• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Brzóze

(1)
  • Dom w miejscowości Brzóze
    1 / 4
    Dom w miejscowości Brzóze

    Brzóze

    • 999 000 zł cena
    • 248 m2 powierzchnia
    • 4 029 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość inwestycyjną, obejmującą dwie duże działki o łącznej powierzchni 7697 m2, zlokalizowaną w doskonałym miejscu bezpośrednio przy drodze k...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Siedlisko z budynkami i ziemią rolną 50 km od W-wy

    Czarna

    • 650 000 zł cena
    • 27 590 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Na sprzedaż nieruchomość zagrodowa o łącznej powierzchni 21 590 m2 (2,1590 ha) na którą składają się działki nr 172 (1,5350 ha) i 173 (0,6240 ha). Powierzchnia działki budowlanej p...

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Szymankowszczyzna

    • 899 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 5 763 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Mińsk Mazowiecki
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wólka Mińska

    • 1 499 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 10 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Do wynajęcia powierzchnia handlowo-usługowo-magazynowa
    1 / 7
    Do wynajęcia powierzchnia handlowo-usługowo-magazynowa

    Stojadła

    • 4 700 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem powierzchnia handlowo-usługowo- magazynowa 260 m². Nieruchomość pod różnego typu działalność gospodarczą – sklep stacjonarny, magazyn, handel internetowy itd. Bardzo dob...

  • 3124 m2 cicha i spokojna okolica, las
    1 / 8
    3124 m2 cicha i spokojna okolica, las

    Cyganka

    • 183 500 zł cena
    • 3 142 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W sprzedaży działka rolna z możliwością wystąpienia o warunki zabudowy, położona we wsi Cyganka w gminie Dębe Wielkie. Nieruchomość jest w kształcie prostokąta o powierzchni 3142 m...

  • Cisza, blisko natury, piękny widok!
    1 / 8
    Cisza, blisko natury, piękny widok!

    Cyganka

    • 269 999 zł cena
    • 4 582 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka o numerze ewid. 48/9, położona we wsi Cyganka w gminie Dębe Wielkie. Nieruchomość jest w kształcie kwadratu o powierzchni 4582 m2 z małym stawem. Dojazd możli...

  • Duża działka z widokiem na las!!
    1 / 8
    Duża działka z widokiem na las!!

    Cyganka

    • 179 900 zł cena
    • 3 014 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W ofercie działka o nr ewidencyjny 49 o powierzchni 3014 m2 , położone we wsi Cyganka w gminie Dębe Wielkie. Grunt w kształcie trapezu, wzdłuż górnej granicy przylega do rowu, będą...

  • 3 działki w sielskiej okolicy cisza i spokój
    1 / 11
    3 działki w sielskiej okolicy cisza i spokój

    Cyganka

    • 642 900 zł cena
    • 10 738 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działki o numerze ewidencyjnym 48/8 i 48/9 i 49 o łącznej powierzchni 10738 m2, położone we wsi Cyganka w gminie Dębe Wielkie. Grunty są w kształcie prostokąta, Dzia...

  • Działka budowlana Cyganka gm. Dębe Wielkie, Polna
    1 / 5
    Działka budowlana Cyganka gm. Dębe Wielkie, Polna

    Cyganka

    • 160 000 zł cena
    • 838 m2 powierzchnia
    • 191 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 838 m2 położona w malowniczej miejscowości CYGANKA, gm. Dębe Wielkie, k. Mińska Mazowieckiego. Świetna lokalizacja trasa 92 oraz nowo po...

  • Do wynajęcia hala magazynowa 1.900m²
    1 / 6
    Do wynajęcia hala magazynowa 1.900m²

    Stojadła

    • 17 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 1.900 m² z częścią biurową 120 m². Możliwość wynajmu całości lub części powierzchni hali w konfiguracji - 600m², 1300 m² oraz b...