• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka inwestycyjna Oświęcim
    Działka inwestycyjna Oświęcim

    Oświęcim

    • 8 900 000 zł cena
    • 32 910 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjny teren inwestycyjny pod zabudowę usługową o powierzchni 3,291 ha w Oświęcimiu Przedmiotem oferty sprzedaży jest niezabudowany obszar o całkowitej po...

  • Działka budowlana | Las Miejski, ul. Spacerowa
    1 / 14
    Działka budowlana | Las Miejski, ul. Spacerowa

    Gajewo

    • 170 000 zł cena
    • 1 043 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Giżycku w dzielnicy przy samym Lesie Miejskim w Giżycku, przy ul. Spacerowej. To idealna prop...

  • Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy
    Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy

    Borzymy

    • 270 000 zł cena
    • 13 371 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w miejscowości Borzymy, gmina Kalinowo. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy, co czyni ją idealną inwestycją pod budowę domu jednorodzinnego w bryle z g...

  • Działka z prawem zabudowy
    1 / 10
    Działka z prawem zabudowy

    Kołbiel

    • 210 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka rolna, a właściwie dwie działki (nie podlegają obostrzeniom wynikającym z obrotu gruntami rolnymi) z prawem zabudowy do 50 m od drogi (zgodnie z miejscowym pl...

  • Działka budowlana
    1 / 4
    Działka budowlana

    Zalesie Barcińskie

    • 120 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam na sprzedaż kilka działek budowlanych w bardzo cichej okolicy koło Barcina powiat żniński. Cena dotyczy 1m2. Działka z Planem zagospodarowania.

  • Sprzedam działkę malowniczo położoną
    Sprzedam działkę malowniczo położoną

    Golcowa

    • 25 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną z możliwością zabudowy, należy uzyskać służebność. Po uzyskaniu służebności działka otrzymuje status działki budowlanej, co znacznie podnosi jej wartość. M...

  • Działki na osiedle
    1 / 3
    Działki na osiedle

    Świeszyno

    • 990 000 zł cena
    • 14 135 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam mam do sprzedania działki z warunkami zabudowy na 10 domów jednorodzinnych w miejscowości Chałupy koło Koszalina więcej informacji udzielę telefonicznie DOJAZD: Do nieruchomo...

  • 1 / 3
    Duża działka w Bystrzycy 3616m2

    Bystrzyca

    • 560 000 zł cena
    • 3 616 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI BIURA!!!! Gorąco polecam działkę położoną w spokojnej, malowniczej miejscowości Bystrzyca zlokalizowanej blisko lasów a oddalonej o 8km od Oławy i zale...

  • 1 / 3
    Duża działka w Bystrzycy

    Bystrzyca

    • 360 000 zł cena
    • 2 316 m2 powierzchnia
    • 156 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka w Bystzycy

    Bystrzyca

    • 229 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 4
    Atrakcyjny teren inwestycyjny pod zabudowę usługową o powierzchni...

    Oświęcim

    • 8 900 000 zł cena
    • 32 910 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedmiotem oferty sprzedaży jest niezabudowany obszar o całkowitej powierzchni 3291 ha. Oferowana nieruchomość składa się z dwóch działek oznaczonych w ewidencji gruntów jako:...

  • Syndyk sprzeda udziały w grunatach Żurawiec, Żółwiniec, Jurandowo

    Jurandowo

    • 20 597 zł cena
    • 161 700 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SYNDYK MASY UPADŁOŚCI osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda zespół udziałów w trzech nieruchomościach gruntowych, położonych w obrębie Żurawiec, Żółwi...

  • Syndyk sprzeda udziały w grunatach Jastkowice - Stalowa Wola

    Jastkowice

    • 32 866 zł cena
    • 30 866 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    SYNDYK MASY UPADŁOŚCI osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda zespół udziałów w trzech nieruchomościach gruntowych, położonych w obrębie Jastkowice i St...

  • Działka usługowa 2 ha Lubicz Dolny

    Lubicz Dolny

    • 899 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam działkę usługową w Lubiczu Dolnym. 1,5 ha jest z miejscowym planem zagospodarowania z przeznaczeniem pod usługi a 0,5 ha jest bez planu zagospodarowania i jest częsciowo z...

  • 1 / 4
    Działka inwestycyjna 1,7 ha Lubicz Dolny przy A1

    Lubicz Dolny

    • 1 599 000 zł cena
    • 17 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela!!! Na sprzedaż działka inwestycyjno-przemysłowa o powierzchni 1,7 ha położona w rozwijającej się strefie przemysłowej w Lubiczu Dolnym....

  • 1 / 4
    Działki z WZ 10-15 arów | Sprzedaż | gm.Ciechanów

    Ciechanów

    • 120 000 zł cena
    • 1 005 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działki o powierzchniach od 1005 m2 do 1480 m2 położone przy ulicy Leśnej na terenie gminy Ciechanów (Stary Śmiecin / Gąski), w północnej części województwa m...

  • Strategicza Działka Inwestycyjna 4080m² przy DW455

    Czernica » ul. Wrocławska

    • 1 195 000 zł cena
    • 4 080 m2 powierzchnia
    • 293 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy grunt inwestycyjny w miejscowości Czernica położony przy drodze wojewódzkiej 455 Wrocław – Jelcz-Laskowice . Nieruchomość charakteryzuje się doskona...

  • Działka Kraków Swoszowice

    Kraków » Swoszowice

    • 499 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 357 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie działka budowlana o pow. 14a , położona w Krakowie, Dzielnica Swoszowice, Osiedle Wróblowice. (działka do wydzielenia geodezyjnego możliwość wydzielenia większej pow...

  • Cicha kształtna działka w otulinie lasu koło rzeki

    Łosie

    • 265 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Nie pobieramy prowizji od kupującego. Działka budowlana 900 m² w Łosiach – idealna pod nową zabudowę! Na sprzedaż oferujemy wyją...

  • Działka Wolica ul. 26 Maja

    Wolica » ul. Maja

    • 107 000 zł cena
    • 826 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę o powierzchni 0,0826 ha (826 m²), położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Wolica, w gminie Chęciny. To idealna propozycja dla osób sz...