• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka Łódź Widzew, Dolina Łódki ul. Opolska

    Łódź » Widzew » ul. Opolska

    • 434 000 zł cena
    • 868 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż malowniczo położone działki budowlane z PnB zlokalizowane w północno-wschodniej części miasta w otulinie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. W sąsiedztw...

  • 1 / 3
    Działka Łódź Widzew, Andrzejów ul. Rokicińska

    Łódź » Widzew » ul. Rokicińska

    • 2 500 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do wydzierżawienia działka o pow. 1100 m2 na Widzewie (os. Andrzejów) w okolicach ulicy Rokicińskiej. Opłaty: - czynsz najmu: 2500 PLN netto / m-c - kaucja: 2500 PLN D...

  • 1 / 2
    Działka Krępa ul. Krępa

    Krępa

    • 60 000 zł cena
    • 1 086 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane o pow. ok. 1000 m2 , położone w spokojnej i malowniczej miejscowości Krępa (powiat poddębicki) , w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych i...

  • Działka Łódź Widzew, Dolina Łódki ul. Opolska

    Łódź » Widzew » ul. Opolska

    • 330 300 zł cena
    • 734 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Zgierz

    Zgierz

    • 11 500 000 zł cena
    • 39 336 m2 powierzchnia
    • 293 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż uzbrojony teren przemysłowy o pow. 3,93 ha w Zgierzu (woj. łódzkie) z bocznicą kolejową. MPZP - tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów Stan prawn...

  • 1 / 3
    Działka Smolice

    Smolice

    • 7 320 000 zł cena
    • 29 280 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Nieruchomość gruntowa o pow. 2,92 ha położona w Smolicach (gm. Stryków) w bezpośrednim sąsiedztwie terenów produkcyjno-magazynowych SEGRO: CORNING, ARVATO, SONOCO, AZYMUT, KO...

  • Działka Łódź Widzew, Nowosolna ul. Brzezińska

    Łódź » Widzew » ul. Brzezińska

    • 2 300 000 zł cena
    • 5 175 m2 powierzchnia
    • 445 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 5175 m2 położona w północno - wschodniej części Łodzi (os. Nowosolna) przy ul. Brzezińskiej - bezpośrednio przy drodze krajowej nr 72....

  • 1 / 3
    Działka Łódź Widzew, Dolina Łódki ul. Opolska

    Łódź » Widzew » ul. Opolska

    • 750 000 zł cena
    • 1 875 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Piotrków Trybunalski ul. Zalesicka

    Piotrków Trybunalski » ul. Zalesicka

    • 590 000 zł cena
    • 8 539 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni 8539 m2 , zlokalizowana w południowo-wschodniej części Piotrkowa Trybunalskiego przy ul. Zalesickiej . - wymiary działki: ok. 19,7...

  • Działka Rogoźnik

    Rogoźnik

    • 99 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Rogoźnik, do wydzielenia z większej działki działkę o powierzchni ok 400m2 na mały dom. Wymiary 13,7x30x7,3x31m Wjazd na działkę z drogi utwardzonej należącej do gminy, w której...

  • Działka Pierściec ul. Księdza Henryka Sobeckiego

    Pierściec » ul. Sobeckiego

    • 325 000 zł cena
    • 1 353 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka inwestycyjna z projektem oraz pozwoleniem na budowę w centrum miejscowości Pierściec. Do ceny sprzedaży należy doliczyć 23% podatku VAT. Kupujący nie płaci p...

  • Działka budowlano-rolna do sprzedania
    1 / 4
    Działka budowlano-rolna do sprzedania

    Bereza

    • 270 000 zł cena
    • 20 200 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość położona jest w Berezie, 6 km od Międzyrzeca Podlaskiego. Działka zgłoszona wnioskiem do miejscowego planu zagospodarowania przestrzeni: strefa SJ (teren zabudowy jed...

  • Działka rolno-budowlana Lusina gm. Mogilany
    Działka rolno-budowlana Lusina gm. Mogilany

    Lusina

    • 568 000 zł cena
    • 1 943 m2 powierzchnia
    • 293 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Bardzo fajna działka około kilkaset metrów od granic Krakowa. Działka budowlano - rolna o powierzchni około 19,40 arów. Część budowlana działki około 12,82 ara znajduje się w ter...

  • DZIAŁKA Z WZ | 1133m2 | ASFALT | MEDIA | Częstkowo
    1 / 4
    DZIAŁKA Z WZ | 1133m2 | ASFALT | MEDIA | Częstkowo

    Częstkowo

    • 185 999 zł cena
    • 1 133 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA BEZPOŚREDNIA – KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Cena: 185 999zł (164 zł/m²) Lokalizacja: Częstkowo, gmina Szemud Powierzchnia: 1 133 m² Przeznaczenie: Budowlana (wydana decyzja...

  • Działka rolno-budowlana Janowice gm. Wieliczka
    Działka rolno-budowlana Janowice gm. Wieliczka

    Janowice

    • 980 000 zł cena
    • 6 686 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka rolno-budowlana w Janowicach około 6 km od Wieliczki. Działka o powierzchni około 66,86 ara z wjazdem bezpośrednio z drogi gminnej asfaltowej. W MPZP działk...

  • Działka ROD na Smochowicach
    1 / 7
    Działka ROD na Smochowicach

    Poznań

    • 110 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 367 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż zadbana działka ROD z domkiem rekreacyjnym położona przy ul. Wichrowej 7 w Poznaniu. To idealne miejsce dla osób, które chcą mieć własną zieloną przestrzeń do wypoczyn...

  • Działka budowlana do sprzedania
    Działka budowlana do sprzedania

    Wola Rzędzińska

    • 115 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    1 4 Jesteś właścicielem tego ogłoszenia. Oferta dodana 2025-12-10 13:58:54 Opcje dostępne tylko dla Ciebie: Zwiększ szanse na sprzedaż: Powiadom znajomych: lub wyślij im a...

  • Działka budowlana Chełm Śląski
    1 / 6
    Działka budowlana Chełm Śląski

    Chełm Śląski

    • 144 720 zł cena
    • 1 206 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do kupienie działka w Chełmie Śląskim przy ul. Wrzosowej. Zlokalizowana w urokliwej okolicy, tuz obok lasu. W sąsiedztwie luźna zabudowa jednorodzinna. Idealna propozycja dla osób...

  • Działka rolna - Osobnica Wysłanka - 6 km od Jasła
    1 / 2
    Działka rolna - Osobnica Wysłanka - 6 km od Jasła

    Osobnica

    • 27 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o numerze ewidencyjnym 323, położona w miejscowości Osobnica (Wysłanka), powiat jasielski, gmina Jasło. W ewidencji gruntów zaklasyfikowana jako grunty orne...

  • Działka budowlana, MPZP, możliwy podział na 5 działek, media.
    1 / 15
    Działka budowlana, MPZP, możliwy podział na 5 działek, media.

    Przeźmierowo

    • 2 154 400 zł cena
    • 5 386 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 5386m2 z MPZP pełne uzbrojenie, sprzedaż bezpośrednia. Wymiary – długości granic - front 27,85m prawa str. 195,37m lewa str. 228,70m, tył 36,48m....