• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kurów
  • Jamno
  • Rokitno Szlacheckie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Szymankowszczyzna

(1)
  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Szymankowszczyzna

    • 899 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 5 763 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Mińsk Mazowiecki
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Trzy piękne działki z WZ, Izabelin, 50 km od Warszawy

    Izabelin

    • 57 800 zł cena
    • 1 156 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania trzy bardzo ładne działki z wydanymi Warunkami zabudowy. Wszystkie działki są sprzedawane po 50 z ł/m2. Działka o powierzchni 1156 m2 położona jest w Izabelinie, gm...

  • Siedlisko z budynkami i ziemią rolną 50 km od W-wy

    Czarna

    • 650 000 zł cena
    • 27 590 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Na sprzedaż nieruchomość zagrodowa o łącznej powierzchni 21 590 m2 (2,1590 ha) na którą składają się działki nr 172 (1,5350 ha) i 173 (0,6240 ha). Powierzchnia działki budowlanej p...

  • 1 / 2
    Działka Nowe Osiny

    Nowe Osiny

    • 10 000 000 zł cena
    • 50 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Grunt około 50 tys.m2 Cena za hektar 200 pln Działka znajduje się w miejscowości NOWE OSINY około 1km od granicy miasta Mińsk Mazowiecki, położona bezpośrednio przy drodze kraj...

  • 1 / 2
    Działka Nowe Osiny

    Nowe Osiny

    • 2 500 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Grunt około 10tys.m2 z możliwością powiększenia do 50tys.m2 Cena za hektar 250zł/m2 przy zakupie 5hektarów Działka znajduje się w miejscowości NOWE OSINY około 1km od granicy m...

  • 1 / 4
    Działka na sprzedaż 1,82ha Goździówka gm. Stanisławów. Wystąpiono...

    Goździówka

    • 2 500 000 zł cena
    • 18 200 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1,82ha. Działka o numerze 141214_2.0006.26 znajdująca się w miejscowości Goździówka (gmina Stanisławów, nieopodal Pustelnika). Działka składają...

  • działka budowlana

    Nowe Osiny

    • 247 500 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Mam do sprzedania działkę budowlaną położoną w odległości 2,5 km od Minska Mazowieckiego a 45 km od Warszawy. Możliwość doprowadzenia mediów tj: gazu, prądu, wodociągu i Kanalizacj...

  • Działki z wydanymi WZ, Aleksandrów, gm. Jakubów, powiat miński

    Jakubów

    • 133 200 zł cena
    • 1 480 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania pięć działek budowlanych z uzyskanymi warunkami zabudowy! Działka nr 8/2, o powierzchni 1480m2, obręb: Aleksandrów, gmina Jakubów, powiat miński. Szerokość działki...

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Jakubów

    • 1 350 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 6 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Uroczy DOM 1h od W-wy w stanie surowym GARAŻ 2 st.
    1 / 9
    Uroczy DOM 1h od W-wy w stanie surowym GARAŻ 2 st.

    Rządza

    • 670 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 154 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pogorzelski Nieruchomości Sp. z o.o
    Biuro nieruchomości

  • DOM Z DZIAŁKĄ BLISKO PUSZCZY KAMP 35 MIN OD WARSZA
    1 / 12
    DOM Z DZIAŁKĄ BLISKO PUSZCZY KAMP 35 MIN OD WARSZA

    Stanisławów

    • 649 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 3 005 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Home Ally
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wólka Mińska

    • 1 499 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 10 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom w miejscowości Brzóze
    1 / 4
    Dom w miejscowości Brzóze

    Brzóze

    • 999 000 zł cena
    • 248 m2 powierzchnia
    • 4 029 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość inwestycyjną, obejmującą dwie duże działki o łącznej powierzchni 7697 m2, zlokalizowaną w doskonałym miejscu bezpośrednio przy drodze k...

  • Prywatne
    1 / 5
    Prywatne

    Ołdakowizna

    • 350 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferuje na sprzedaż działkę leśną z młodym zalesieniem o powierzchni 5500 m2 w miejscowości Ołdakowizna, w odległości ok. 3 km. od Stanisławowa, ok. 20 km. od Mińska Mazowieckiego...

  • Sprzedam Dom z Piękną Działką
    1 / 5
    Sprzedam Dom z Piękną Działką

    Jakubów

    • 750 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    W zasadzie większość danych jest zawarta w Fotografiach i Formularzu ogłoszenia. Dodam, że już są podłączone media typu: Woda. Centralne ogrzewanie. Podłogi na parterze. W całym...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Stanisławów

    • 749 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Działka inwestycyjna Stanisławów gm. Baranów
    1 / 3
    Działka inwestycyjna Stanisławów gm. Baranów

    Stanisławów

    • 2 000 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka rolna z prawem zabudowy zagrodowej położona we wsi Stanisławów gm. Baranów - na sprzedaż. Duża działka rolna o powierzchni 20000 m2 w kształcie regularnego prostoką...

  • Do wynajęcia powierzchnia handlowo-usługowo-magazynowa
    1 / 7
    Do wynajęcia powierzchnia handlowo-usługowo-magazynowa

    Stojadła

    • 4 700 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem powierzchnia handlowo-usługowo- magazynowa 260 m². Nieruchomość pod różnego typu działalność gospodarczą – sklep stacjonarny, magazyn, handel internetowy itd. Bardzo dob...

  • Działka rekreacyjna na granicy Targówka I Ząbek
    1 / 15
    Działka rekreacyjna na granicy Targówka I Ząbek

    Targówka

    • 36 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka ( kolonia Dotrzyma) na granicy Targówka I Ząbek. Działka bez nasadzeń. Kontener ( płyta pir 20cm) na podmurówce z domurowanym wiatrołapem. Nowe drzwi i okna . Kontener ok 1...

  • 3124 m2 cicha i spokojna okolica, las
    1 / 8
    3124 m2 cicha i spokojna okolica, las

    Cyganka

    • 183 500 zł cena
    • 3 142 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W sprzedaży działka rolna z możliwością wystąpienia o warunki zabudowy, położona we wsi Cyganka w gminie Dębe Wielkie. Nieruchomość jest w kształcie prostokąta o powierzchni 3142 m...

  • Cisza, blisko natury, piękny widok!
    1 / 8
    Cisza, blisko natury, piękny widok!

    Cyganka

    • 269 999 zł cena
    • 4 582 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka o numerze ewid. 48/9, położona we wsi Cyganka w gminie Dębe Wielkie. Nieruchomość jest w kształcie kwadratu o powierzchni 4582 m2 z małym stawem. Dojazd możli...

  • Duża działka z widokiem na las!!
    1 / 8
    Duża działka z widokiem na las!!

    Cyganka

    • 179 900 zł cena
    • 3 014 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W ofercie działka o nr ewidencyjny 49 o powierzchni 3014 m2 , położone we wsi Cyganka w gminie Dębe Wielkie. Grunt w kształcie trapezu, wzdłuż górnej granicy przylega do rowu, będą...

  • 3 działki w sielskiej okolicy cisza i spokój
    1 / 11
    3 działki w sielskiej okolicy cisza i spokój

    Cyganka

    • 642 900 zł cena
    • 10 738 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działki o numerze ewidencyjnym 48/8 i 48/9 i 49 o łącznej powierzchni 10738 m2, położone we wsi Cyganka w gminie Dębe Wielkie. Grunty są w kształcie prostokąta, Dzia...

  • Działka 1063 m2 z WZ Jakubów
    1 / 8
    Działka 1063 m2 z WZ Jakubów

    Jakubów

    • 110 000 zł cena
    • 1 063 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWA CENA Na sprzedaż działka w miejscowości Jakubów powiat miński Dostępne dwie działki: - powierzchnia 1063 m2 - 110 000 zł - powierzchnia 889 m2 - 99 500 zł Lokalizacja: - Mi...

  • Działka budowlana Cyganka gm. Dębe Wielkie, Polna
    1 / 5
    Działka budowlana Cyganka gm. Dębe Wielkie, Polna

    Cyganka

    • 160 000 zł cena
    • 838 m2 powierzchnia
    • 191 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 838 m2 położona w malowniczej miejscowości CYGANKA, gm. Dębe Wielkie, k. Mińska Mazowieckiego. Świetna lokalizacja trasa 92 oraz nowo po...

  • Działka 2000m2 Aleksandrów gm. Jakubów pow. miński
    1 / 6
    Działka 2000m2 Aleksandrów gm. Jakubów pow. miński

    Jakubów

    • 200 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ wyjątkowa działka w spokojnej okolicy. Działka w miejscowości Aleksandrów, gmina Jakubów w powiecie mińskim. Nieruchomość ze względu na swoją lokalizację spełni oczeki...

  • Działka 1300 m2 Targówka
    1 / 2
    Działka 1300 m2 Targówka

    Targówka

    • 90 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka w miejscowości Targówka k. Mińska Mazowieckiego. Powierzchnia: 1300 m2 Cena: 90 000 zł Lokalizacja: - Mińsk Mazowiecki - ok 2 km - Warszawa - ok 45 minut Prz...

  • Do wynajęcia hala magazynowa 1.900m²
    1 / 6
    Do wynajęcia hala magazynowa 1.900m²

    Stojadła

    • 17 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 1.900 m² z częścią biurową 120 m². Możliwość wynajmu całości lub części powierzchni hali w konfiguracji - 600m², 1300 m² oraz b...

  • Przestronna działka 4000 m² - Rządza
    Przestronna działka 4000 m² - Rządza

    Rządza

    • 435 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka na sprzedaż – Rządza, gmina Stanisławów – 4000 m² Na sprzedaż działka o powierzchni 4000 m² położona w miejscowości Rządza, gmina Stanisławów (woj. mazowieckie). Parametr...

  • Sprzedam dzialki budowlane
    1 / 2
    Sprzedam dzialki budowlane

    Leontyna

    • 120 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane po 1000m Leontyna gm Jakubów 10min min samochodem od Mińska Maz .Działka posiada warunki zabudowy księgę wieczysta i udział w drodze W miejscowości blis...

  • Działka budowlana przy lesie Leontyna
    1 / 3
    Działka budowlana przy lesie Leontyna

    Leontyna

    • 90 000 zł cena
    • 1 303 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REZERWACJA 83/5 !!!1 Oferuję na sprzedaż działki w miejscowości Leontyna gmina Jakubów powiat miński. 3 działki o powierzchni 1303m2 1 działka o powierzchni 1566m2 do każdej dzia...