• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Baborów

(2)
  • Baborów - na sprzedaż apartament w ścisłym centrum miasta.
    1 / 16
    Baborów - na sprzedaż apartament w ścisłym centrum miasta.

    Baborów

    • 230 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 3 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu apartament o powierzchni 67,65 mkw położony przy Rynku w Baborowie, składający się z dwóch pokoi oraz salonu połączonego z kuchnią z oknem. Mieszkanie jest wy...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Baborów

    • 280 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 4 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Kędzierzyn-Koźle ul. Rynek

    Kędzierzyn-Koźle » rynek Rynek

    • 280 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 491 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 51 mkw. położone na Kozielskim rynku. Lokal znajduje się na 4 piętrze bloku i składa się z 3 pokoi ,kuchni ,balkonu ,łazienki oraz...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rydułtowy

    • 290 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rydułtowy

    • 240 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 4 138 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kędzierzyn-Koźle ul. Wojciecha Korfantego

    Kędzierzyn-Koźle » ul. Korfantego

    • 2 500 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 z duzym balkonem ( typ loggia) w K-Koźlu, osiedle Piastów przy ulicy W.Korfantego . Blok zlokalizowany jest w centrum Os...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie

    Kędzierzyn-Koźle

    • 340 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam swiezo wyremontowene mieszkanie w Kedzierzynie-Kozlu, os. Lesna,50 mkw. Blok-punktowiec,jednoklatkowy,3pokoje,1pietro,balkon,piwnica. W bliskiej okolicy miejsca parkingowe...

  • Na sprzedaż mieszkanie 'M4' - 54,27 m2

    Rydułtowy

    • 270 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 'M4' - 54,27 m2 Rydułtowy, Orłowiec 51/3 M i e s z k a n i e 'M4' o powierzchni 54,27 m2, idealne dla rodziny 2+2. Funkcjonalny układ pomieszczeń zap...

  • Sprzedam mieszkanie – os. Piastów, Kędzierzyn - Koźle
    1 / 3
    Sprzedam mieszkanie – os. Piastów, Kędzierzyn - Koźle

    Kędzierzyn-Koźle

    • 350 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie trzypokojowe z balkonem o powierzchni 52,5m2 na os. Piastów w Kędzierzynie - Koźlu. Ekspozycja południowo – zachodnia. Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kazimie...

  • Mieszkanie Rydułtowy

    Rydułtowy

    • 1 900 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    [i]Jeżeli szukasz wyremontowanego mieszkania do wynajęcia to zapoznaj się z tą ofertą.[/i] Przedmiotem najmu jest mieszkanie typu M4 po generalnym remoncie, położone na wysoki...

  • sprzedam mieszkanie w centrum Prudnika
    1 / 4
    sprzedam mieszkanie w centrum Prudnika

    Prudnik

    • 250 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie Prudnik ul. Piastowska 23, I piętro Powierzchnia- ok. 80 m2, Liczba pokoi 3, łazienki -1, przedpokój -2 Do mieszkania przynależny jest strych, komórka oraz...

  • Mieszkanie 3 pokoje, 2 piętro, 51,5m, balkon, piwnica.
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokoje, 2 piętro, 51,5m, balkon, piwnica.

    Zdzieszowice

    • 249 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 789 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zdzieszowice ul. Piastów 3 pokoje, 51,5m, 2 piętro. Cena: 249 000 zł – do negocjacji Przestań płacić za cudze mieszkanie. Zacznij budować coś swojego. Co miesiąc oddajesz pienią...

  • Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe z balkonem

    Kędzierzyn-Koźle

    • 326 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 720 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w Kędzierzynie kozlu na osiedlu Blachownia Śląska do mieszkania mogę sprzedać garaż murowany przy bloku

  • Mieszkanie Racibórz

    Racibórz

    • 329 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    [i] Szukasz ładnego, przestronnego mieszkania, które nie wymaga dużego nakładu finansowego? To musisz zobaczyć te mieszkanie. [/i] Na sprzedaż oferuję przestronne i funkcjonalne...

  • Mieszkanie Kuźnia Raciborska

    Kuźnia Raciborska

    • 273 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie znajdujące sie w Kuźni Raciborskiej w cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze z małym balkone...

  • Mieszkanie Rydułtowy

    Rydułtowy

    • 249 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam Duże 3 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w ocieplonym bloku po termomodernizacji w Rydułtowach na os. Orłowiec. W pobliżu pełna infrastruktura m.in przystan...

  • Mieszkanie Pszów

    Pszów

    • 259 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 925 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam 3 pokojowe Mieszkanie w Pszowie o powierzchni 66 mkw. znajdujące się na 2 piętrze z dużym, balkonem w bloku po termomodernizacji . W pobliżu pełna infrastru...

  • Mieszkanie Rydułtowy ul. Osiedle Orłowiec

    Rydułtowy » ul. Osiedle Orłowiec

    • 239 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 346 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    REZERWACJA Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,27 mkw znajdujące się na czwartym piętrze bloku w Rydułtowach na os. Orłowiec . W pobliżu pełna infrastru...