• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • śprzedaż
    śprzedaż

    Krasne

    • 70 000 zł cena
    • 15 700 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dzialkę rolną,o pwierzchni 1,57 h. KRASNE gmina LIPIANY,powiat PYRZYCE

  • Nieruchomości - Rycice

    Rycice

    • 18 229 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk Masy Upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Katarzyny Studzińskiej sprzeda z wolnej ręki: - udział w wysokości 35/384 w prawie własności za...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Żabia Wola

    • 250 000 zł cena
    • 15 700 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka w bezpośrednim sąsiedztwie lasu o szerokości około 45 m, 7 km od kąpieliska w Radziejowicach.

  • Działka rolna Rogale gm Stare Juchy jez. Mleczówka

    Rogale

    • 250 000 zł cena
    • 28 800 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk oferuje na sprzedaż działkę rolną nr 127/6 o powierzchni 28.800 m2, położoną na obrzeżach wsi Rogale w gminie Stare Juchy.Atrakcyjna lokalizacja, jedynie 2...

  • Ogródek działkowy, ROD Elżbieta
    Ogródek działkowy, ROD Elżbieta

    Chorzów

    • 50 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ogródek działkowy 250m2 przy ul. Jałowcowej w Chorzowie, w pobliżu sklepu Dino. Ogródek ma prąd i wodę, altankę murowaną i drugą drewnianą szopę, zamykany schowek. Alejki...

  • 1 / 3
    Przetarg - ul. Osadnicza

    Kalisz » ul. Osadnicza

    • 320 000 zł cena
    • 2 884 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyciąg z ogłoszenia o pierwszymprzetargu ustnym nieograniczonymPrezydent Miasta Kaliszainformuje, żena stronach internetowych Urzędu Miasta Kalisza /, w Biuletynie Informacji Publi...

  • Działka Grajów

    Grajów

    • 279 000 zł cena
    • 1 691 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 16,91a, położona w malowniczej i spokojnej części Grajowa, z szybkim dojazdem do Wieliczki (ok. 7 km). To idealne miejsce...

  • Syndyk sprzeda udział 1/4 w nieruchomości gruntowej
    Syndyk sprzeda udział 1/4 w nieruchomości gruntowej

    Łopacin

    • 46 200 zł cena
    • 37 791 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    1. Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż z wolnej ręki, na zasadach określonych w "Regulaminie konkursu ofert", udziału w wysokości 1/4 w prawie własności niezabudowanej nieruchom...

  • Nieruchomość - Lipno
    Nieruchomość - Lipno

    Lipno

    • 18 375 zł cena
    • 63 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nie prowadzącej działalności gospodarczej ogłasza przetarg na sprzedaż: 1. udziału 3/48 w nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w mi...

  • 1 / 4
    Działka rolna 1,67 ha – Grodziec, gmina Ozimek

    Grodziec

    • 85 170 zł cena
    • 16 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,6700 ha, położona w miejscowości Grodziec, w gminie Ozimek, w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu gruntów rolnych i terenów...

  • SPRZEDAM DZIALKE POD INWESTYCJE DOLINA CHARLOTTY
    SPRZEDAM DZIALKE POD INWESTYCJE DOLINA CHARLOTTY

    Słupsk

    • 59 zł cena
    • 75 212 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam do sprzedania 5 dzialek pod inwestycje rolno budowlane 22 756m2 4910m2 3571m2 18608m2 25367m2 Lacznie 75212m2 Galezinowo (Dolina Charlotty) nr 221208_2.0008...

  • Sprzedam działkę rolną w Wojciechowie (Lubelskie)
    Sprzedam działkę rolną w Wojciechowie (Lubelskie)

    Wojciechów

    • 190 000 zł cena
    • 7 700 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną położoną w Wojciechowie kol. 5 w malowniczej części płaskowyżu nałęczowskiego. Działka porośnięta jest około 20 letnimi samosiejkami (głównie brzozami), któr...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Henryków-Urocze

    • 490 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 490 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działke budowlaną 1000m w Henrykowie Urocze ul.Wodnika.W wszystkie media (kanalizacja w budowie) Bardz dobra lokalizacja.

  • las 2,62h na sprzedaż
    las 2,62h na sprzedaż

    Nowy Dwór

    • 180 000 zł cena
    • 26 200 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    las na sprzedaż 2,62h sosnowy 60-80 letni

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Milówka

    • 30 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka leśna.

  • Działka rolna widokowa Podkarpacie
    Działka rolna widokowa Podkarpacie

    Zagórz

    • 310 000 zł cena
    • 12 500 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję do sprzedaży malowniczo położoną działkę rolną o powierzchni 1 ha 25 a, zlokalizowaną w spokojnej okolicy w miejscowości Zagórz na Podkarpaciu. Działka znajduje się w cich...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Łatanice

    • 100 000 zł cena
    • 10 100 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowosci łatanice gmina wiślica 100 ar

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Strachocina

    • 100 000 zł cena
    • 530 m2 powierzchnia
    • 189 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlano-rolna

  • sprzedaż działki budowlanej
    sprzedaż działki budowlanej

    Osiek

    • 160 000 zł cena
    • 2 007 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Teryt. Obręb 261204_4.0011.46/5 uzbrojona (wodociąg - kanalizacja ) położona Osiek ul. Ogrodowa, powiat staszowski o powierzchni 2007 metrów kw. Cena 80 złotych z...

  • Sprzedam pole rolne Zabór Wielki 1ha
    Sprzedam pole rolne Zabór Wielki 1ha

    Miękinia

    • 70 000 zł cena
    • 100 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam pole rolne 1 ha Łąki IV