• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Nieruchomość - Lipno

    Lipno

    • 14 700 zł cena
    • 63 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nie prowadzącej działalności gospodarczej ogłasza przetarg na sprzedaż udziału 3/48 w nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w miejsco...

  • Sprzedam działkę RODO
    Sprzedam działkę RODO

    Czeladź

    • 89 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę RODO o powierzchni ok. 600 m2 działka zagospodarowana . Na działce znajduje się mały biały domek do zamieszkania na lato . Parter : łazienka z prysznicem ku...

  • Działka rekreacyjna
    Działka rekreacyjna

    Poręba

    • 90 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę w Porębie koło zawiercia.

  • sprzedam łąke
    sprzedam łąke

    Krępiec

    • 50 000 zł cena
    • 4 700 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    sprzedam łąkę która jest położona w Krępcu 2 km od Świdnika dobra na staw lub rekreacje łąka graniczy z przepływającą tam rzeką

  • Dzialki
    Dzialki

    Poręba

    • 85 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Dzialki w porebie koło zawiercia

  • SPRZEDAM PIEKNA DZIALKE W RABE
    SPRZEDAM PIEKNA DZIALKE W RABE

    Rabe

    • 350 000 zł cena
    • 6 700 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM PIĘKNA DZIAŁKĘ W RABE. Działka w formie kwadratu .płaska idealna do budowy domu czy hotelu , przez działkę przepływa strumyk . Wydane. Warunki . Zabudowy na...

  • Sprzedam łąkę
    Sprzedam łąkę

    Lublin

    • 50 000 zł cena
    • 47 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam sprzedam łąkę o powierzchni 0,47 H łąka znajduje się w Krepcu 2 km od Świdnika jedna z granic łąki jest przeplywajaca tam rzeka bardzo dobra na staw lub rekreację cena 50 tyś

  • sprzedam łąke
    sprzedam łąke

    Świdnik

    • 50 000 zł cena
    • 4 700 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    sprzedam łąke 0,47 h łąka położona w krępcu jedną z granic łąki jest rzeka dobra na staw lub rekreacje 3 km od świdnika cena 50 tyś

  • SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ
    SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ

    Słomniki

    • 280 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 15a - szerokość 15,5mx100m, położoną w Słomnikach przy ul. Mirka - południowa strona. Działka z dostępem do wszystkich mediów tj. - woda, k...

  • Jakubowice Konińskie - działka budowlana 29,5 x 62
    Jakubowice Konińskie - działka budowlana 29,5 x 62

    Jakubowice Konińskie

    • 630 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka położona przy ul. Starowiejskiej około 100 m od ul. Lubelskiej 29,5 x 62 m - 350 zł za m2 z widokiem na Dolinę Ciemięgi wszystkie media energia i woda w działce kanalizacj...

  • Działka budowlwna
    Działka budowlwna

    Suchawa

    • 920 000 zł cena
    • 9 136 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w obrębie Suchawa, gm. Wyryki, nr ewid.171 przy szosie asfaltowej z jednej strony, z drugiej opiera się na starorzeczu rzeki Włodawki, można wykopać duży staw. Obo...

  • Sprzedam działkę w Podgrodziu
    Sprzedam działkę w Podgrodziu

    Podgrodzie

    • 140 000 zł cena
    • 1 430 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w Podgrodziu o pow. 14,3 ar w kształcie prostokąta. Dojazd drogą asfaltową. dostęp do mediów po przeciwnej stronie drogi lub na sąsiednich działkach...

  • SPRZEDAM Działki budowlane w Kramsku
    SPRZEDAM Działki budowlane w Kramsku

    Kramsk

    • 6 300 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 485 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA! Sprzedam działkę budowlaną na terenie Gminy Kramsk, 10 km od Konina (Wielkopolska). Atrakcyjna lokalizacja. Media w drodze. Powierzchnia działki około 13 arów. Cena 83000 z...

  • sprzedam działkę budowlaną
    sprzedam działkę budowlaną

    Rudno

    • 259 000 zł cena
    • 1 230 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży atrakcyjna działka budowlana. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właścicie...

  • działka iwonicz powiat krosno o pow 0,5 ha
    działka iwonicz powiat krosno o pow 0,5 ha

    Iwonicz

    • 50 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    witam mam panstwu do zaoferowania działkę położono w miejscowości iwonicz gmina iwonicz zdrój powiat krosno woj podkarpackie o pow 0,5ha nr działki 1082

  • działka osobnica powiat jasło 0,48h
    działka osobnica powiat jasło 0,48h

    Osobnica

    • 25 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    witam mam do zaoferowania 6 działek w miejscowosci osobnica gmina jasło powiat jasło woj podkarpackie o łocznej pow 0,48h nr działki 2105/1, 2106/2, 2107/4, 2108/4, 2120/1, 2112

  • działka w bubrce o powierzchńi 0,15h powiat krosno
    działka w bubrce o powierzchńi 0,15h powiat krosno

    Bóbrka

    • 200 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    witam mam do zaoferowańia działke w miejscowości bubrka gmina chorkuwka powiat krosno woj podkarpackie nr działki 370/4 pow 0,15h do działki biegńie droga składająca śie z nr dzi...

  • Działka przemysłowa/usługowa 1,68 ha Radzymin

    Stary Dybów

    • 4 660 000 zł cena
    • 16 829 m2 powierzchnia
    • 277 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1,6829 ha. Nieruchomość przeznaczona jest w MPZP pod zabudowę produkcyjną, składy i magazyny oraz zabudowę usługową. Warunki zagospoda...

  • Sprzedam działkę w Otwocku
    Sprzedam działkę w Otwocku

    Otwock

    • 690 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 986 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam ładną działkę w bardzo dobrej lokalizacji (przy jednej z głównych ulic Otwocka). Działka jest ogrodzona, wszystkie media w ulicy. W pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy...

  • Działka budowlana z lasem gm. Żelechlinek
    Działka budowlana z lasem gm. Żelechlinek

    Staropole

    • 260 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w miejscowości Staropole, gm. Żelechlinek. Cicha, spokojna okolica. Działka składa się z dwóch części. Jedna jest ogrodzona, na ktorej stoi murowany budynek. Dr...