• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka w Nowym Targu Podmieścisko

    Nowy Targ

    • 290 000 zł cena
    • 1 462 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka o powierzchni14,62ar, szerokości około 10m położona w Nowym Targu Podmieścisko, dojazd drogą polną. Wg planu zagospodarowania przestrzennego część działki (ok.9ar) położon...

  • Przetarg - ul. Łąkowa

    Szczytna » ul. Łąkowa

    • 150 000 zł cena
    • 971 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na podstawie § 6 ust. 4 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzenia przetargów i rokowań na zbycie nieruchomości (t.j. Dz. U....

  • 1 / 2
    Konkurs ofert - obręb 0008 Ropczyce – Witkowice

    Ropczyce

    • 75 000 zł cena
    • 1 211 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SYNDYK MASY UPADŁOŚCI SPRZEDA Z WOLNEJ RĘKI NA WARUNKACH KONKURSU OFERTwchodzące w skład masy upadłości upadłej Jadwigi Bukowskiej prawo własności nieruchomości gruntowej położonej...

  • Sprzedam działkę budowlaną w - DALKI - GNIEZNO
    Sprzedam działkę budowlaną w - DALKI - GNIEZNO

    Dalki

    • 465 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 358 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w bardzo dobrej lokalizacji o powierzchni 13 ar w miejscowości Dalki - ( Gniezno *) - bardzo blisko granic miasta Gniezno -- na osiedlu Podgórne . Jest...

  • Sprzedam działkę/ziemię budowlaną 0,93ha. Pełne uzbrojenie.
    Sprzedam działkę/ziemię budowlaną 0,93ha. Pełne uzbrojenie.

    Ostrów Wielkopolski

    • 1 400 000 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę/ziemię budowlaną 0.93 ha. Szer. ok. 50 m. Bardzo bliska okolica Ostrowa. Pełne uzbrojenie. Woda, prąd, gaz, kanalizacja. Dojazd asfaltowy. Całość pod budowę.

  • Sprzedam łąkę 3,84 ha
    Sprzedam łąkę 3,84 ha

    Świny

    • 130 000 zł cena
    • 38 400 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam łąkę o powierzchni 3,84 ha w miejscowości Świny gmina Bolków.tel [tel]

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Skórzec

    • 85 000 zł cena
    • 15 300 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka w trzcincu gm'skorzec

  • sprzedam działkę rolną
    sprzedam działkę rolną

    Sekłak

    • 30 000 zł cena
    • 211 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna (łąka) w Sekłaku. Powierzchnia działki to 2,11 ha. Nr działki: 1 Województwo: mazowieckie Powiat: wołomiński Gmina: Jadów Po więcej informacji proszę dzwoni...

  • Działki Droszków k/Zielonej Góry
    Działki Droszków k/Zielonej Góry

    Droszków

    • 200 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki o powierzchni 10 arów i większe utwardzona droga,doprowadzony prąd woda i gaz. Cena od 200zl m2.Osiedle zamknięte. Telefon kontaktowy [tel].

  • sprzedam
    sprzedam

    Zakopane

    • 150 000 zł cena
    • 2 025 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzialka rolna na zboczu Bachledzkiego Wierchu od strony p północnej za torami. cena do negocjacji. Tereny rolno-rekracyjne.Działka nr 139,223 obreb 81

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Długosiodło

    • 260 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane – Długosiodło –Czwórki o powierzchni: 14 a i 13 a. Działki mają bezpośredni dostęp do drogi gminnej, co zapewnia wygodny dojazd. Lokalizacja i otoczenie:...

  • działka budowlana 2512 w Zlotoklosie stówe taniej chwilowo
    działka budowlana 2512 w Zlotoklosie stówe taniej chwilowo

    Złotokłos

    • 629 000 zł cena
    • 2 512 m2 powierzchnia
    • 251 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    to są nie dwie a jedna z wydzieloną częścią budowlaną działka w strefie nie otwartej wg, OPZ , cena za całość 2500 m z czego 1250 jest budowlane a zabudowac mozna 20 %. jak wyni...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Lipie

    • 140 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Lipie ul Starachowicka gm Brody. Działka ma 1200m2 I znajduje się w pobliżu lasu. Do działki wykonana jest utwardzona droga dojazdowa od...

  • Sprzedam działkę ul Ziemianńska okolice Strażackiej
    Sprzedam działkę ul Ziemianńska okolice Strażackiej

    Gorzów Wielkopolski

    • 159 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę na ul. Ziemiańskiej Cenna netto

  • Sprzedam łąkę
    Sprzedam łąkę

    Lubianka

    • 341 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam łaki 11 ha w miejscowości Łubianka, możliwość skorzystania z pakietów pomocowych z Arimr lub Kowr na zagospodarowanie działki. Piękne tereny Warmii, cisza , spokój, miejsc...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Bierkowie
    Sprzedam działkę budowlaną w Bierkowie

    Bierkowo

    • 95 000 zł cena
    • 810 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Bierkowie na granicy ze Słupskiem. Dookoła powstają domy jednorodzinne.

  • sprzedam działki rolne
    sprzedam działki rolne

    Koszanowo

    • 65 000 000 zł cena
    • 39 000 m2 powierzchnia
    • 1 667 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    działki rolne o powierzchni 39 ha powiat świdwiński w planach 18,4 ha paneli, hektar magazynu energii , wiatrak,

  • Sprzedam pilnie dzialki
    Sprzedam pilnie dzialki

    Stolniki

    • 50 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam pilnie działki rolno budowlane o numerze 626i powierzchni 1100 m kw cena to 50 000 zł i działkę rolno budowlana o numerze 627 i powierzchni 800 m kw i działkę numer 371m...

  • Sprzedaż
    Sprzedaż

    Chynów

    • 170 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana zWZ 1000m Chynów ulMokra obok ul.Cicha woda, światło gaz w drodze powstaje nowe osiedle

  • Działka Wieleń

    Wieleń

    • 183 000 zł cena
    • 6 918 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BURMISTRZ WIELENIAo g ł a s z atrzeci przetarg ustny nieograniczonyna zbycie prawa własności nieruchomości gruntowej oznaczonej nr ewidencyjnym 440, księga wieczysta Nr PO2T/00043...