• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka budowlane
    Działka budowlane

    Szczecin

    • 300 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Położenie działki jest w atrakcyjnymi miejscu na górce posiadają wszystkiego media w koło Las na tarasie Goleniów Nowogard za m2 w całości 30 ,00 zł jak zostanie podzielone to za m...

  • Działka Budowlana do sprzedaży
    Działka Budowlana do sprzedaży

    Szczecin

    • 350 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka do sprzedaży w bardzo atrakcyjnym miejscu i dobrej lokalizacji od Szczecina 60 km.na trasie Goleniów Nowogard

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Szczecin

    • 300 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam w atrakcyjnym miejscu położona działka 60 km.od Szczecina trasa Goleniów Nowogard blisko Las

  • Sprzedam las
    Sprzedam las

    Szczejkowice

    • 115 000 zł cena
    • 5 218 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam las mieszany o powierzchni 5200m2, położony w Szczejkowicach. Droga Żory - Knurów, bezpośrednio przy ul. Gliwickie .Dobra inwestycja na przyszłość./ Złożono wniosek do Pla...

  • Sprzedam 4 działki o łącznej pow. 0,52 ha
    Sprzedam 4 działki o łącznej pow. 0,52 ha

    Goniądz

    • 17 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam 4 działki w gminie Goniądz nr 1016, 1030, 1180, 1181 o łącznej powierzchni 0,52 ha. Są to lasy i nieużytki. Obok rozlewiska Biebrzy, Biebrzańskiego Parku Narodowego. Cena...

  • Nieruchomość gruntowa Czarne Dolne od syndyka
    Nieruchomość gruntowa Czarne Dolne od syndyka

    Czarne Dolne

    • 18 150 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości W.Sz. osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej, w postępowaniu upadłościowym przed Sądem Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku, prowadzonym w syste...

  • Działki na sprzedaż w obrębie Budzyń gmina Kraśnik
    Działki na sprzedaż w obrębie Budzyń gmina Kraśnik

    Kraśnik

    • 16 zł cena
    • 462 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Spółdzielnia Mieszkaniowa „Metalowiec” w Kraśniku przy ul. Klonowej 5 posiada na sprzedaż działki o nr ewidencyjnych: 58/6 (1847 m2), 58/7 (1849 m2), 58/9 (462 m2), 58/10 (466 m2)...

  • Sprzedam działkę w miejscowości Przewrotne
    Sprzedam działkę w miejscowości Przewrotne

    Przewrotne

    • 3 000 000 zł cena
    • 50 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam piękną, dużą działkę (złożoną z kilku mniejszych) w miejscowości Przewrotne, gmina Głogów Małopolski, okolice Rzeszowa. Działka z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi...

  • Działka Suwałki, ul. Studzieniczne

    Suwałki » ul. Studzieniczne

    • 192 000 zł cena
    • 2 266 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezydent Miasta Suwałkogłasza piąty przetarg ustny nieograniczonyna sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, stanowiącej własność Miasta Suwałk oznaczonej działką nr 20044/2 o powie...

  • Działki nad morzem Ustronie Morskie
    Działki nad morzem Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 145 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Witam, posiadam działki siedliskowe po 3000mk na sprzedaż w Ustroniu Morskim w cenie od 48zł za 1mk. Do wszystkich działek jest udział w drodze. Dobra i spokojna lokalizacja. Zapra...

  • Sprzedam działkę budowlaną o pow. 1288 m2 w Chruszczewie.
    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 1288 m2 w Chruszczewie.

    Ciechanów

    • 150 000 zł cena
    • 1 288 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 1288 m2 w Chruszczewie, nieopodal Ciechanowa. Dogodna lokalizacja działki oraz przyłącze wodne, prąd, gaz i kanalizacja obok działki. Aktualna dec...

  • Sprzedam Działka budowlana -Koninki 12ar
    Sprzedam Działka budowlana -Koninki 12ar

    Poręba Wielka

    • 350 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 292 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Spokojna cicha okolica blisko lasu , Nasłoneczniona ustawna dojazd droga asfaltowa, woda ,prąd gaz na działce.Widokowa. Sprzedam Działka nr 3709 tel-[tel]

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Łatanice

    • 100 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę budowlana 1ha z warunkami zabudowy w miejscowosci łatanice 6km o uzdrowiska buskaZdrój

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Łatanice

    • 100 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolno budowlana 1ha w miejscowosci łatanice gmina wiślica pozwolenie na budowę

  • Sprzedam niezabudowaną działkę o powierzchni 1499 m2
    Sprzedam niezabudowaną działkę o powierzchni 1499 m2

    Namysłów

    • 172 385 zł cena
    • 1 499 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam niezabudowaną działkę o powierzchni 1499 m2 oznaczona jako: zurbanizowane tereny niezabudowane (Bp) w Namysłowie przy ul. Piłsudskiego tel. 731 218 318 BEZ POŚREDNIKÓW...

  • Atrakcyjna działka z dostępem do strumyka na sprzedaż

    Jaczów

    • 150 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka jest położona na obrzeżach wioski a jednocześnie w niedalekiej odległości od centrum. Miejsce jest ciche, spokojne. Działka ma dostęp do strumyka. Tel. [tel]

  • działka budowlana Karpacz
    działka budowlana Karpacz

    Karpacz

    • 5 800 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 1 568 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam doskonale zlokalizowaną działkę budowlaną .Cena do negocjacji

  • Działka na sprzedaż woj. świętokrzyskie
    Działka na sprzedaż woj. świętokrzyskie

    Lipie

    • 165 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Lipie, ul. Starachowicka, gmina Brody, woj. świętokrzyskie Powierzchnia 1200 m2, cena do negocjacji

  • Sprzedaż działki budowlanej
    Sprzedaż działki budowlanej

    Kucharki

    • 100 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Kucharki. Do sprzedaży działka o powierzchni: 1500 m2. Działki położone w malowniczej i spokojnej...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Małe Raczki

    • 80 000 zł cena
    • 937 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Małe Raczki. Działka budowlana o pow 937m2. Więcej informacji pod numerem telefonu.