscowym Planem Zagospodaro...

  • Działka Sztutowo ul. Sportowa

    Sztutowo » ul. Sportowa

    • 640 000 zł cena
    • 911 m2 powierzchnia
    • 703 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Idealna pod dom jednorodzinny/ pensjonat / domki letniskowe na wynajem / sklep /małą gastronomię!Zamieszkaj 20 minut spacerem od plaży i korzystaj z uroków nadmorskiego klimatu! *T...

  • Działka Grabiny-Zameczek ul. Rycerska

    Grabiny-Zameczek » ul. Rycerska

    • 730 000 zł cena
    • 4 177 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną w malowniczej miejscowości Grabiny Zameczek! Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego jako teren zabudowy mie...

  • Działka Grabiny-Zameczek ul. Rycerska

    Grabiny-Zameczek » ul. Rycerska

    • 665 000 zł cena
    • 3 802 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną w malowniczej miejscowości Grabiny Zameczek! Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego jako teren zabudowy mie...