• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Polska Cerekiew

(3)
  • Sprzedam lub wynajmę działkę inwestycyjna droga krajowa 45
    1 / 8
    Sprzedam lub wynajmę działkę inwestycyjna droga krajowa 45

    Polska Cerekiew

    • 360 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam lub wynajmę działkę inwestycyjna o powierzchni 3200m2, z wyjazdem na drogę krajową 45 (trasa Opole-Rybnik). Działka na działalność gospodarczą, np.: na warsztat Hurtownia...

  • Dom Polska Cerekiew ul. Ligonia

    Polska Cerekiew » ul. Ligonia

    • 335 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 577 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w gminnej miejscowości Polska Cerekiew. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 12,5 ara składa się z...

  • Działka Polska Cerekiew ul. Karola Miarki

    Polska Cerekiew » ul. Miarki

    • 188 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 68 arów , położoną w miejscowości Polska Cerekiew w powiecie Kędzierzyńsko - kozielskim. Nieruchomość przy ulicy Karola Miarki przezna...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Działka Bierawa ul. Ogrodowa

    Bierawa » ul. Ogrodowa

    • 175 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 7 955 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaoferować Państwu dużą działkę o powierzchni około 22 arów, zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkalną o...

  • 1 / 3
    Działka Sukowice ul. Zwycięstwa

    Sukowice » al. Zwycięstwa

    • 55 000 zł cena
    • 1 939 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, zlokalizowana w centrum wsi Sukowice, gmina Cisek w odległości około 10 km od Koźla. Otoczenie: typowa zabudowa jednorodzinna wiejska....

  • 1 / 4
    Działka Urbanowice ul. Kozielska

    Urbanowice » ul. Kozielska

    • 43 000 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Urbanowice 10 kilometrów od centrum Koźla. Działka przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne ma powier...

  • 1 / 3
    Działka Dębowa

    Dębowa

    • 1 990 000 zł cena
    • 52 091 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    TEREN INWESTYCYJNY OBRĘB AKWENU DĘBOWA Działka inwestycyjna wraz z zabudowaniami gospodarczymi i inwentarskimi o łącznej powierzchni 5,2091ha zlokalizowana: Dębowa, gmina Reńska...

  • Dom na sprzedaż na wsi w okolicach Kędzierzyna Koźla

    Gościęcin

    • 295 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Chcę sprzedać dom na wsi w okolicach Kędzierzyna Koźle z powodów osobistych za 2 miesiące.( Cena 295 tysięcy – cena do negocjacji) W domie był remont między innymi zrobiono osusza...

  • Dom -siedlisko na sprzedaż w opolskim na wsi za 370 tysięcy złoty...

    Gościęcin

    • 370 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 2 937 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Siedlisko i dom na sprzedaż za 370 tysięcy w opolskim województwie na wsi Duża część remontu została zrobiona.Więcej informacji prywatnie

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Milice

    • 459 000 zł cena
    • 940 m2 powierzchnia
    • 489 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Lokal Bierawa ul. Dworcowa

    Bierawa » ul. Dworcowa

    • 4 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do wynajęcia lokal handlowy w miejscowości Bierawa. Obecnie nieruchomość wykorzystywana jest jako sklep spożywczy. Powierzchnia całkowita wynosi 80 mkw. z czego sala spr...

  • Działka Adamowice

    Adamowice

    • 400 000 zł cena
    • 6 270 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 6270 metrów w kształcie odwróconej litery "L" o wymiarach 32*90 od drogi oraz około 70 *50 zlokalizowana w miejscowości Adamowice k/Mszczonowa. D...

  • Dom Dziećmarów ul.

    Dziećmarów

    • 248 999 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 830 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Oczekujesz przestrzeni, spokoju i niezależności? A może chcesz dobrze zainwestować pieniądze?Omega Estate prezentuje duży dom położony na prawdziwej wsi, gdzie rano zapieje kogut,...

  • Lokal Wojnowice

    Wojnowice

    • 529 000 zł cena
    • 416 m2 powierzchnia
    • 1 272 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania pawilon handlowo usługowy położony w miejscowości Wojnowice. Powierzchnia całkowita to 416 m2 w skład której wchodzi: - ok. 200 m2 sklep wraz z pomieszczeniami bi...

  • Działka Szymocice

    Szymocice

    • 119 000 zł cena
    • 676 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedaży niepowtarzalna działka o powierzchni 676 m2 , zlokalizowana w Szymocicach w bardzo niewielkiej odległości od Rud Raciborskich ! Istnieje możliwość dokupienia dzia...

  • Lokal Szymocice

    Szymocice

    • 3 500 000 zł cena
    • 6 049 m2 powierzchnia
    • 579 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy obiekt gastronomiczno-noclegowy położony w malowniczej miejscowości Szymocice - tuż przy lesie, w sąsiedztwie stadniny koni, basenu oraz bezpośredniej bli...

  • Dom Jastrzębie-Zdrój Ruptawa, Piotra Skargi
    1 / 15
    Dom Jastrzębie-Zdrój Ruptawa, Piotra Skargi

    Jastrzębie

    • 679 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 5 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowy dom w stanie deweloperskim o zabudowie bliźniaczej i całkowitej powierzchni 126m2. Dom postawiony na działce o powierzchni ok 500m2 w Jastrzębiu-Zdroju dzielnicy R...

  • Działka Żytna

    Żytna

    • 95 000 zł cena
    • 1 277 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż działka o pow. 1277m 2 znajdująca się w Lyskach obręb Żytna. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka znajduje się na terenach oznaczonych...

  • Dom Dziećmarów ul.

    Dziećmarów

    • 249 999 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Szukasz domu dla rodziny? Oczekujesz przestrzeni, spokoju i niezależności?Omega Estate prezentuje duży dom położony na prawdziwej wsi, gdzie rano zapieje kogut, a od sąsiada można...

  • Mieszkanie sprzedam
    Mieszkanie sprzedam

    Krowiarki

    • 90 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 1 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Strych piwnica szopa rolety zewnetrzne prad nocny piec na drewno wegiel.Ogrodek, latwo rozbudowac na 120m.Atrakcyjny kredyt.

  • Dom Żytna

    Żytna

    • 230 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 2 255 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [i] Szukasz domu z dala od zgiełku wielkiego miasta? Przyjdź i zobacz ten dom. [/i] Na sprzedaż niewielki dom o powierzchni 102 metrów kwadratowych, położony na działce o powier...

  • Dom Raszczyce

    Raszczyce

    • 239 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 1 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Prezentujemy Państwu Nową Ofertę - Dom w Stanie Surowym Zamkniętym Jeśli szukasz nieruchomości z potencjałem to właśnie znalazłeś - Nieruchomość ta zabudowa jes...

  • Mieszkanie dla pracownikow sezonowych
    Mieszkanie dla pracownikow sezonowych

    Krowiarki

    • 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    W pelni umeblowane cisza spokoj ,500zl pmedia kaucja.

  • Mieszkanie 66m
    Mieszkanie 66m

    Krowiarki

    • 80 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 1 213 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Tani prąd nocny, nowe okna z roletami zewnętrznymi sufity obniżone.Mozliwosc rozbudowy.

  • Dom mieszkania
    Dom mieszkania

    Krowiarki

    • 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Dom mieszkania od 30-300m sprzedam lub wynajme.Kredyt na ciekawych warunkach.

  • Działka Rudnik

    Rudnik

    • 140 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Działka usługowo-budowlana przy drodze wojewódzkiej nr 938 - gmina Hażlach | Świetna ekspozycja i duży potencjał inwestycyjny Szukasz miejsca pod biznes z wido...

  • Sprzedam działkę przy drodze asfaltowej,12 km od Kędzierzyna
    1 / 7
    Sprzedam działkę przy drodze asfaltowej,12 km od Kędzierzyna

    Twardawa

    • 50 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładna działka przy drodze asfaltowej wśród zabudowań w bardzo dobrej lokalizacji w korzystnej cenie! Sprzedam działkę o pow. 25x16 m., widoczną na zdjęciu wraz z zabudowani...

  • Dom Nędza

    Nędza

    • 199 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 106 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Okazja! Sprzedam jednopiętrowy dom z piękną działką o powierzchni 1878mkw. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej miejscowości Nędza. Lokalizacja ze świetnym dojazdem...

  • Dom Nędza rynek pierwotny

    Nędza

    • 439 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 4 181 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam solidnie wykonany dom (stan surowy zamknięty) w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 105 mkw . Dom zlokalizowany jest w cichej i spokojnej miejscowości Nędza. Lokali...

  • 1 / 4
    Działka Nędza rynek pierwotny ul. Jana Pawła Ii

    Nędza » pl. Jana Pawła II

    • 85 000 zł cena
    • 771 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka zlokalizowana w miejscowości Nędza przy ul. Jana Pawła II. Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej okolicy, z bardzo dobrą dostępnością do infrastruktu...

  • Dom Ponięcice ul. Łąkowa

    Ponięcice » ul. Łąkowa

    • 350 000 zł cena
    • 3 250 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz od zgiełku, ale nadal będziesz blisko miasta? Ta nieruchomość łączy ciszę i zieleń z szybkim, 10-minutowym dojazdem do Raciborza. Idealna lokaliz...

  • Działka Żytna ul.

    Żytna

    • 130 000 zł cena
    • 1 193 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    **Na sprzedaż: działka budowlana 1193 m² - Żytna**Szukasz miejsca, gdzie cisza, natura i przestrzeń tworzą idealne warunki do życia?Ta działka w malowniczej Żytnej to wyjątkowa pro...

  • Twoje miejsce na dom – Ligota Mała, 976m2

    Ligota Mała

    • 118 838 zł cena
    • 976 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 976,44 m², położona w miejscowości Ligota Mała, w gminie Oleśnica.Najważniejsze informacje:Przeznaczenie w miejscowym planie:...