• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Byków
  • Stryszów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Nędza

(3)
  • 1 / 4
    Działka Nędza rynek pierwotny ul. Jana Pawła Ii

    Nędza » pl. Jana Pawła II

    • 85 000 zł cena
    • 771 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka zlokalizowana w miejscowości Nędza przy ul. Jana Pawła II. Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej okolicy, z bardzo dobrą dostępnością do infrastruktu...

  • Dom Nędza

    Nędza

    • 199 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 106 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Okazja! Sprzedam jednopiętrowy dom z piękną działką o powierzchni 1878mkw. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej miejscowości Nędza. Lokalizacja ze świetnym dojazdem...

  • Dom Nędza rynek pierwotny

    Nędza

    • 439 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 4 181 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam solidnie wykonany dom (stan surowy zamknięty) w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 105 mkw . Dom zlokalizowany jest w cichej i spokojnej miejscowości Nędza. Lokali...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Kuźnia Raciborska

    Kuźnia Raciborska

    • 269 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 1 479 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [i] Przedmiotem sprzedaży jest duży dom wymagający remontu. [/i]Dom może się nadawać na dwie rodziny lub może zostać zaadaptowany na przedszkole lub żłobek. Nieruchomość zna...

  • 1 / 3
    Działka Kuźnia Raciborska

    Kuźnia Raciborska

    • 99 000 zł cena
    • 1 070 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i]Na sprzedaż płaska działka w spokojnej dzielnicy Kuźni Raciborskiej. [/i] Działka położona jest przy ulicy Ogrodowej między numerem 3 a 5. Dostępne media: woda, prąd, kan...

  • Działka Adamowice

    Adamowice

    • 400 000 zł cena
    • 6 270 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 6270 metrów w kształcie odwróconej litery "L" o wymiarach 32*90 od drogi oraz około 70 *50 zlokalizowana w miejscowości Adamowice k/Mszczonowa. D...

  • Działka Szymocice

    Szymocice

    • 119 000 zł cena
    • 676 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedaży niepowtarzalna działka o powierzchni 676 m2 , zlokalizowana w Szymocicach w bardzo niewielkiej odległości od Rud Raciborskich ! Istnieje możliwość dokupienia dzia...

  • Lokal Szymocice

    Szymocice

    • 3 500 000 zł cena
    • 6 049 m2 powierzchnia
    • 579 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy obiekt gastronomiczno-noclegowy położony w malowniczej miejscowości Szymocice - tuż przy lesie, w sąsiedztwie stadniny koni, basenu oraz bezpośredniej bli...

  • Mieszkanie Kuźnia Raciborska

    Kuźnia Raciborska

    • 260 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Alternatywa dla domu! Wysoki standard, zielona okolica, cisza i spokój - idealne miejsce na ucieczkę z miasta Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Kuźni R...

  • Dom Raszczyce

    Raszczyce

    • 239 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 1 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Prezentujemy Państwu Nową Ofertę - Dom w Stanie Surowym Zamkniętym Jeśli szukasz nieruchomości z potencjałem to właśnie znalazłeś - Nieruchomość ta zabudowa jes...

  • Ogródek działkowy
    1 / 3
    Ogródek działkowy

    Kuźnia Raciborska

    • 35 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ogródek działkowy ROD w Kuźni Raciborskiej blisko szkoły,jest murowana altana wraz z kuchnia i ciepła wodą, w bryle budynku jest toaleta i magazyn na narzędzia na działce...

  • Mieszkanie Kuźnia Raciborska

    Kuźnia Raciborska

    • 273 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie znajdujące sie w Kuźni Raciborskiej w cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze z małym balkone...