• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka inwestycyjna Żarów, Żarów
    Działka inwestycyjna Żarów, Żarów

    Żarów

    • 4 368 000 zł cena
    • 42 000 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna w Żarowie. Na sprzedaż oferujemy działkę bezpośrednio przy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Żarowie o powierzchni 4,2 ha pod obiekty produkcyjne...

  • Działka budowlana Leśno gm. Szemud,
    Działka budowlana Leśno gm. Szemud,

    Leśno

    • 210 210 zł cena
    • 1 078 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Leśno gm. Szemud woj. pomorskim. Nieruchomości o regularnym prostokątnym kształcie, znajdujące się przy ulicy Granitowej. Działki o po...

  • Działka budowlana Strzeszkowice Duże gm. Niedrzwica Duża,
    Działka budowlana Strzeszkowice Duże gm. Niedrzwica Duża,

    Strzeszkowice Duże

    • 225 000 zł cena
    • 1 288 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Strzeszkowicach Dużych - zaledwie 300 metrów do lasu i 1,5 km do szkoły podstawowej oraz sklepów spożywczych. W pobliżu znajduje się również stacja...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA W NOWYM TARGU
    1 / 16
    DZIAŁKA BUDOWLANA W NOWYM TARGU

    Nowy Targ

    • 350 000 zł cena
    • 2 884 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2884 m², położona w miejscowości Nowy Targ przy ul. Starokrakowskiej, w sąsiedztwie terenów zielonych oraz zabudowy mieszkaniowej. Nier...

  • Ogródek działkowy na sprzedaż
    1 / 7
    Ogródek działkowy na sprzedaż

    Szczytno

    • 35 000 zł cena
    • 370 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam, sprzedam działkę w Szczytnie w ROD Jurand, obok Akademii Policyjnej. -działka jest wyposażona w domek drewniany (zbudowany w VIII 2024)z podłączona wodą i prądem, duży folia...

  • Działka rolno-budowlana Witoszów Dolny gm. Świdnica
    Działka rolno-budowlana Witoszów Dolny gm. Świdnica

    Witoszów Dolny

    • 420 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolno-budowlana o powierzchni 29 arów położona w Witoszowie Dolnym! Działka posiada dojazd drogą gminną. Działka w niedalekim czasie będzie uzbrojona w wodę, kanalizację...

  • Działka w Dębowie w otulinie parku
    1 / 4
    Działka w Dębowie w otulinie parku

    Dębowo

    • 145 000 zł cena
    • 3 017 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Urokliwa działka w otulinie parku – Dębowo, gm. Szypliszki | 3017 m² Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjno-rekreacyjna o powierzchni 3017 m², położona w malowniczej miejscowo...

  • Działka budowlana Gdynia gm. Kosakowo, Chryzostoma Paska
    Działka budowlana Gdynia gm. Kosakowo, Chryzostoma Paska

    Gdynia

    • 21 500 000 zł cena
    • 47 850 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, w tym zabudowę bliźniaczą o powierzchni łącznej 47 850 m. Oferta na zasadzie wyłączności. 47 850 m, taka powierzchnia działek 47 85...

  • Odstąpię działkę ogrodową
    1 / 6
    Odstąpię działkę ogrodową

    Świebodzin

    • 15 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Odstąpię działkę ogrodową w Świebodzinie na Ogrodach Działkowych Jana III Sobieskiego (ul. Kozia). Do dyspozycji altana murowana z przybudówką na narzędzia i kominkiem. Umeblowana:...

  • Działka budowlana Żarów
    Działka budowlana Żarów

    Żarów

    • 111 400 zł cena
    • 1 114 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka 11 arów nieopodal Żarowa! Działka znajduje się przy głównej drodze. Działka nieogrodzona. Przy działce prąd oraz woda w drodze. Brak kanalizacji. Polecam!...

  • Działka budowlana Wierzbna gm. Żarów
    Działka budowlana Wierzbna gm. Żarów

    Wierzbna

    • 170 000 zł cena
    • 1 006 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu atrakcyjnie położoną działkę w Wierzbnej, dojazd do Świdnicy zajmuje raptem 5 minut! działka - 1006m2. We wsi nie ma gazu. Dojazd do działek drogą szutrową....

  • Działka pod budowę domu - fundament i projekt
    1 / 16
    Działka pod budowę domu - fundament i projekt

    Brzezia Łąka

    • 349 000 zł cena
    • 899 m2 powierzchnia
    • 389 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod budowę domu (z fundamentami i projektem) - Brzezia Łąka, ul. Porzeczkowa Powierzchnia: 899 m²Typ działki: Budowlana (z rozpoczętą budową)Media: W drodzePrzeznaczenie:...

  • Działka budowlana Sobolew, Brzozowa
    Działka budowlana Sobolew, Brzozowa

    Sobolew

    • 130 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z pozwoleniem na budowę -  gm. Sobolew, powiat garwoliński Rzadka okazja! Na sprzedaż działka o powierzchni 2000 m² w gminie Sobolew, powiat garwoliński. Posiada pozwoleni...

  • Działka rekreacyjna Jaśkowice gm. Zbrosławice
    Działka rekreacyjna Jaśkowice gm. Zbrosławice

    Jaśkowice

    • 65 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Do sprzedaży działka ROD w Jaśkowicach, w sąsiedztwie pól, zabudowana domkiem murowanym około 30m2, z przyłączem wody i fotowoltaiką. Działka jest zagospodarowane pięknymi nasadze...

  • Działka budowlana Wierzbna gm. Żarów
    Działka budowlana Wierzbna gm. Żarów

    Wierzbna

    • 254 520 zł cena
    • 2 121 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona we Wierzbnej. Bardzo dogodna komunikacja ze Świdnicą i Żarowem. Działka nieogrodzone. Działka o powierzchni od 21,21 arów! Dojazd do miasta zajmuje kilka minut....

  • Sprzedam prawo do dzierżawy działki ROD Olszanka (pomorskie)
    1 / 5
    Sprzedam prawo do dzierżawy działki ROD Olszanka (pomorskie)

    Olszanka

    • 50 000 zł cena
    • 509 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż prawo do dzierżawy działki rekreacyjnej ROD - Olszanka ( woj. pomorskie Gmina Przywidz), ul. Porzeczkowa OPIS Na sprzedaż prawo do dzierżawy działki rekreacyjnej na te...

  • Krępiec k/ Lublina. Atrakcyjna działka budowlana!!
    1 / 3
    Krępiec k/ Lublina. Atrakcyjna działka budowlana!!

    Krępiec

    • 4 490 000 zł cena
    • 12 900 m2 powierzchnia
    • 349 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Krępiec gm. Mełgiew - do sprzedania duża działka dla inwestora o pow. 1,29 ha . Wg. MPZP działka o przeznaczenie budowlanym o oznaczeniu MN. Na działce można wybudować około dziesi...

  • Zabudowa pod bliźniaki, MPZP
    1 / 9
    Zabudowa pod bliźniaki, MPZP

    Leszno

    • 1 600 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NIE POBIERAM WYNAGRODZENIA OD STRONY KUPUJĄCEJ !!! Lokalizacja: Leszno, powiat warszawski-zachodni Niezabudowany grunt z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (b...

  • Działka budowlana Zebrzydów gm. Marcinowice
    Działka budowlana Zebrzydów gm. Marcinowice

    Zebrzydów

    • 500 000 zł cena
    • 4 888 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TYLKO U NAS! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę znajdującą się w miejscowości Zebrzydów! Działka o powierzchni ok. 50 arów. Przy działce znajduje się prąd, w drodze kana...

  • Działka budowlana Wierzbna gm. Żarów
    Działka budowlana Wierzbna gm. Żarów

    Wierzbna

    • 132 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka zlokalizowana w spokojnej miejscowości Wierzbna! Działka o powierzchni - ok. 11 arów! Teren płaski, nieogrodzony. Media do 100 metrów - woda, prąd oraz kana...