• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka budowlana Brenna, Leśna
    1 / 11
    Działka budowlana Brenna, Leśna

    Brenna

    • 340 000 zł cena
    • 2 099 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA SPECJALNA- CENA za 1 m2- 162 zł Atrakcyjna działka budowlana w centrum Brennej z ładnym widokiem. Na nieruchomości został zaprojektowany dom jednorodzinny z garażem /do wglą...

  • Działka budowlana Ustroń, Nadrzeczna
    1 / 5
    Działka budowlana Ustroń, Nadrzeczna

    Ustroń

    • 570 000 zł cena
    • 710 m2 powierzchnia
    • 803 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agent prowadzący Joanna Cieniak tel. [tel] Do sprzedaży działka w Ustroniu o powierzchni 710 m2 położona blisko Bulwarów Wiślanych. ATRAKCYJNE POŁOŻENIE: - Aleje spacerowe - Widok...

  • Działka leśna Wisła
    1 / 7
    Działka leśna Wisła

    Wisła

    • 65 000 zł cena
    • 9 254 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OKAZAJ, OKAZJA!!! Działka leśna w cenie 7 zł. za 1 m2 Agent prowadzący: Joanna Cieniak tel. [tel] Do sprzedaży działka leśna położona w Wiśle Jaworniku. Powierzchnia nieruchomośc...

  • Działka budowlana Międzyświeć gm. Skoczów, Jeżynowa
    1 / 4
    Działka budowlana Międzyświeć gm. Skoczów, Jeżynowa

    Międzyświeć

    • 230 000 zł cena
    • 1 760 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MIĘDZYŚWIEĆ w gminie Skoczów - do sprzedaży słoneczna działka budowlana. Grunt lekko nachylony o powierzchni 1760 m2. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka z...

  • Malownicza działka w Dołujach z MPZP
    1 / 4
    Malownicza działka w Dołujach z MPZP

    Dołuje

    • 340 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 340 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cisza i spokój z szybkim dostępem do centrum miasta. Działka w Dołujach o wielkości 1000 m2 czeka na Was z "otwartym" ogrodzeniem. Najważniejsze informacje: - Działka objęta M...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Chełm

    • 1 355 000 zł cena
    • 1 382 m2 powierzchnia
    • 981 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Nieruchomość położona jest w Chełmie przy ul. Okszowskiej 41 na działce o powierzchni 0,1385 ha, w dzielnicy przemysłowej. Działka stanowi jedną całość gospodarczą jako usługowo-ha...

  • Działka budowlana Górki Wielkie gm. Brenna, Kręta
    1 / 12
    Działka budowlana Górki Wielkie gm. Brenna, Kręta

    Górki Wielkie

    • 285 000 zł cena
    • 1 003 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GÓRKI WIELKIE - widokowa działka budowlana o powierzchni 1003 m2. Atrakcyjne położenie w sąsiedztwie rzeki Brennicy z pięknymi widokami i słońcem przez cały dzień. W Miejscowym Pl...

  • Działka budowlana Kowale gm. Skoczów, Dolny Bór
    1 / 8
    Działka budowlana Kowale gm. Skoczów, Dolny Bór

    Kowale

    • 217 930 zł cena
    • 1 406 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działek budowlanych, położonych w miejscowości Kowale przy ul. Dolny Bór. To idealne miejsce dla osób marzących o własnym domu w oto...

  • Działka budowlana Ustroń, Jastrzębia
    1 / 8
    Działka budowlana Ustroń, Jastrzębia

    Ustroń

    • 530 000 zł cena
    • 2 031 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Ustroń w dzielnicy Dobka Ślepa. To idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca na budowę wym...

  • Działka budowlana 15 km od Dziwnówka
    1 / 6
    Działka budowlana 15 km od Dziwnówka

    Grębowo

    • 299 000 zł cena
    • 3 030 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka ze starodrzewem – Grębów k. Kamienia Pomorskiego Zaledwie 15 km od Dziwnówka, 7 km od Zalewu Kamieńskiego. Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w malowniczym Gręb...

  • Okazja! Wola starogrodzka 1,4 ha 40 min od Warszawy, PKP
    1 / 11
    Okazja! Wola starogrodzka 1,4 ha 40 min od Warszawy, PKP

    Wola Starogrodzka

    • 280 000 zł cena
    • 13 399 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Twoje własne siedlisko z wyjściem prosto do lasu i szybkim dojazdem do miasta. Okazja tylko 21 PLN za m2 Wola Starogrodzka! Są jeszcze miejsca, gdzie poranki pachną lasem, a dzie...

  • Działka budowlana Mników gm. Liszki
    1 / 15
    Działka budowlana Mników gm. Liszki

    Mników

    • 749 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzinną (wolnostojącą lub bliźniaczą) - usługową w Mnikowie....

  • Sprzedam działkę ROD
    1 / 9
    Sprzedam działkę ROD

    Bytom

    • 55 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ładną zadbaną działkę na ROD "Łuk Tęczy" w Bytomiu Stolarzowice ul. Paczyńska w zaciszu koło lasu, 4a. prostokątna. Solidna murowana altana, możliwość korzystania cały rok...

  • Działka inwestycyjna Bielsko-Biała, Jana Sobieskiego
    Działka inwestycyjna Bielsko-Biała, Jana Sobieskiego

    Bielsko-Biała

    • 415 000 zł cena
    • 1 353 m2 powierzchnia
    • 307 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1353 m2 położona w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Bielska Białej Stare Bielsko przy ul. Jana Sobieskiego Nr dzi...

  • Działka budowlana Sobień gm. Aleksandrów Łódzki,
    Działka budowlana Sobień gm. Aleksandrów Łódzki,

    Sobień

    • 249 000 zł cena
    • 1 996 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy cudną zieloną działkę z domkiem letniskowym,  idealną pod budowę domu całorocznego, położoną w miejscowości Sobień, 10 minut od Aleksandrowa Łódzkiego (10 km), 30 minut o...

  • Działka bud na sprzedaż
    Działka bud na sprzedaż

    Łubie

    • 179 000 zł cena
    • 973 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z projektem i pozwoleniem na budowę ! Łubie ul. Długa Gmina Zbrosławice Działka na końcu drogi za nr 8c Woda prąd w granicy działki Droga dojazdowa...

  • Działka usługowa Gaj gm. Mogilany, Gilówka
    1 / 15
    Działka usługowa Gaj gm. Mogilany, Gilówka

    Gaj

    • 495 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 631 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Gaj, gm. Mogilany - działka MU 15 min od Krakowa! Gotowa pod budowę domu lub na rozwój biznesu Szukasz miejsca, gdzie połączysz szybki dojazd do miasta z przestrzenią d...

  • Działka budowlana | Las Miejski, ul. Spacerowa
    1 / 12
    Działka budowlana | Las Miejski, ul. Spacerowa

    Giżycko

    • 275 000 zł cena
    • 1 719 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Giżycku w dzielnicy przy samym Lesie Miejskim w Giżycku, przy ul. Spacerowej. To idealna prop...

  • Działka rekreacyjna Karwieńskie Błoto Drugie gm. Krokowa,
    Działka rekreacyjna Karwieńskie Błoto Drugie gm. Krokowa,

    Karwieńskie Błoto Drugie

    • 85 000 zł cena
    • 615 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 615 m2, położona w spokojnej i atrakcyjnej turystycznie miejscowości Karwieńskie Błota II, zaledwie 600 metrów od szerokiej, piaszczys...

  • Poręba działka budowlana
    1 / 5
    Poręba działka budowlana

    Poręba

    • 179 900 zł cena
    • 688 m2 powierzchnia
    • 262 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję 688m2 działki budowlanej położonej w spokojnej i malowniczej części Poręby, w powiecie pszczyńskim przy ulicy Dworskiej. Idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury...