• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Ołdakowizna

(1)
  • Prywatne
    1 / 5
    Prywatne

    Ołdakowizna

    • 350 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferuje na sprzedaż działkę leśną z młodym zalesieniem o powierzchni 5500 m2 w miejscowości Ołdakowizna, w odległości ok. 3 km. od Stanisławowa, ok. 20 km. od Mińska Mazowieckiego...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Działka na sprzedaż 1,82ha Goździówka gm. Stanisławów. Wystąpiono...

    Goździówka

    • 2 500 000 zł cena
    • 18 200 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1,82ha. Działka o numerze 141214_2.0006.26 znajdująca się w miejscowości Goździówka (gmina Stanisławów, nieopodal Pustelnika). Działka składają...

  • Sprzedam diałkę
    Sprzedam diałkę

    Franciszków

    • 150 000 zł cena
    • 6 916 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sptzedam diałkę 6916 m2 rolno leśną, 1000m2 rolnej 5916m2 leśnej jedna całość, dojazd drogą asfaltową. Franciszków gm.Wolanów woj.mazowieckie

  • 1 / 4
    Działka leśna, Rynia, gm. Dobre, miński

    Rynia

    • 50 420 zł cena
    • 5 042 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • leśna

    Nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! Na sprzedaż działka leśna w miejscowości Rynia o powierzchni 5042m2. Obok działka budowlana, można dokupić i pobudować domek letniskowy...

  • Działka leśna ujęta w MPZP pod zabudowę

    Rynia

    • 240 000 zł cena
    • 4 461 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż działka leśna w miejscowości Rynia o powierzchni 5042m2. Działka ujęta jest w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego (6MP) pod zabudowę letniskową. Rynia...

  • Działka blisko Warszawy
    1 / 3
    Działka blisko Warszawy

    Kąty-Miąski

    • 35 500 zł cena
    • 1 078 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka położona w sąsiedztwie dużych terenów leśnych około 45 km od Warszawy w miejscowości Kąty-Miąski gm. Strachówka z bardzo dobrym dojazdem. Istnieje możliwość zakupu większej...

  • Działka z warunkami zabudowy mieszkaniowej
    Działka z warunkami zabudowy mieszkaniowej

    Kąty-Miąski

    • 75 000 zł cena
    • 1 364 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam nieruchomość, która podzielona jest na 8 działek z decyzją o warunkach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej od 866 m2 do 1790 m2 i działki leśnej. Jest oświadczenie PGE o...

  • Działka Wola Ręczajska

    Wola Ręczajska

    • 217 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m2 położona w Woli Ręczajskiej w Gminie Poświętne w powiecie Wołomińskim. W pobliżu zabudowa jednorodzinna i siedliskowa, okolica spokojna du...

  • Działka z warunkami zabudowy mieszkaniowej
    Działka z warunkami zabudowy mieszkaniowej

    Kąty-Miąski

    • 98 500 zł cena
    • 1 790 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę z warunkami zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w sąsiedztwie lasu i terenów zielonych w spokojnej okolicy z bardzo dobrym dojazdem do Warszawy. Istnieje możliwo...

  • Działka Stanisławów

    Stanisławów

    • 400 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna wielokątna działka położona w otulinie Puszczy Kampinowskiej,do nabycia w całości. Istnieje możliwość nabycia wielokrotności 1000 m2 /jest wykonany wstępny plan podziału na...

  • Działki z warunkami zabudowy - 1200 m2, Franciszków
    1 / 3
    Działki z warunkami zabudowy - 1200 m2, Franciszków

    Franciszków

    • 149 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki o pow 1200 m2. Możliwość wyboru jednej z 3 dostępnych działek. Wydane warunki zabudowy - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Do stacji PKP ok 750 m.

  • 1 / 4
    Działka Cisówka

    Cisówka

    • 274 620 zł cena
    • 1 380 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka o powierzchni 1380m2, w kształcie trapezu o wymiarach: 36m- front, boki 35 i 36m, 43m- tył. Na chwile obecna działka rolna, z możliwością uzyskania warunków zabudo...

  • Działka budowlana 3800m asfalt media Poświętne Międzyleś
    1 / 7
    Działka budowlana 3800m asfalt media Poświętne Międzyleś

    Poświętne

    • 399 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja Wólka Dąbrowicka Poświętne Międzyleś przy głównej drodze Powierzchnia 3800m Wymiary 32x110m kształt prostokąt Media prąd woda prąd przy działce Linia zabudowy pi...

  • Działka inwestycyjna Stanisławów gm. Baranów
    1 / 3
    Działka inwestycyjna Stanisławów gm. Baranów

    Stanisławów

    • 2 000 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka rolna z prawem zabudowy zagrodowej położona we wsi Stanisławów gm. Baranów - na sprzedaż. Duża działka rolna o powierzchni 20000 m2 w kształcie regularnego prostoką...

  • Działka inwestycyjna Stanisławów gm. Baranów
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Stanisławów gm. Baranów

    Stanisławów

    • 767 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Stanisławów gm. Baranów działka o powierzchni 5900 m2 - na sprzedaż. Duża działka o powierzchni 5900 m2 i wymiarach 37 x 159,5, składająca się z dwóch odrębnych działek. Dl...

  • Działka rolna  gm. Dobre
    1 / 3
    Działka rolna gm. Dobre

    Głęboczyca

    • 120 000 zł cena
    • 24 700 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuje do sprzedaży działkę rolną o pow. łącznej 2,47 ha. Nieruchomość znajduję się we wsi Modecin gmina Dobre pow Miński 70 km od centrum Warszawy, 30 km od Mińska Mazowieckiego....

  • Działka budowlana Franciszków gm. Tłuszcz,
    1 / 15
    Działka budowlana Franciszków gm. Tłuszcz,

    Franciszków

    • 134 160 zł cena
    • 1 118 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości FindSQUARE ma do zaoferowania 3 piękne działki w bardzo cichej i przyjemnej okolicy. Znajdujemy się w miejscowości Franciszków, niedaleko Tłuszcza. Zapraszam do...

  • Działka Rekreacyjna w Otulinie Puszczy Bolimowskiej
    1 / 5
    Działka Rekreacyjna w Otulinie Puszczy Bolimowskiej

    Franciszków

    • 105 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka zlokalizowana jest obok Bolimowskiego Parku Krajobrazowego stanowiącego cenną przyrodniczą enklawę wśród zalesionych terenów wokół Warszawy. Teren ten łączy się z Puszczą...