• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Ołdakowizna

(1)
  • Prywatne
    1 / 5
    Prywatne

    Ołdakowizna

    • 350 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferuje na sprzedaż działkę leśną z młodym zalesieniem o powierzchni 5500 m2 w miejscowości Ołdakowizna, w odległości ok. 3 km. od Stanisławowa, ok. 20 km. od Mińska Mazowieckiego...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Siedlisko z budynkami i ziemią rolną 50 km od W-wy

    Czarna

    • 650 000 zł cena
    • 27 590 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Na sprzedaż nieruchomość zagrodowa o łącznej powierzchni 21 590 m2 (2,1590 ha) na którą składają się działki nr 172 (1,5350 ha) i 173 (0,6240 ha). Powierzchnia działki budowlanej p...

  • 1 / 4
    Działka na sprzedaż 1,82ha Goździówka gm. Stanisławów. Wystąpiono...

    Goździówka

    • 2 500 000 zł cena
    • 18 200 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1,82ha. Działka o numerze 141214_2.0006.26 znajdująca się w miejscowości Goździówka (gmina Stanisławów, nieopodal Pustelnika). Działka składają...

  • Sprzedam diałkę
    Sprzedam diałkę

    Franciszków

    • 150 000 zł cena
    • 6 916 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sptzedam diałkę 6916 m2 rolno leśną, 1000m2 rolnej 5916m2 leśnej jedna całość, dojazd drogą asfaltową. Franciszków gm.Wolanów woj.mazowieckie

  • 1 / 4
    Działka leśna, Rynia, gm. Dobre, miński

    Rynia

    • 50 420 zł cena
    • 5 042 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • leśna

    Nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! Na sprzedaż działka leśna w miejscowości Rynia o powierzchni 5042m2. Obok działka budowlana, można dokupić i pobudować domek letniskowy...

  • Działka leśna ujęta w MPZP pod zabudowę

    Rynia

    • 240 000 zł cena
    • 4 461 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż działka leśna w miejscowości Rynia o powierzchni 5042m2. Działka ujęta jest w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego (6MP) pod zabudowę letniskową. Rynia...

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Franciszków

    • 820 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Fiałkowska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działka blisko Warszawy
    1 / 3
    Działka blisko Warszawy

    Kąty-Miąski

    • 35 500 zł cena
    • 1 078 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka położona w sąsiedztwie dużych terenów leśnych około 45 km od Warszawy w miejscowości Kąty-Miąski gm. Strachówka z bardzo dobrym dojazdem. Istnieje możliwość zakupu większej...

  • 1 / 2
    Dom wynajme zaledwie 13 km od granicy Warszawy

    Poświętne

    • 3 500 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Uroczy, niedrogi w utrzymaniu dom zaledwie 13 km od granicy Warszawy. Położony w otoczeniu dzikiej natury, odsunięty od drogi, na dużej parceli z sadem owocowym. Dojazd drogą asfal...

  • Działka z warunkami zabudowy mieszkaniowej
    Działka z warunkami zabudowy mieszkaniowej

    Kąty-Miąski

    • 75 000 zł cena
    • 1 364 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam nieruchomość, która podzielona jest na 8 działek z decyzją o warunkach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej od 866 m2 do 1790 m2 i działki leśnej. Jest oświadczenie PGE o...

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Szymankowszczyzna

    • 899 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 5 763 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Mińsk Mazowiecki
    Biuro nieruchomości

  • DOM Z DZIAŁKĄ BLISKO PUSZCZY KAMP 35 MIN OD WARSZA
    1 / 12
    DOM Z DZIAŁKĄ BLISKO PUSZCZY KAMP 35 MIN OD WARSZA

    Stanisławów

    • 649 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 3 005 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Home Ally
    Biuro nieruchomości

  • Działka Wola Ręczajska

    Wola Ręczajska

    • 217 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m2 położona w Woli Ręczajskiej w Gminie Poświętne w powiecie Wołomińskim. W pobliżu zabudowa jednorodzinna i siedliskowa, okolica spokojna du...

  • Działka z warunkami zabudowy mieszkaniowej
    Działka z warunkami zabudowy mieszkaniowej

    Kąty-Miąski

    • 98 500 zł cena
    • 1 790 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę z warunkami zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w sąsiedztwie lasu i terenów zielonych w spokojnej okolicy z bardzo dobrym dojazdem do Warszawy. Istnieje możliwo...

  • Działka Stanisławów

    Stanisławów

    • 400 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna wielokątna działka położona w otulinie Puszczy Kampinowskiej,do nabycia w całości. Istnieje możliwość nabycia wielokrotności 1000 m2 /jest wykonany wstępny plan podziału na...

  • Działki z warunkami zabudowy - 1200 m2, Franciszków
    1 / 3
    Działki z warunkami zabudowy - 1200 m2, Franciszków

    Franciszków

    • 149 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki o pow 1200 m2. Możliwość wyboru jednej z 3 dostępnych działek. Wydane warunki zabudowy - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Do stacji PKP ok 750 m.

  • 1 / 4
    Działka Cisówka

    Cisówka

    • 274 620 zł cena
    • 1 380 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka o powierzchni 1380m2, w kształcie trapezu o wymiarach: 36m- front, boki 35 i 36m, 43m- tył. Na chwile obecna działka rolna, z możliwością uzyskania warunków zabudo...

  • Działka budowlana 3800m asfalt media Poświętne Międzyleś
    1 / 7
    Działka budowlana 3800m asfalt media Poświętne Międzyleś

    Poświętne

    • 399 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja Wólka Dąbrowicka Poświętne Międzyleś przy głównej drodze Powierzchnia 3800m Wymiary 32x110m kształt prostokąt Media prąd woda prąd przy działce Linia zabudowy pi...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Stanisławów

    • 749 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Działka inwestycyjna Stanisławów gm. Baranów
    1 / 3
    Działka inwestycyjna Stanisławów gm. Baranów

    Stanisławów

    • 2 000 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka rolna z prawem zabudowy zagrodowej położona we wsi Stanisławów gm. Baranów - na sprzedaż. Duża działka rolna o powierzchni 20000 m2 w kształcie regularnego prostoką...

  • Działka inwestycyjna Stanisławów gm. Baranów
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Stanisławów gm. Baranów

    Stanisławów

    • 767 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Stanisławów gm. Baranów działka o powierzchni 5900 m2 - na sprzedaż. Duża działka o powierzchni 5900 m2 i wymiarach 37 x 159,5, składająca się z dwóch odrębnych działek. Dl...

  • Dom Cisówka

    Cisówka

    • 1 100 000 zł cena
    • 263 m2 powierzchnia
    • 4 183 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z dużą działką w otoczeniu zieleni - przestrzeń, spokój i wygoda w jednym miejscu. Jeśli marzysz o przestronnym domu z ogromną działką, położonym w spokojnej, zi...

  • Dom wolnostojący o pow.150 m2 | Franciszków
    Dom wolnostojący o pow.150 m2 | Franciszków

    Franciszków

    • 1 089 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 260 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Numer oferty w biurze 6942 Jeżeli szukacie Państwo domu w cichej, spokojnej lokalizacji, ta oferta jest odpowiednia! Polecamy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni ok. 150m2...

  • Działka rolna  gm. Dobre
    1 / 3
    Działka rolna gm. Dobre

    Głęboczyca

    • 120 000 zł cena
    • 24 700 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuje do sprzedaży działkę rolną o pow. łącznej 2,47 ha. Nieruchomość znajduję się we wsi Modecin gmina Dobre pow Miński 70 km od centrum Warszawy, 30 km od Mińska Mazowieckiego....

  • Dom obora siedlisko działka zabudowana 3300m Franciszków Mi
    1 / 9
    Dom obora siedlisko działka zabudowana 3300m Franciszków Mi

    Franciszków

    • 494 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 117 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Typ oferty: działka siedliskowa siedlisko 3300m2 dom 120m2 lata 60e plus garaż-budynek mieszkalny w formie dwóch niezależnych mieszkań, z osobnymi wejściami, dwie kuchnie, dwie łaz...

  • Działka budowlana Franciszków gm. Tłuszcz,
    1 / 15
    Działka budowlana Franciszków gm. Tłuszcz,

    Franciszków

    • 134 160 zł cena
    • 1 118 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości FindSQUARE ma do zaoferowania 3 piękne działki w bardzo cichej i przyjemnej okolicy. Znajdujemy się w miejscowości Franciszków, niedaleko Tłuszcza. Zapraszam do...

  • Sprzedam Dom Parterowy przy Puszczy Bolimowskiej
    Sprzedam Dom Parterowy przy Puszczy Bolimowskiej

    Franciszków

    • 490 000 zł cena
    • 193 m2 powierzchnia
    • 2 539 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Osiedle Park Franciszków Sprzedam Dom Wolnostojący we Franciszkowie - Otulina Parku Bolimowskiego Cena domu wraz z działką - 490 tyś brutto z 8%VAT, Klient nie płaci PCC 2%-podat...

  • Działka Rekreacyjna w Otulinie Puszczy Bolimowskiej
    1 / 5
    Działka Rekreacyjna w Otulinie Puszczy Bolimowskiej

    Franciszków

    • 105 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka zlokalizowana jest obok Bolimowskiego Parku Krajobrazowego stanowiącego cenną przyrodniczą enklawę wśród zalesionych terenów wokół Warszawy. Teren ten łączy się z Puszczą...