• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka leśna Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki
    Działka leśna Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki

    Książenice

    • 999 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Położona w Książenicach w sąsiedztwie ośrodka treningowego Legii nieruchomość budowlana. Działka leśno - budowlana o pow. po 4000 m 2 z obowiązującym MPZP dla strefy M/Ls co pozw...

  • Działka budowlana Henryszew gm. Jaktorów,
    Działka budowlana Henryszew gm. Jaktorów,

    Henryszew

    • 193 460 zł cena
    • 1 138 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1138 m2 w Henryszewie koło Żyrardowa ! Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony pod zabudowę mie...

  • Działka budowlana Uherce Mineralne gm. Olszanica,
    Działka budowlana Uherce Mineralne gm. Olszanica,

    Uherce Mineralne

    • 159 000 zł cena
    • 2 209 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 22 arów, położona w spokojnej i zielonej części Uherców Mineralnych. Nieruchomość znajduje się na wzniesieniu, dzięki czemu jest dobrze nasłoneczn...

  • Działka budowlana Trepcza gm. Sanok, Sanocka
    Działka budowlana Trepcza gm. Sanok, Sanocka

    Trepcza

    • 160 000 zł cena
    • 1 805 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 18,05 ara, położona w miejscowości Trepcza przy ul. Sanockiej, zaledwie 8 minut od centrum Sanok. Nieruchomość zlokalizowana jest na po...

  • Działka budowlana | 12 km od centrum Krakowa pow.13a i 15a
    Działka budowlana | 12 km od centrum Krakowa pow.13a i 15a

    Golkowice

    • 256 000 zł cena
    • 1 310 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Golkowice to malownicza wieś w gminie Wieliczka, w województwie małopolskim, położona na Pogórzu Wielickim, z urokliwym krajobrazem pagórków i dolin, około 12 km od centrum Krakowa...

  • Działka budowlana Kielce
    1 / 5
    Działka budowlana Kielce

    Kielce

    • 1 500 000 zł cena
    • 2 108 m2 powierzchnia
    • 712 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana w Kielcach ul. Wydryńska Na sprzedaż działka z dużym potencjałem, idealna pod inwestycję deweloperską np. zabudowę szeregową lub budowę wymarzonego do...

  • Dwie działki 816 m2 Stok Lacki ul Pałacowa
    Dwie działki 816 m2 Stok Lacki ul Pałacowa

    Stok Lacki

    • 229 000 zł cena
    • 816 m2 powierzchnia
    • 281 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    WYJĄTKOWA OKAZJA! DZIAŁKA BUDOWLANA W STOKU LACKIM – TYLKO 280 zł/m²! Marzysz o własnym domu w miejscu, które łączy spokój natury z wygodą życia blisko miasta? Ta oferta jest dla C...

  • Biała Piska (gw), Drygały dzialka
    1 / 5
    Biała Piska (gw), Drygały dzialka

    Drygały

    • 220 000 zł cena
    • 24 200 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż piękna działka rolna o powierzchni 2,42ha, położona na uboczu malowniczej wsi Drygały. Około kilometra do zabudowań miejscowości, pomiędzy miejscowością Nitki i Drygały...

  • Działka budowlana Tarnów Mościce , Chemiczna
    1 / 14
    Działka budowlana Tarnów Mościce , Chemiczna

    Tarnów

    • 239 000 zł cena
    • 1 319 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA W TARNOWIE PRZY UL. CHEMICZNEJ - IDEALNA LOKALIZACJA, GOTOWA POD INWESTYCJE Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana, złożona z dwóch dzia...

  • Działka budowlano-rolna 3021mkw.B-RIIIa JezioroBabińskie
    1 / 14
    Działka budowlano-rolna 3021mkw.B-RIIIa JezioroBabińskie

    Parsów

    • 190 000 zł cena
    • 3 021 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną-usługową własność w miejscowości Parsów gm Bielice pow. Pyrzyce z możliwością odnowienia warunków pod zabudowę(już były wydawane warunki pod dom z...

  • Mazury Stare Juchy działki w okolicach jeziora lasu
    Mazury Stare Juchy działki w okolicach jeziora lasu

    Stare Juchy

    • 255 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mazury!!!Stare Juchy pow. Ełk na sprzedaż działki szt.16 po 3000m2 cena 85 zł m2 .Działka nad jeziorem Garbas położone przy lesie pod zabudowę rekreacyjną bez zezwolenia, baseny ,s...

  • Rakowie – działki budowlane w świetnej lokalizacji
    1 / 9
    Rakowie – działki budowlane w świetnej lokalizacji

    Rakowiec

    • 377 100 zł cena
    • 1 257 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W naszej ofercie posiadamy wiele działek budowlanych oraz inwestycyjnych w Siedlcach i okolicach. Nie wszystkie nieruchomości są publikowane w ogłoszeniach, dlatego zachęcamy do be...

  • Działka budowlana przy lesie Leontyna
    1 / 3
    Działka budowlana przy lesie Leontyna

    Leontyna

    • 90 000 zł cena
    • 1 303 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REZERWACJA 83/5 !!!1 Oferuję na sprzedaż działki w miejscowości Leontyna gmina Jakubów powiat miński. 3 działki o powierzchni 1303m2 1 działka o powierzchni 1566m2 do każdej dzia...

  • Sprzedam działke budowlaną w Dziwnowie
    1 / 16
    Sprzedam działke budowlaną w Dziwnowie

    Dziwnów

    • 791 000 zł cena
    • 2 260 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 874/133 położoną w kompleksie leśnym w Dziwnowie pomiędzy Zalewem Kamieńskim a Morzem Bałtyckim.Działka objęta Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczen...

  • Działka budowlana Bystrzyca Dolna gm. Świdnica
    Działka budowlana Bystrzyca Dolna gm. Świdnica

    Bystrzyca Dolna

    • 199 900 zł cena
    • 799 m2 powierzchnia
    • 251 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane położone w atrakcyjnym miejscu - Bystrzyca Dolna! Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 8 arów. Położona w cichym miejscu, z dala od głównej drogi. Dojaz...

  • Działka budowlana Wierzbna gm. Żarów
    Działka budowlana Wierzbna gm. Żarów

    Wierzbna

    • 203 775 zł cena
    • 1 045 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Wierzbnej Działka o powierzchni ok.10 arów. Działka oddalona od drogi głównej, położona w malowniczym i spokojnym miejscu. Działka w kształcie prostokąta, t...

  • Działka budowlana Lutomia Górna, Cicha okolica
    Działka budowlana Lutomia Górna, Cicha okolica

    Lutomia Górna

    • 95 000 zł cena
    • 779 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Lutomi Górnej. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni ok 7,8 ara. Działka budowlana, media przy działce (woda, prąd) Dojazd do działki drogą asfaltową....

  • Działka Bartężek gm. Morąg
    1 / 15
    Działka Bartężek gm. Morąg

    Bartężek

    • 699 000 zł cena
    • 125 614 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: wyjątkowa działka 12,56 ha w otoczeniu przyrody - tylko 170 metrów od jeziora Bartężek, tuż przy lesie państwowym Jeśli szukasz miejsca z duszą - dużej przest...

  • Działka budowlana Wierzbna gm. Żarów, Wierzbna
    Działka budowlana Wierzbna gm. Żarów, Wierzbna

    Wierzbna

    • 549 000 zł cena
    • 8 312 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu działkę pod zabudowę szeregową i jednorodzinną położonych w Wierzbnej, dojazd do Świdnicy zajmuje raptem 5 minut! Dojazd do działek drogą polną- gminną. Istnieją...

  • Działka budowlana 2300m2 w lesie -uzbrojona
    1 / 12
    Działka budowlana 2300m2 w lesie -uzbrojona

    Adamów-Wieś

    • 450 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZAPRASZAM NA DZIEŃ OTWARTY 23.05.2025 w godzinach 10:00-13:00 Już dzisiaj zadzwoń i umów się na prezentację! Na sprzedaż urokliwa działka o powierzchni 2300 m² w otulinie lasu, w...