• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka budowlana Zemborzyce Podleśne gm. Konopnica,
    Działka budowlana Zemborzyce Podleśne gm. Konopnica,

    Zemborzyce Podleśne

    • 400 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję Państwu działkę budowlaną położoną w miejscowości Zemborzyce Podleśne ( gmina Konopnica), ul. Kukułcza. Działka o pow. 3000 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 23mX 1...

  • Żywiec - widokowa działka rolna
    1 / 11
    Żywiec - widokowa działka rolna

    Żywiec

    • 80 000 zł cena
    • 2 115 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący [tel] Wyjątkowa działka rolna z ogromnym potencjałem rekreacyjnym, położona w Żywcu, na malowniczym, południowym zboczu Grojca. To miejs...

  • Sprzedam działkę budowlaną-Szadzko gmina Dobrzany
    1 / 3
    Sprzedam działkę budowlaną-Szadzko gmina Dobrzany

    Szadzko

    • 115 000 zł cena
    • 1 169 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ofertą jest sprzedaż działki budowlanej z wydanymi warunkami zabudowy. Działka o powierzchni 1169 m2 znajduje się w miejscowości Szadzko, gmina Dobrzany. Płaska działka o nieregula...

  • Działki w Ińsku niedaleko jeziora
    1 / 6
    Działki w Ińsku niedaleko jeziora

    Ińsko

    • 240 000 zł cena
    • 1 267 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ofertą sprzedaży jest działka położona w niedalekiej odległości od pięknego jeziora w Ińsku. Działka obecnie posiada status rolnej, natomiast w planie zagospodarowania jest to ter...

  • Sprzedam działkę Bieganów
    Sprzedam działkę Bieganów

    Bieganów

    • 1 300 000 zł cena
    • 3 250 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Miejscowości Bieganów ul Hewejusza przy drodze asfaltowej 3250 szerokość 35 długość 95 nr dziaki 116 /4 możliwość podziału na mniejsze działki

  • Sprzedam działkę budowlaną nad jeziorem-Choszczno
    1 / 4
    Sprzedam działkę budowlaną nad jeziorem-Choszczno

    Choszczno

    • 670 000 zł cena
    • 3 012 m2 powierzchnia
    • 223 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 3012 m², położona bezpośrednio nad malowniczym jeziorem Żeńsko, w otoczeniu natury i ciszy – idealne miejsce na Twój dom marze...

  • Działka Ostrowsko
    1 / 10
    Działka Ostrowsko

    Ostrowsko

    • 70 000 zł cena
    • 7 096 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PRYWATNY LAS W GÓRACH CISZA, PRZESTRZEŃ I INWESTYCJA W NATURĘ Na sprzedaż DZIAŁKA LEŚNA W OSTROWSKU (GMINA NOWY TARG), położona w malowniczym regionie Gorców idealna propozycja dla...

  • Duża działka z linią brzegową jeziora Miedwie
    1 / 6
    Duża działka z linią brzegową jeziora Miedwie

    Jęczydół

    • 520 000 zł cena
    • 9 720 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W sprzedaży działka o powierzchni 9720 m2 z linią brzegową jeziora Miedwie w granicach miejscowości Jęczydół. Działka mam aktualne zgłoszenie na budowę domu rekreacyjnego do 35 m2...

  • Działka w atrakcyjnej lokalizacji os.Krzesławice Nowa Huta
    1 / 2
    Działka w atrakcyjnej lokalizacji os.Krzesławice Nowa Huta

    Kraków

    • 1 340 000 zł cena
    • 1 567 m2 powierzchnia
    • 856 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działek zlokalizowanych na terenie Krakowa Nowej Huty, os. Krzesławice: - nr działek: 264/3, 264/4 oraz 2/3 udziałów w 264/2 (nieuzbrojone, częściowo ogrodzone) -...

  • Sprzedaż Węgorzyno, działka produkcyjno-usługowa
    1 / 5
    Sprzedaż Węgorzyno, działka produkcyjno-usługowa

    Węgorzyno

    • 450 000 zł cena
    • 3 584 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    W ofercie sprzedaż działki o powierzchni 3584 m2 w miejscowości Węgorzyno, Zachodniopomorskie. Działka nr 601/9 obręb 0003 jest położona przy obwodnicy Węgorzyna (trasa nr 20) i gr...

  • Syndyk sprzeda udział 1/8 w spadku działek Gostków
    1 / 8
    Syndyk sprzeda udział 1/8 w spadku działek Gostków

    Gostków

    • 30 000 zł cena
    • 20 600 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda udział 1/8 w prawie do spadku nieruchomości stanowiącej działkę nr 42/1 o powierzchni 4600 m kw, 223 o powierzchni 5000 m kw oraz działkę nr 563/2 zabudowaną budynk...

  • Ińsko - sprzedaż działki budowlanej.
    1 / 3
    Ińsko - sprzedaż działki budowlanej.

    Ińsko

    • 288 000 zł cena
    • 2 405 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nosisz w głowie projekt swojego wymarzonego domu? Na działce w Ińsku jest miejsce na jego realizację. Ofertą jest sprzedaż działki o powierzchni 2405m2 z wszystkimi przyłączami w d...

  • Ińsko - sprzedaż działki budowlanej
    1 / 5
    Ińsko - sprzedaż działki budowlanej

    Ińsko

    • 383 000 zł cena
    • 3 196 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ofertą jest sprzedaż działki o pow 3196m2 z możliwością podziału i wytyczeniem drogi dojazdowej. Działka jest położona 500m od malowniczego jeziora Ińsko i jest objęta Miejscowym P...

  • Działki z zejściem do rzeki
    1 / 7
    Działki z zejściem do rzeki

    Żarowo

    • 150 000 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cisza, woda, zieleń i spokój - czy tego szukasz? Mam atrakcyjną ofertę!!! Działka 1001 m2 położona w bliskiej odległości od drogi głównej, jednocześnie w drugiej linii zabudowy c...

  • Działka na sprzedaż w Żarowie - pow 3100 m2
    1 / 4
    Działka na sprzedaż w Żarowie - pow 3100 m2

    Żarowo

    • 715 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta jest sprzedaż dużej działki budowlanej w miejscowości Żarowo. Działka o powierzchni 3100m2 jest obecnie zabudowana budynkiem inwentarsko-magazynowym o powierzchni 269m2. Na...

  • Działka Harklowa
    1 / 16
    Działka Harklowa

    Harklowa

    • 90 000 zł cena
    • 9 068 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKI LEŚNE I ROLNE – 9068 m² | HARKLOWA | LAS, ŁĄKI, PASTWISKA NATURA, PRZESTRZEŃ I POTENCJAŁ – GRUNT W MALOWNICZEJ CZĘŚCI PODHALA Na sprzedaż ZESPÓŁ DZIAŁEK LEŚNYCH I ROLNYCH W...

  • Sprzedam działkę Budowlaną Oleszkowo.
    1 / 2
    Sprzedam działkę Budowlaną Oleszkowo.

    Oleszkowo

    • 155 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę Budowlana uzbrojona Oleszkowo,pow 1900m2.Otulina puszczy knyszynskej lasy grzyby,jagody.Spokojne miejsce do życia.Niedaleko zalew w Czarnej Bialostockej,można się...

  • Działka budowlana przy drodze z widokiem na Bieszczady
    1 / 9
    Działka budowlana przy drodze z widokiem na Bieszczady

    Domaradz

    • 65 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jest wydana decyzja o warunkach zabudowy na budynek mieszkalny. Bez problemu można zrobić studnię i wybudować szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. W pobliżu prąd. Dojazd...

  • Sprzedam dziake Bieganów
    Sprzedam dziake Bieganów

    Bieganów

    • 3 900 000 zł cena
    • 12 800 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dziaki Bieganów ul Heweljusza dostęp do drogi szerokość ok 45 na 270 droga 2 metrową Pana kleksa przeniesiona do ewentualnego poszerzenia 117 i 119 jedna 120 i druga 1...

  • Tylko 85 zł za m2 działki w Grabowie
    1 / 12
    Tylko 85 zł za m2 działki w Grabowie

    Grabowo

    • 111 150 zł cena
    • 1 482 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki w Grabowie pod Stargardem to idealne miejsce, by zbudować swój wymarzony dom blisko natury, nie rezygnując z wygody życia w pobliżu miasta. W ofercie posiadamy działki: z...