• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Baborów

(2)
  • Baborów - na sprzedaż apartament w ścisłym centrum miasta.
    1 / 16
    Baborów - na sprzedaż apartament w ścisłym centrum miasta.

    Baborów

    • 230 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 3 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu apartament o powierzchni 67,65 mkw położony przy Rynku w Baborowie, składający się z dwóch pokoi oraz salonu połączonego z kuchnią z oknem. Mieszkanie jest wy...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Baborów

    • 280 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 4 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Racibórz

    • 499 900 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 3 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • M-2 kawalerka-studio, wynajem, po remoncie, Racibórz Centrum
    1 / 11
    M-2 kawalerka-studio, wynajem, po remoncie, Racibórz Centrum

    Racibórz

    • 1 290 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Kawalerka - studio. Pokój z aneksem kuchennym, łazienką z WC. Po generalnym remoncie, jescze nie używane, nowy sprzęt. Ścisłe centrum Raciborza, ul.Długa. Najem okazjonalny, minima...

  • Mieszkanie sprzedam
    Mieszkanie sprzedam

    Krowiarki

    • 90 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 1 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Strych piwnica szopa rolety zewnetrzne prad nocny piec na drewno wegiel.Ogrodek, latwo rozbudowac na 120m.Atrakcyjny kredyt.

  • Mieszkanie dla pracownikow sezonowych
    Mieszkanie dla pracownikow sezonowych

    Krowiarki

    • 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    W pelni umeblowane cisza spokoj ,500zl pmedia kaucja.

  • Mieszkanie 66m
    Mieszkanie 66m

    Krowiarki

    • 80 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 1 213 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Tani prąd nocny, nowe okna z roletami zewnętrznymi sufity obniżone.Mozliwosc rozbudowy.

  • Mieszkanie Racibórz

    Racibórz

    • 329 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    [i] Szukasz ładnego, przestronnego mieszkania, które nie wymaga dużego nakładu finansowego? To musisz zobaczyć te mieszkanie. [/i] Na sprzedaż oferuję przestronne i funkcjonalne...

  • Mieszkanie Racibórz ul. Królewska

    Racibórz » ul. Królewska

    • 329 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 47 m², położone w Raciborzu przy ulicy Królewskiej, w budynku z nowego budownictwa. Nieruchomość wyróżnia się dużymi oknami, przestro...

  • Bezczynszowe 89 m² - OGRÓD, GARAŻ, widok na GÓRY!
    Bezczynszowe 89 m² - OGRÓD, GARAŻ, widok na GÓRY!

    Głubczyce

    • 429 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 4 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    89 m² z pięknym ogrodem w centrum i widokiem na góry -  Bezczynszowe - Garaż Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie o pow. 89 m², stanowiące 1/2 domu z odrębną księgą wi...

  • Mieszkanie Racibórz ul. Opawska

    Racibórz » ul. Opawska

    • 105 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 2 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż lokal przeznaczony do adaptacji na mieszkanie o powierzchni 47,5 m², usytuowany na 4 kondygnacji budynku zlokalizowanego w Raciborzu przy ul. Opawskiej - kamienica.  Ni...

  • Mieszkanie Racibórz Płonia ul. Kanałowa

    Racibórz » ul. Kanałowa

    • 225 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 4 412 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe funkcjonalne mieszkanie znajdujące się przy ulicy Kanałowej w Raciborzu. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy, należącej do wspól...

  • Mieszkanie Racibórz ul. Józefa Chełmońskiego

    Racibórz » ul. Chełmońskiego

    • 295 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż dwupokojowe przestronne mieszkanie znajdujące się przy ulicy Chełmońskiego w Raciborzu. Mieszkanie gotowe do zamieszkania położone na wysokim parterze bloku należącego...